Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Benim adetime daha var. Adetimin birinci gününden sayarsam suan bebisim minigim 3 hafta 3-4 günlük felan :KK70:
Ama degerin normal senin herkeste farkli cikabiliyor.
Sendemi adetten önce ögrendin?
Adet günüm de öğrenmiştim canım aynen farklı oluyomuş da şey bi de ikizlere yüksek oluyomuş doğru mu ben bi de ikiz olsun çok istiyorum :KK70: :KK70:

Ay ne güzel Bence rüyalar en güzel belirti... Ben esime dedigimde inanmamisti simdi gördünmü baak diyorum öyle kalakaliyor :KK70:
Bende hep rüyamı söylüyorum :KK70: bi de eşim kesin demedikleri için hep şüpheli bakıyor ses kaydı yaptım yanimda olamadığı için resmen halimi düşünün :KK70: :KK70:

Adet günüm de öğrenmiştim canım aynen farklı oluyomuş da şey bi de ikizlere yüksek oluyomuş doğru mu ben bi de ikiz olsun çok istiyorum :KK70: :KK70:
Evet ikizlerde deger yüksek oluyor ay bitane olsunda saglicakla ikizleri bosver sen :KK70:
Inan hamile kalamayanlar var cocugu olmayanlar ikizi düsünme canim saglikli olsun yeter <3
Senin kacti degerin?

Slm adetime bir hafta var ve Ben az once test yaptim. Once negative çıkan testte 15dk sonra silik ikinci cizgiyi gordum . Cizgiler birbirine biraz yakin sizce hamile olabilir muyim

Slm adetime bir hafta var ve Ben az once test yaptim. Once negative çıkan testte 15dk sonra silik ikinci cizgiyi gordum . Cizgiler birbirine biraz yakin sizce hamile olabilir muyim
15dk sonra çıkan sonuca itibar etmeyin diye yazısı olması gerekiyor adet geçmeden testte sonuç alamazsın

ya kızlar çok ağrım var bugun günüm.ama 15.günden beri yanıyor kasıklarım ve karnım.bu nasıl bi is.benim gibi kimse yok sanırım.dr mualen olmuştum bisi yok dedi geçen ay,ama niye böle oluyor.

15dk sonra çıkan sonuca itibar etmeyin diye yazısı olması gerekiyor adet geçmeden testte sonuç alamazsın
Adet geçmeden testten sonuç alınabilir. Çünkü ben 3 gün kala evdeki testte öğrendim. Ama 10 dk sonrasının geçersiz oldugu konusunda size katılıyorum.

Tabikide ben simdiki hamileligimi 8 gün önce ögrendim :))
Predictor early erken gebelik testi ile dün kan verdim hcg 80 cikti :))
ya çok erken öğrenmissiniz:) bende hamile kalma denemsinde ilk ayımdayım . özel olarak bişi yaptınızmı yumurtlama testi gibi..

Merhaba hanımlar bende araniza yeni katıldım :) sizler gibi bende bebis istiyorum Allah hepimize hayirli saglikli evlatlar nasip etsin diyorum :)

Ikinci hamileligim olucak Allahın izniyle hamile.kalirsm gecen ay korunmayi bıraktık :) sizin bebegniz varmi :)

Ikinci hamileligim olucak Allahın izniyle hamile.kalirsm gecen ay korunmayi bıraktık :) sizin bebegniz varmi :)
benim henüz yok on aylık evliyim ..ilk kez bu ay denemeye başladık . siz ilk hamileliğinizde kolay mı hamile kaldınız. önerilere açığım:)

Ben mayisin 6sinda evlendm kuzum mayisin 17sinde 3 gunluk bi adet gordum o son oldu bidaha gormedm ekimin 6sinda 5 bucuk aylik oglumu kaybettim down sendromluymua bebegim ense kalinligi cikti amniyosentez yapildi canim down sendromlu cikti sonuc ve ben kilolu biriydim 98 kiloydum 72 kiloya dustum artik zehirleme evresine gecmisti hemen hamilelign sonlanmasi gerekliymis yoksa doktorlar esime ya bebek ya eşin dediler bebek dogdu gbi ölucek dediler yatis yaptik ve hamilelik normal dogum yaptm canim :KK43:

X