Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Canım hiç tedirgin olma öncelikle İnşallah hamilesindir bende bugün öğrendim hamile olduğumu benimde sağ kasığımda damarım kabarmışcasına hafif şişlik ve ağrı batma vardı bence bu iyi bişey :KK68:
İnsallah cnm ya senin adet gunun gecmismiydi HCG mi yaptirdin kaç çıktı?

Selam kızlar
Bende bugün çok şükür hamile olduğumu öğrendim.Allahım isteyen herkese nasip etsin.Belirtilerimi yazıyım belki yararlı olur

Göğüslerde hiç inmeyen şişlik,hassasiyet ve aşırı sıcaklık
Özellikle son 1 haftadır öğleden sonraları sürekli uyuklama..
Ateş basması ve özellikle beni çok zorlayan nefes darlığı ve hazımsızlıktı..
Belirtilerimiz çok benziyor cnm benimde 10 günden beri göğüs hassasiyeti yanma ve sol kasıkta ağrı var.

Canım adetim 5 gün geçti benim aslında aşılamadan 9 gün sonra beta yaptırdım 1.4 tü.bugün 20. Gündü 12432 çıktı keseyide gördük şaşırdım valla
Ooo maşallah cnm Allah saglikla kucağına almayı nasip etsin inşallah.benim adete 2 gün var yumurtlamadan sonraki 12.günüm.erken gebelik testi yaptım 2.cizgiyi gördüm ama daha doktora gitmedim kesinleştiremedim işte.kac gün sonra gitsem kese gorunur

Hoşgeldın öncelıkle rabbım gonlune gore versın . testı cok erken yapmişsn adet gecıkmeden once kanda bellı olur ama ıdrarda olmaz bıraz beklemenı tavsıye ederım bıde hamılesındır dıye dıyemem umıtlendrmıiş olurum . belırtıler pskolojıkde olabılıyor ama tabı sen kendını daha ıyı bılırsın yınede beklemekte fayda var
hoşbulduk teşekkür ederim valla 2 gün kaldı beklicez artık bakalım. allah isteyen herkese nasip etsin

birlikte bekleyelim o zaman :) sen test yaptın mı cnm
Evet erken gebelik testi yaptım IMG_20180311_081348.jpg

Merhaba arkadaslar bende gebe kalirsam belirtilerimi yazarim demistim ve çok sükur gebeyim.erken dönemde hiç bir belirtim olmadi asılama yaptirmistım ihtimal bile vermedim çünkü her ay daha çok gebelik belirtisi hissediyordum ne gogüslerimde,ne akıntımda ne kasık ağrımda anlayabilecegim hiç bir farklılık olmadı sadece bel ve sirt ağrım olmustu onuda ayakta kalmaya bağlamiştım belirtim yok diyerek umudunuzu kaybetmeyin rabbim isteyene nasip etsin ins.

X