Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

6 gün biraz erken gibi geldi çünkü en son ilişkiden 8-10 gğn sonra kanda beta yükseliyordu
İnşallah nasip olur isteyen herkese bizde 7 aydır deniyoruz şöyle bir şey var benim yumurtlamam erken adet bitimimin hemen ertesi günü oluyor çok kişi var öyle 5 6 gün sonra yerleşme yaşayan benden 3 4 damla geldi çok açık kahve pembemsi ton dahada yok 4 saat önce felan bitti bir günde sürmedi

İnşallah nasip olur isteyen herkese bizde 7 aydır deniyoruz şöyle bir şey var benim yumurtlamam erken adet bitimimin hemen ertesi günü oluyor çok kişi var öyle 5 6 gün sonra yerleşme yaşayan benden 3 4 damla geldi çok açık kahve pembemsi ton dahada yok 4 saat önce felan bitti bir günde sürmedi
Bende erken oluyor zannediyordum ama 14. Günde bu ay oldu yumurtlama takibi yaptı doktorumuz ama benim sorunum Amh 1,0 o yüzden biraz sorun var ama yumurtalarım oluştu olursa Allah bilir

Kızlarr adetime 10 gün kaldı bugün yere eğilip kalktıktan sonra karnıma bı şey saplandı gibi acı hissettim iki defa oldu daha önce yaşamamıştım düzenli ilişkimiz var bebek istiyoruz sizce yerleşme ağrısı gibi bı şey olabilir miii

Kızlar gecikmemin 4. Gününde evde test yaptım tek çizgi idi şu an 7. Günündeyim gala adet olmadım acaba tesi erken mi yaptım sonradan pozitife dönme ihtimali var mı

Merhaba arkadaşlar ben 3 çocuk annesiyim çok tuhaf günler geçiriyorum günde 3 4 kere yemek yiyen Bi insanım iştahım kapanmış yemek bile yapamiyorum hamilelik hissediyo gibiyim ama bilmyrum sağ sol kaşıklara agri giyo bacağıma falan mide bulantısı sabahları gün icndede bazen oluyo 3 cocugumdada anlamstim hamile olduğumu test yapmadan aşırı aşermelerim oluyodu bu sefer çok tuhaf anlayamadim eşimin amcasinin karısınn ikizleri var bilemedim yaa siz nasil yorumlarsiniz kızlar?

Adete 3 gün kala kan vermiştim negatif çıktı dün adet olmam lazımdı olmadım bugünde gelen yok daha 3 gün önce negatif görüp sonra pozitif olabilir mi sizce

pembe akıntım oldu bu akşam ve ağrım var adet olcak gibi bugun 30 gün adetten yani 3gün gecikmem oldu, yerleşme kanamasıdır inşallah, böyle bi durum yaşayan var mı???

kızlar günaydın adet bitimi 5 günden buyana ovü yapıyorum ve o günden 9.güne kadar hergün ilişki oldu pikken korkuyorum yapmaya 2 tane oğluşum var yumurtlama da erkek oluyor felan diye bilemedim ne yapsam rabbim önce sağlık versin tabide kız geçiyor gönlümden.
17131689932294236269497195693315.jpg

Kızlar adetime 4 gün kaldı ara ara sancım oluyor gebelikte de ağrı oluyor mu moralim bozuluyor ağrı duydukça

X