Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Selam kizlar. Bnmde yumurtlamanin pesnden akintim basladi ve göğüslerimde şişti. Son 5 gündür kasiklarim baya agriyo. Adetime son 2 gün. Dün dayanamayip idrar testi yaptim 2. Cizgi cok silik çıktı gölge gbi. Ve birde ayiptir soylemesi sanki önden baloncuk cikiyor osuruyor gbi hissediyorum.:eek: Hayirlisi bakalim

2 ay once düşük yaptm onda da ayni belirtileri yaşamıştım

Selam kizlar. Bnmde yumurtlamanin pesnden akintim basladi ve göğüslerimde şişti. Son 5 gündür kasiklarim baya agriyo. Adetime son 2 gün. Dün dayanamayip idrar testi yaptim 2. Cizgi cok silik çıktı gölge gbi. Ve birde ayiptir soylemesi sanki önden baloncuk cikiyor osuruyor gbi hissediyorum.:eek: Hayirlisi bakalim

2 ay once düşük yaptm onda da ayni belirtileri yaşamıştım
hayırlısı olsun canım.

Kızlar ben de gebeliğimi erken fark edenlerdenim. Forumda regl ile aynı ağrılar olduğu yazsa da aslında fark var. Ufak ufak batmalar oluyor. İlk regl sancısı sandım hatta üzüldüm hamile değilim diye sonra araştırdım. Arada regl sancım gelse de sürekli devam eden o hafif hafif batma hissi farklıydı. Gebelik testi yaptım 2. Çizgi nerdeyse yok gibiydi. Ertesi gün sabah yine yaptım yine aynıydı. Reglm 3 gün gecikmişti. Gebe değilim diye üzülecektim ama o kadar hissediyordum ki hemen gittim kan verdim. 27.91 çıktı beta hcg. Hastanede tanıdığım vardı biz yorum yapamayız ama pozitif sadece biraz düşük dedi. Evet erken kan verdim o yuzdendir dedim :) Çünkü dış gebelik gibi düşünceler oluyor bence hcg düşük olunca. 2 gün sonra doktor yine test yap dedi. 2 gün e yine test yapacağım 5 gün sonra doktorla görüşeceğim. Hissediyorum ama herşey iyi olacak Allah’ın izniyle çok şükür Bu arada ağrılarım eskisinden daha belirginleşti. Araç sarsıntıları ağrılarımı tetikliyor belim o kadar çok ağrıyor ki iş yerinde çalışma koltuğuma kayarak oturuyorum yatar gibi. Umarım bunlar normal şeylerdir.

Bu arada kızlar bi arkadasım 9 aydır deniyor ve bu kez ilişkiden 7 gün sonra benim belirtilerimi hissediyor. İlişkiden 7 gün sonra hamileliğini öğrenen oldu mu? Neler hissettiniz vs yazabilir misiniz? İnternette 7. Ve 10. Günlerde hcg 7-10 aralığında çıkanlar olmuş ama nasıl fark ettilerini yazmamışlar..

Canım adetim 5 gün geçti benim aslında aşılamadan 9 gün sonra beta yaptırdım 1.4 tü.bugün 20. Gündü 12432 çıktı keseyide gördük şaşırdım valla
Maşallah benim adetin 8. Günü 3000lerde çıktı sizin almış başını gitmiş :) tekrardan maşallah. O değere bebiş görünmedi mi? Ne zaman görünürmüş? Ben daha ultrasona gitmedim 5,5 haftalıgım. Ama değerim sizden düşük 6. Haftada bebeği görürüm sanıyordum. Aşılama oldugu için mi bu kadar değeri yüksek bir de? Allah sağlıkla bebişinizi kucağınıza almayı nasip etsin. :nazar:

Kızlar ya bilen varsa bana da yardımcı olur musunuz.olumlu ya da olumsuz fikir almak daha doğrusu paylaşmış olmak istiyorum.hafta yumurtlama günüm geceli 3 4 gün oldu ama iki gündür göğüslerim şişmiş.ve bugün çok farklı bir bel ağrım var.belirti bu kadar erken başlar mi.umitlenmek istemiyorum.yorum yaparsanız benim de aklımdan çıksın

Kızlar ya bilen varsa bana da yardımcı olur musunuz.olumlu ya da olumsuz fikir almak daha doğrusu paylaşmış olmak istiyorum.hafta yumurtlama günüm geceli 3 4 gün oldu ama iki gündür göğüslerim şişmiş.ve bugün çok farklı bir bel ağrım var.belirti bu kadar erken başlar mi.umitlenmek istemiyorum.yorum yaparsanız benim de aklımdan çıksın
Bende de oyle olmustu canim sonra belirtiler yok oldu sonra reglime yakin yani iki uc gundur tekrardan belirtiler basladi su an iki gündur beklemekteyim insallah hasta olmam sende oyle canim

