Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Bel ve baş ağrısı kasıklarda batma da var ama adet sancısı gibi değil hafif hafif durup dururken ağlama hissi birde bugün başım döndü baya bi
Aynı belirtiler bende de var 5 gün gecikiyorum ama test yapmaya da korkuyorum çünkü adet düzensizliğim beni yanıtlıyor

wiha02 wiha02 senden heveslenip az once ucuz gebelik testlerinden yaptim ve negatif .tahmini yumurtlamadan sonraki 10.gün bugün Beklediğim adet tarihi 15 ya da 16 sı :) yok diye kabul edip bi daha ki ayı düşünmeye bile başladım :) nasip artık ne zamansa :)

Kızlar göğüs ucunda acılı sivilce hamilelik belirtisi olabilir mi ? Yada neden dolayı olabilir bilgisi olan var mı? Başına gelen var mı ?

Kızlar ben mi yanlış görüyorum yoksa silik çizgi mi var
CollageMaker_20180810_095940087-909x909.jpg
CollageMaker_20180810_095940087-909x909.jpg

Testte hata olabilir canım . Varsa yinele :)
Test yapmaktan gına geldi artık :) en iyisi sağlık ocağına gidip kan testi vermek dedim ve gittin salı perşembe yapıyoruz dediler :KK43: ben ki hastahane ve iğne korkusu olan biriyim sabah erkenden uyanıp psikolojik olarak kendimi hazırlamıştım hayal kırıklığı oldu

3.günü regl gecikmemin. Egerki hamile çıkarsam falan bende hiçbir belirti yok. Kaç gün daha beklesem bilmiyorum yada beklemesemmi vucudumda tık yok ne regl öncesi nede hamilelik belirtisi .

Merhaba kızlar, benim adet döngüm 30-32 günde bir. en son 1 temmuzda reglim başladı. 16 ve 18 temmuzda ilişkim oldu. Sizce ne zaman test yapmalıyım idrar ve kan için ayrı ayrı? yumurtlama için geç mi oldu ilişkim bilmyorum?

merhaba oncelikle hayirli olsun insallah guzel.haberler alirsin.. 30 32.gun ise adetin kubtemelen 16.17.18 yumurtlaman bunlardn birinde tahmini olarm.yumurtlaman 24 saat surdugunden onceki ve sonraki.gunlerden alabilir.. tam.haftasina denk gelmis ancak 13.gun baslayip iki gubde bir denersen sansin daha acik gibi...gerci souluyorum size ama 4 aydir benm pek.acilamadi sansim.her tarih araligini denedk

kizlar adetime daha 12 gun var ve belirtilerim de var. sizde belirtiler psikolojik mi yoksa bu kadar erken yasanir mi belirtiler. sag kasigimda agri belimde sirtima dogru agri bide idrarimda koyulasma var

kizlar adetime daha 12 gun var ve belirtilerim de var. sizde belirtiler psikolojik mi yoksa bu kadar erken yasanir mi belirtiler. sag kasigimda agri belimde sirtima dogru agri bide idrarimda koyulasma var
daha yeni yumurtlama olmus . bu kadar erken belirti olmasi mumkun degil . ins hamilesinizdir tabi ama bu belirtiler hamilelim belirtisi demek dogru degil

sagolun cevabiniz icin. aynen yumurtlama daha yeni oldugu icin bende sasryorum. gecen aylarda da gebelik istyordum lakin bu kadar wrken baslamiyordu belirtilerim. psikolojik demek ki :KK43:

kızlar merhaba reglime daha 6 gün var ama kendimi hamileymişim gibi hissediyorum geçen gün şiddetli sağ kasık ağrısı göğüslerde hassasiyet ve dolgunluk sanki göğüs ucunda renk değişmeye başlamış gibi acaba test yapsam birşey çıkar mı

kızlar merhaba reglime daha 6 gün var ama kendimi hamileymişim gibi hissediyorum geçen gün şiddetli sağ kasık ağrısı göğüslerde hassasiyet ve dolgunluk sanki göğüs ucunda renk değişmeye başlamış gibi acaba test yapsam birşey çıkar mı
İstersen yap bende belirtileri yaşadım çok erken 9 gün önce silik çıktı ama geç dollenmede olabilir.

İstersen yap bende belirtileri yaşadım çok erken 9 gün önce silik çıktı ama geç dollenmede olabilir.

ya aslında ben 2-3 gün önce yaptım ilk yarım saat arasında varla yok gibiydi belki de ben yanıldım ama üstünden bir kaç saat geçmişti o zaman silik çizgi belli oluyordu eşim bile gördü kafam çok karışık o yuzden (geçen ay şüpheli ilişkiden dolayı bi kere test yapmıştım tek çizgiydi 2-3 saat sonra yine tek çizgiydi)

ya aslında ben 2-3 gün önce yaptım ilk yarım saat arasında varla yok gibiydi belki de ben yanıldım ama üstünden bir kaç saat geçmişti o zaman silik çizgi belli oluyordu eşim bile gördü kafam çok karışık o yuzden (geçen ay şüpheli ilişkiden dolayı bi kere test yapmıştım tek çizgiydi 2-3 saat sonra yine tek çizgiydi)
Test yap daha net yani 1 saat üstünden geçen teste pek güvenme canım insan üzülüyor sonra

X