Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Merhaba 🌸 bir haftadır vücudum aşırı aşırı aşırı derecede sıcak kendimde çok sıcaklıyorum yüzümü ateş basıyo elerimin içi ayaklarımın altı yanıyor ve yine bir haftadır kasıklarımda ve belim ağrı var bildğimiz adet ağrısı ha oldum ha olucam dediğimiz cinsten ağrı geliyor tamam diyorum bu sefer oldum ama bişey yok bir hafta on gündür sürekli adet sancısı çekiyorum ki normalde bir ili gün önce ağrım olur göğüslerimde şişlik yok ama koltuk altına vuran hafif ağrı var dokunduğumda kan tahlili verdim pazartesi alacağım sonucu ama yinede merak içindeyim sıcak basmayı yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı aramızda

Benim 3 gebeliğin ilk oglum 12 yaşında ikinci oğlumu 5 aylıkken kaybettim kaybimin ardından 6 sene geçti rabbim olsun olmasın derken yumurtlama gunu ilişkim oldu 5 haziranda ve bebek tutmuş geçen hafta çarşamba günü ultrasyona girdim 7 hafta 1 gunluk cikti kese oluşmuş kalp.atisi var belirtilerim ise şiddetli bir şekilde sag taraf kasik.agrisi sürekli uyku hali halsizlik göğüs felaket büyüdü göğüs ucu kararması oldu sürekli adet olacak gibi kramplar adetim olacağı gün test yaptım ve ilk 2 dakikada pozitif gordum kanda da 197 idi Benim diğer gebeliklerim hiç böyle olmamıştı bu çok değişik ilk anne.oldugumda 24 yaşındaydım ikinci gebeligimde 31 şimdi 36 rabbim her isteyene versin sağlıkla sihhatle hayırla eline ayağına kavustursun

bebiş benden sana tavsiye reglinin gecikmesini bekle regl gecikmeden gittiginde sonuc alsan mesela beta yuksek cıksa benim gibi sonra tribe giriyosun kimyasal mı nedir falan filan diye o yuzden direkt geciksin yuksek deger gor hamilelik varsa tam mutluluk yasa
Kaç gün gecikmesi lazım benim bat dün idi hala gelemdi

selamlar, reglim 3-4 gun gecikti ama dun sabah test yaptim farkli markalarin negatif. hic regl olacakmis gibi bir agrim yok bir de regl tarihimden 2-3 gun once cok hafif bir kan geldi. turkiyede olsam coktan doktora gitmistim ama burda randevu bulmak kolay degil. sizce ne yapmaliyim, endiselenmeye basladim. bir de gecen ay ovulation testi yaptim ona gore denedik. tesekkurler simdiden

Merhaba ne yaptiniz test gosterdimi?
Kizlar merhaba reglim yaklasik bi 8 gun gecikti gecikme yasamadan once ve su aralar ara arar hemen gecmeyen bas agrisi ve biseyler yedikten sonra mide bulantısı yasiyorum afedersiniz istifra da ediyorum bu sabah kalktigim gibi midem bulandi test yapmaya cok korkuyorum gece de bas agrisi ve mide bulantisindan uyuyamadim acaba ihtimali var midir ? Bir de gebelige dair bi belirtim regle dair bi belirtim de yok akintidir göğüs hassasiyetidir bu yüzden kafam cok karışık 🥺

Kizlar merhaba reglim yaklasik bi 8 gun gecikti gecikme yasamadan once ve su aralar ara arar hemen gecmeyen bas agrisi ve biseyler yedikten sonra mide bulantısı yasiyorum afedersiniz istifra da ediyorum bu sabah kalktigim gibi midem bulandi test yapmaya cok korkuyorum gece de bas agrisi ve mide bulantisindan uyuyamadim acaba ihtimali var midir ? Bir de gebelige dair bi belirtim regle dair bi belirtim de yok akintidir göğüs hassasiyetidir bu yüzden kafam cok karışık 🥺
İnsallah hamilesindir bence

selamlar, reglim 3-4 gun gecikti ama dun sabah test yaptim farkli markalarin negatif. hic regl olacakmis gibi bir agrim yok bir de regl tarihimden 2-3 gun once cok hafif bir kan geldi. turkiyede olsam coktan doktora gitmistim ama burda randevu bulmak kolay degil. sizce ne yapmaliyim, endiselenmeye basladim. bir de gecen ay ovulation testi yaptim ona gore denedik. tesekkurler simdiden
Test yapin bence

Benimde adetim yarin ne hamilelik nede adet belirtisi yok. Goguslerim hassas bide akintim cok fazla baska hic bir sey yok

Kasıklarım çok ağrıyor adetime 3 gün var sık idrara çıkıyorum midem bulanıyor başım dönüyor hfif akıntım var göğüslerim hassas ama dün test yaptım negatif çıktı gerçi testlere de insan güvenemiyor 6 haftalık gebe kardeşimin bi testi pızitif bi testi negatif çıkmıştı ama bilemedim

X