Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

merhaba iyi günler kızlar ben 21 şubatta adet oldum normal sekılde herzamnkı gıbı 7 gun surdu daha sonra 16 martta bir daha adet oldum ama digerinden cok farklı renkte kırmızıydı 3 gun surdu sonra bitti . bugunde lekelenme tarzında az mıktarda geldı kasıkalrım agrıyor ayaklarımda adet agrısı cekıyorum sorum su kı hamilelik belirtisimi bunlar

merhaba iyi günler kızlar ben 21 şubatta adet oldum normal sekılde herzamnkı gıbı 7 gun surdu daha sonra 16 martta bir daha adet oldum ama digerinden cok farklı renkte kırmızıydı 3 gun surdu sonra bitti . bugunde lekelenme tarzında az mıktarda geldı kasıkalrım agrıyor ayaklarımda adet agrısı cekıyorum sorum su kı hamilelik belirtisimi bunlar
Üstüne görmüş olabilirsin canım ama bunlar belirtiler mı dediğin de kişiden kişiye değişiyor mesela herkes akıntıdan bahsediyor bende hiç bisey yok ve kasik ağrısı değil bel ağrısı çekiyorum

Eğer olacak gibi bi beklentin varsa kan testi yaptırabilirsin

Üstüne görmüş olabilirsin canım ama bunlar belirtiler mı dediğin de kişiden kişiye değişiyor mesela herkes akıntıdan bahsediyor bende hiç bisey yok ve kasik ağrısı değil bel ağrısı çekiyorum
bakmadım canım vallaha korkuyorum hani kendımıde dınlemek istemıyorum adet agrısı gıbı agrım var sureklı uykulu gıbıyım bel agrısı bendede var sank adet olucakmısım gıbı agrı

İnan hiç bilemeyiz böyle bisey yaşamadıysan bi ihtimal olabilir umarım vardır canım kand a hemen belli oluyor zaten

Kizlar dun adet gunumdu bugun hala adet olmadim kasik ve bel agrilarim dun basladi ara ara geciyor ara ara agrimaya basliyor 3 gundur gunde bir kere gelen az bir sari akintim var goguslerim cokk sis uclari aciyor dunden beri koltukaltima dogru olan kisimlaridaagrumaya basladi hamile olabilir miyim

Kizlar dun adet gunumdu bugun hala adet olmadim kasik ve bel agrilarim dun basladi ara ara geciyor ara ara agrimaya basliyor 3 gundur gunde bir kere gelen az bir sari akintim var goguslerim cokk sis uclari aciyor dunden beri koltukaltima dogru olan kisimlaridaagrumaya basladi hamile olabilir miyim
inşallah adet olmayız canım.benim ağrım 15.günden başladı bugun yarın adet günüm.ama olcak gibiyim ağrılarım rahatsız ediyor.

Senin surekli mi agriyor canim agrilar rahatsiz edebilir oyle dusunme canim cok duydum ayni adet agrisi gibi ama olmuyosun
canım bi an şiddetleniyor bi an geçiyor.ilk çocuğumu hatırlamıyorum 8 yıl geçti.onda sanırım ağrı olmadı daha doğrusu öğrendiğimde kalp atışı bile oluşmuştu.:)))

canım bi an şiddetleniyor bi an geçiyor.ilk çocuğumu hatırlamıyorum 8 yıl geçti.onda sanırım ağrı olmadı daha doğrusu öğrendiğimde kalp atışı bile oluşmuştu.:)))
Canim benimde oyle iste bi siddetleniyor heh simdi adet oldum diyorum sonra gidiyor agri anlamadim bende

Kızlar cuma günü 48 olan değerim şimdi 193 olmuş çok heyecanlandım gebelik kesin mı dedim kesin diyemeyiz dedi ya neden acaba kadın doğuma git öyle tekrar gel dedi
Canim icini ferah tut gayet guzel katlanmis degerin oyle soylemelerinin sebebi kadin dogumun keseyi gormesi gerektigi icin

X