Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Evet Allah'ıma şükürler olsun bir şey sorucam belim çok ağrıyor bu anormal bir ağrımıdır sizce daha doktora görünmedim yaklaşık 1 haftadır ilk kasıkla başlamıştı
Benim ilk adet geciktiği hafta belim , kasıklarım, sırtım hatta kalçam cok ağrıdı, normaldir yani:) öksürdüğümde kasıklarıma bıcak saplanıyordu. Sonraki haftalar azalıyor.

arkadaşlar birşey sorucam benim aşılama sonrası testim beta 11 sonra 9 a düştü kimyasal gebelik geçirdim ama hala adet olmadım cumartesi test yaptırmıştım 9 çıkmıştı kimysal gebelikte kanama mı olur adet stresten mi gecikti anlamdım

Kızlaaarr adetim 5 gün gecikti bu sabah yaptım. Yarın bir daha tekrarlayacağım.Düşünceleriniz nelerdir? Çok sabırsızım.Biraz sohbet edelim. Birbirimize iyi geliriz.
Benimde böyle testim hangi marka acaba sizinki? Benimki artımeddi bi çok yerde yanılma payının yüksek olduğu yazıyor

Hayırlı akşamlar kızları bir şey soracağım. Adet bitiminde ardarda 2 gün gerçekleşen bir ilişki oldu. Bu ilişkiler sonrası aradan 6 gün geçtiğinde 3 gün sık olmamakla beraber lekelenme yaşadım erkenden yerleşme vb durum olamaz değil mi?
Bir sonra ki adetim 14 temmuzda. Pko hastasıyım,pkoya bağlı ara kanama vb durum ya da kalan pis kan olabilir mi kafam fena karıştı 🤭

Kızlar yardımcı olurmusunuz lütfen , bu ay yumurtlama dönemim Le birlikte düzenli ilişki yaşadık adetime 3 gün var testi ne zaman yapmalıyım ve ara ara belirtilerde hissediyorum

Kızlar yardımcı olurmusunuz lütfen , bu ay yumurtlama dönemim Le birlikte düzenli ilişki yaşadık adetime 3 gün var testi ne zaman yapmalıyım ve ara ara belirtilerde hissediyorum
Ben adete 3 gün kala silik çizgiyle öğrenmiştim bir deneyin isterseniz ama çıkmassa kesin yok diyemeyiz bekler tekrar yaparsınız adetiniz geçince 😊

Merhaba kızlar. Verimli günleri değerlendirdim. Adetime 8-9 gün var ama göğüslerim aşırı şiş ve hassas, baş dönmesi, kasıklarda ağrı var. Kan testi yaptırsam mı

Benimde böyle testim hangi marka acaba sizinki? Benimki artımeddi bi çok yerde yanılma payının yüksek olduğu yazıyor
Hatırlamıyorum bi kaç gündür strese girmiyim diye girmiyordum buraya. Şu an gecikmemin 26. Günü. 26 gündür adet olmuyorum. Yarın idrar testi yapacağım. Kaset test

Kızlar benim geç döllenme durumum var şuan gecikmenin 5. Günü kan testi verdim negatif çıkmıştı adetine 2 gün kala, doktor 1 hafta beklememi sorna tekrar test yapmamı söylemişti,bu sabah erken gebelik testi yaptım ilk 2 dakikada böyle çıktı özellikle de süresini bekledim sizce durum nedir??

Eklentiler

• IMG_20230714_070410.jpg
    IMG_20230714_070410.jpg
    34,4 KB · Görüntüleme: 155
  • IMG_20230714_070409.jpg
    IMG_20230714_070409.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 146
Kızlar geç döllenme durumum var gecikmenin 6. Günündeyim erken gebelik testi yaptım pozitif silik, normal kaset test yaptım hayali gölge sizce nedir!?

Kızlar regl günü lekelenme geldi kesildi idrar testi yaptım negatif çıktı kaset test. Sizce hiç ihtimali yok mudur artık

Kizlar son adet tarihim 14 haziran uygulamadan reglimi takip ediyorum korunmuyoruz haziran ayini meredeyse tamemen degerlendirdim uygulamaya gore suanda reglim 5 gün gecikmis durumda sabahlari ve aksamlari yatmadan ara ara mide bulantisi ve mide krambi gibi karnimda degisik kramplar yasiyorum regl olmadan once yuzum sivilcelenir goguslerim asiri hassas olurdu ama hic biri olmadi bir de cok uykuya meyilliyim gebelik belirtim de yok diye düşünüyorum size sorum su testte negatif görmeye korkuyorum ama bi yandan da kafam karisik siz hic belirtisiz gebe olduğunuzu öğrendiniz mi cevaplayan arkadaslarima cok teşekkür ederim ❤️

Merhaba 🌸 bir haftadır vücudum aşırı aşırı aşırı derecede sıcak kendimde çok sıcaklıyorum yüzümü ateş basıyo elerimin içi ayaklarımın altı yanıyor ve yine bir haftadır kasıklarımda ve belim ağrı var bildğimiz adet ağrısı ha oldum ha olucam dediğimiz cinsten ağrı geliyor tamam diyorum bu sefer oldum ama bişey yok bir hafta on gündür sürekli adet sancısı çekiyorum ki normalde bir ili gün önce ağrım olur göğüslerimde şişlik yok ama koltuk altına vuran hafif ağrı var dokunduğumda kan tahlili verdim pazartesi alacağım sonucu ama yinede merak içindeyim sıcak basmayı yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı aramızda

Kizlar son adet tarihim 14 haziran uygulamadan reglimi takip ediyorum korunmuyoruz haziran ayini meredeyse tamemen degerlendirdim uygulamaya gore suanda reglim 5 gün gecikmis durumda sabahlari ve aksamlari yatmadan ara ara mide bulantisi ve mide krambi gibi karnimda degisik kramplar yasiyorum regl olmadan once yuzum sivilcelenir goguslerim asiri hassas olurdu ama hic biri olmadi bir de cok uykuya meyilliyim gebelik belirtim de yok diye düşünüyorum size sorum su testte negatif görmeye korkuyorum ama bi yandan da kafam karisik siz hic belirtisiz gebe olduğunuzu öğrendiniz mi cevaplayan arkadaslarima cok teşekkür ederim ❤️
Benim de hiç belirtim olmadı bir süre. Test alıp yapın bence

X