Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Merhaba kızlar yeni katıldım erken gebelik belirtileri hakkında yorumlarınız var mı 3 gün var adetime göğüslerimde çok acı var kol kenarından başlıyo şişlik var sanki dokunamıyorum

Merhaba arkadaşlar. Bu ay tedaviye başladım klomen kullandım ve doktorumla yumurta takibi yaptık. Hap bitiminde gittim yumurtan yeteri kadar buyumemis dedi 2 gün sonra gel dedi gittiğimde yumurtamin büyüdüğünü 2 gün temasta bulunmamiz gerektigini ve 3 gün sonra gelmemi söyledi 3 gün sonra gittigimde yumurtamın çatlamis olduğunu ve bugünün de değerlendirilmesi gerektiğini söyledi. Ve bana 22sinde gel dedi.
Yumurtamın catladigini ilk defa hissettim. Gün boyunca kasık ağrım oldu. Doktoruma söyledigimde ovulasyonu hissetmissin dedi. Bugün catlamanın 9.günü.
Catlamadan 2 gün sonra göğüs uçlarım çok acimaya başladı , kıyafetim dahi acıtıyor. Karnımın alt tarafında bir baskı hissi var ve dün geceden beri çok hafif bulantım var. Merakla bekliyorum 22 Aralik'ı. Hamile olma ihtimalim var mı ? 3 yıldır istiyoruz fakat nasip olmadı. İnşallah 2018e melegimizle gireriz. :KK200:
Şnşallah yarabbim

tek belirtim koku hassasiyeti başka hiç belirti yok
Kokuyu da şöyle anlatıyım eşim çamaşır aşmıştı kurutmalığa. Ben işten geldim odaya girince farkettim
Normalde eşim o kadar deterjan asla kullanmaz beni bile uyarır
Dedim ki o ne öyle aşırı bi koku gelio çamaşırlardan dün işte ...
Yooo dedi
Gel Allah aşkına kokla dedim .
İçeri geçtik zarla zorla koku aldı ben buram buram alıodum
İkincisi de hani tuvalete koku takıpsun yaa güzel köpüklü oluyo
Geçen ay kullandığımızda hiç rahatsızlık hissetmemiştim ama şimdi çok rahatsız oluyorum şifonu çektiğinde ...
Eşime dedim yoo dio
Bu belirti ilk kez bu ay oldu ama nerdeeee

Selam kızlar göğüs agrısı ve dolgunlasması hamilelik belirtisimi acaba bu arada adet günüm yarın bide kasıklarım cok agrıyo normalde adet günmde göğüslerm hic agrımaz

Ayy hayırlı olsun canım:) inşallah bnde hamişimdiryaa :KK43: yarını bekliyorum bakalım baska belirtin varmıydı peki
Valla herkezde aynı olurmu bilmiyorum ama kasıkta adet sancısı gibi ama cok az agrılar oluyordu ara ara glip gdyodu koldaki damarlarım sızlar gibi ydi dedigim gibi gögüs agrısı ve şişligi mide bulantısı az ama ilerledikce cogalıyor halsizlik hiçbsey yapasın olmuyordu bunlar dı

Valla herkezde aynı olurmu bilmiyorum ama kasıkta adet sancısı gibi ama cok az agrılar oluyordu ara ara glip gdyodu koldaki damarlarım sızlar gibi ydi dedigim gibi gögüs agrısı ve şişligi mide bulantısı az ama ilerledikce cogalıyor halsizlik hiçbsey yapasın olmuyordu bunlar dı
Hmmm anladm cnm. Bnde adet agrısı gibi desem degil sanki böyle sol kasıgıma iğne batırıyolar bacagıma vuruyo sancısı.

İnşallah bnm oldu ama 9+4te kalbi durdu mlsf suan bnde ikinciye bklıyrm bndede asırı bas dönmesi basladı anlamadım gitti
Aaa cok uzuldüm canım cok gecmiş olsun.vardır herseyde bir hayır.baş dönmesi biraz daha gec başlıyo diye biliyorum ama belli de olmaz

Aaa cok uzuldüm canım cok gecmiş olsun.vardır herseyde bir hayır.baş dönmesi biraz daha gec başlıyo diye biliyorum ama belli de olmaz
Hayırlısı ne diyelimki Allah verdi Allah aldı o oldu bir melek insana koyan kalp atısını dinliyorsun hersey yolunda tahlil için gittigin bi hastanede rasgele bi kontrolde öldügünü ögreniyorsun inannamıyorsun aglaya aglya dr una kosuyorsun berbat bişey

Hayırlısı ne diyelimki Allah verdi Allah aldı o oldu bir melek insana koyan kalp atısını dinliyorsun hersey yolunda tahlil için gittigin bi hastanede rasgele bi kontrolde öldügünü ögreniyorsun inannamıyorsun aglaya aglya dr una kosuyorsun berbat bişey
Ayy ağlatcan beni ya :KK43: anlatma daha üzme kendini Rabbim bi daha yasatmasın bu durumu kimseye.

X