Bende de oyle olmustu canim sonra belirtiler yok oldu sonra reglime yakin yani iki uc gundur tekrardan belirtiler basladi su an iki gündur beklemekteyim insallah hasta olmam sende oyle canim
Hayırlısı ya.inşallah güzel sonuçlar alırız.ama artık ümidim yok.kafama takmak istemiyorum.biri çıkıp bende de oldu sonra adet oldum dese şu ümit olmasa diyorum

benim gogus hassasiyetim git gide azaliyor. adetim gecikmez aksine 2 3 gun once olurdu genelde.bat yarin ya da cts. ama bel agrisi beni bitiriyor sadece bu var beloetu olarak

benim gogus hassasiyetim git gide azaliyor. adetim gecikmez aksine 2 3 gun once olurdu genelde.bat yarin ya da cts. ama bel agrisi beni bitiriyor sadece bu var beloetu olarak
Bende de bir iki gun one geliyor normalde ama ilac aldim bu ay antibotik belkim ondan olmadim diyorum ama bel agrisi dayanilmaz ve yorgunluk uyku onu da bahara yorumluyorum sirf kendimi umitlendirmemek icin :KK53:ne olcak bu halimiz bilemiyorum :halay::halay:

Maşallah benim adetin 8. Günü 3000lerde çıktı sizin almış başını gitmiş :) tekrardan maşallah. O değere bebiş görünmedi mi? Ne zaman görünürmüş? Ben daha ultrasona gitmedim 5,5 haftalıgım. Ama değerim sizden düşük 6. Haftada bebeği görürüm sanıyordum. Aşılama oldugu için mi bu kadar değeri yüksek bir de? Allah sağlıkla bebişinizi kucağınıza almayı nasip etsin. :nazar:
Canımm çok teşekkür ederim ama her hastanede değerler değişiyor ya sanırım benimki bin ikiyüz küsür olması lazım 12 bin değil yani :) bende 5 +2 oldum 3 gün var aramızda hayırlısıyla kalplerini duyar sağlıkla taşır sağlıkla sıhhatle doğum yaparız inşallah

Canımm çok teşekkür ederim ama her hastanede değerler değişiyor ya sanırım benimki bin ikiyüz küsür olması lazım 12 bin değil yani :) bende 5 +2 oldum 3 gün var aramızda hayırlısıyla kalplerini duyar sağlıkla taşır sağlıkla sıhhatle doğum yaparız inşallah
Amin canım benim. Sağlıklı gebelikler :anne:

Kızlar hamilelik sürecinde karın ağrısı yaşayan var mı? 6+0 bugün karın ağrılarım oluyor.
Bendede kasık ve bel ağrısı oluyor canım akıntımda var üşüyorumda sürekli acaba mantar enfeksiyon falanmı var diyorum.pazartesi dr gidicem sorarım.5+3 benim
Çok geçmiş olsun Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin miniğini:) benim 1 düşüğüm oldu..ama ablamın 4 düşüğü vardı doktor istedi tahlili o yüzden..kaçıncı haftadasın? Önce Allah 'a sonra da doktorlara emanetiz artık..dikkat et kendine :)
Çok sağol canım ablanada sanada geçmiş olsun.5+3 oldum ben şimdilik iyi gibi.senin kaç haftalık canım.Ablanın sorunu neymiş çözüldümü bari.

Amin canım benim. Sağlıklı gebelikler :anne:
Sağol canımm sanada inşallah

Çok sağol canım ablanada sanada geçmiş olsun.5+3 oldum ben şimdilik iyi gibi.senin kaç haftalık canım.Ablanın sorunu neymiş çözüldümü
Benim de bugün 5+3 oldu :) ablamın bi dış gebelikten sonra iki kızı oldu..düşükleri sonradan oldu..artık bebek sahibi olmayı düşünmüyor yaşı da ilerledi..

Kızlar tuz ile gebelik testi gordum yabancilarin yaptigi. Bir kaba idrar yapiyorlar ve ustune tuz dokuyolar. ustunde beyaz bi tabaka olusursa köpüklü hamile oldugunu gosteriyomus. ben denedim bende olmustu. acaba herkestemi oluyor bi bilginiz varmi acaba dogruluk payi varmidir bilmiyorum.

X