Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Kızlar biraz saçma olacak belki ama ben dün erken gebelik testi yaptım reglime daha var baya 6 gün önce ovulasyon olmuştu ve çift çizgi çıktı markası clearblue ama o zaman çok idrarim yoktu gece litre litre su içtim sabah tekrar yaptigimda yok gibi anlayamadım hamilelikten şüpheleniyorum inşallah vardır ne dersiniz dün pozitifti öğleden sonra bugün ilk idrarla negatif... prospektüsü okudum sonucu istediğiniz zaman okuyabilirsiniz diyor yani zaman sınırı yok bi akıl verin bana :110::deli::dua:

Merhaba kızlar. Bugün regl günümdü ama daha olmadım. eczaneden artı med gebelik testi aldım. ikinci çizgi çok silik çıktı ama var yok arası bayağı silik. sizce nasıl yorumlamalıyım ilk defa test yapıyorum hamile olmayanlarda da bu kadar silik çıkıyor mu? acaba boşuna mı ümitleniyorum. bilgisi olan çok acil cevap yazarsa çok sevinirim :dua:

Eklentiler

• IMG_7816.JPG
    IMG_7816.JPG
    32,9 KB · Görüntüleme: 177
Merhaba kızlar. Bugün regl günümdü ama daha olmadım. eczaneden artı med gebelik testi aldım. ikinci çizgi çok silik çıktı ama var yok arası bayağı silik. sizce nasıl yorumlamalıyım ilk defa test yapıyorum hamile olmayanlarda da bu kadar silik çıkıyor mu? acaba boşuna mı ümitleniyorum. bilgisi olan çok acil cevap yazarsa çok sevinirim :dua:
Canım hayırlı olsun bende gördüm gibi erken gebelik testi ile daha net görebilirsin

hamilesin yarin bi kan testi yaparsan kesinlesir ins

Merhabalar bat 19 benim ama adet olcakmışım gbi kasık agrım oluyor bide bacagıma vuruyor aslında biz suan çocuk düşünmüyoruZ daha 1 yasında kızım çünkü bu ay iki defa kazayla boşalma oldu bakalım olduysada kısmet dicez

Günaydın arkadaşlar Sabah daha iyi sonuç verirmiş şimdi yine test yaptım kızlar daha belirgin çıktı silik çizgidün akşamdan beri 3 kere yaptım hepsinde silik çıktı bugün şehirdışına çıkacağım için kan versem de sonucunu alamayacağım gittiğim yerde de yaptıramam. Bakalım pek inanamıyorum henüz inşallah bir yanlışlık yoktur. Çünkü vücudumda göğüs ağrısı dışında hiç belirti yok. Bir de regl im iki üç gün gecikebiliyor o sürenin de dolmasını beklicem bu süreçte

Eklentiler

• 37FBBC1A-24EB-4C6F-950C-C14AAA568613.jpeg
    37FBBC1A-24EB-4C6F-950C-C14AAA568613.jpeg
    28,4 KB · Görüntüleme: 199
Günaydın arkadaşlar Sabah daha iyi sonuç verirmiş şimdi yine test yaptım kızlar daha belirgin çıktı silik çizgidün akşamdan beri 3 kere yaptım hepsinde silik çıktı bugün şehirdışına çıkacağım için kan versem de sonucunu alamayacağım gittiğim yerde de yaptıramam. Bakalım pek inanamıyorum henüz inşallah bir yanlışlık yoktur. Çünkü vücudumda göğüs ağrısı dışında hiç belirti yok. Bir de regl im iki üç gün gecikebiliyor o sürenin de dolmasını beklicem bu süreçte
Hamilesin :))

Kesinlikle pozitif tebrikler:)

Merhaba bat tarihim 6 agustos henüz adet olmadım salı günü kadın doğum doktoruna gittim gecikiyorsun tahlil yapalım mı dedi benim genel de 2yada 3 gün ileri atar o yüzden istemedim sonra doktor alttan ultrason ile Rahime baktı bir sıkıntı vs yok dedi gayet temiz dedi ama olsa bile çok erken değil mi ultrason da görünür müydü doktor muayene den sonra da tahlil yapalım istersen dedi ama ben erken diyerekten istemedim sizce hamilemiyim

Merhaba bat tarihim 6 agustos henüz adet olmadım salı günü kadın doğum doktoruna gittim gecikiyorsun tahlil yapalım mı dedi benim genel de 2yada 3 gün ileri atar o yüzden istemedim sonra doktor alttan ultrason ile Rahime baktı bir sıkıntı vs yok dedi gayet temiz dedi ama olsa bile çok erken değil mi ultrason da görünür müydü doktor muayene den sonra da tahlil yapalım istersen dedi ama ben erken diyerekten istemedim sizce hamilemiyim

Keşke yaptırsaydın canım şimdi de kendini yiyorsun acaba mı diye :) Ultrasonda görünmez varsa da şimdi.

Merhaba arkadaşlar bendeki belirti adetime birkaç gün kala ,gece 2,5-3 gibi aniden uyanıp uykumun kaçması ve sabaha kadar anlamsız bir şekilde uyuyamamdı. Bir de idrarımda sanki antibiyotik içmişim gibi tuhaf bir koku vardı , şüphelendim tabiki ama günüm geçmediği için konduramamıştım, ama günüm geçince emin oldum

Hamile olan arkadaşlar ilk belirtileriniz nelerdi sol kasigimda seyreme agri var adetime 2 gun var yardimci olur musunuz

X