Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Başka ne belirtileriniz oldu regle yakın
Benim 2 gün sırtım, belim çok ağrıdı bıçak saplanır gibiydi hatta göğüs kafesimede vuruyordu nefes alıp verirken ağrıyordu. Kasık ağrımda pek olmadı, bazen kasığım pıt pıt atıyordu. Göğüslerim şiş ve dokunurken acıyordu hâlâ da şiş ve acıyor.

Şişkinlik ve özellikle kasık çevresinde adet olacakmışcasına hafif gelip giden ağrılar, göğüslerde hassasiyet ( aralıklı zamanlarda), ruh halinde değişiklikler ve uyku😅

Evet 6+3 günlük riskli bir gebelik geçiriyorum neredeyse 2 hafta olacak ağrısız küçük kahverengi kanamalarım var, haftaya kontrolüm var bekliyorum işte yalnız bu benim 5. gebeliğim 2 si kendiliğinden düşük, diğer 2 si de boş gebelik kürtajla sonuçlandı. Bazen üzülüyorum ama Allah a emanetiz, her birinde vardır bir hayır 💐Rabbim isteyen her kardeşimize sağlıklı, sıhhatli evlatlar nasip eylesin

Baş ağrısı olan da olmuş muydu kızlar gözlerimi açamıyorum ağrıdan?
Oluyor arada
Kızlar merhaba sürekli sol kasıgımda bişey oynuyor o ne olabilir gebe değilim
Bazen regli olmaya yakın veya olduğum zaman ya da kum döktüğüm zamanlar bende de oluyordu ama tabii kesin bunlardır diyemem herkesin vücut yapısı farklı🤔

Adetten 2 gün önce beta 43 di. Adet gunu 67 çıktı galiba saglikli bir gebelik değil benimki😒 kanamadan yok umarım sağlıksız ise kendiliğinden düşer

Şişkinlik ve özellikle kasık çevresinde adet olacakmışcasına hafif gelip giden ağrılar, göğüslerde hassasiyet ( aralıklı zamanlarda), ruh halinde değişiklikler ve uyku😅
Her ay regl öncesi meme ağrısından duramazdım, bu ay hiç yok, yarın ya da diğer gün adet olmam lazım. biraz meme uclarında kaşıntı gibi hissediyorum. Çok istiyoruz biz de ama bakalım 🤔

Her ay regl öncesi meme ağrısından duramazdım, bu ay hiç yok, yarın ya da diğer gün adet olmam lazım. biraz meme uclarında kaşıntı gibi hissediyorum. Çok istiyoruz biz de ama bakalım 🤔
Kaşıntı da oluyor
Adetten 2 gün önce beta 43 di. Adet gunu 67 çıktı galiba saglikli bir gebelik değil benimki😒 kanamadan yok umarım sağlıksız ise kendiliğinden düşer
Hiç öyle düşünmeyin daha çok küçük bu tarz şeyler belli olmuyor, benim de hamilelikler güzel başlıyor 6-7. haftalardan sonra maalesef güzel haberler alamıyorum, mesela arkadaşım kötü haberle başladı çok şükür kızı sağlıkla doğdu ve şu an 1 haftalık, güzel düşünelim güzel şeyler olsun.
Benim daha öncede boş gebeligim olduğu için umudum az. Kendimi kaptırmak istemiyorum. Yoksa keşke sağlıkla olsa 3 yıldır buna uğraşıyorum ama hep bir hayal kırıklığı 😐
Boş gebeliğiniz kaç kez oldu sorması ayıp yaşayan insan yeni bir hamilelik haberi alınca haliylen ona bağlıyor, ya yine boş gebelik olursa diye ama hiç öyle düşünmeyin, kendimizi yiyip bitirmekten başka bir şey değil, kendimden biliyorum. Rabbim isteyen tüm kardeşlerimize sağlıklı, sıhhatli evlatlar nasip eylesin.

Son düzenleme:

Benim daha öncede boş gebeligim olduğu için umudum az. Kendimi kaptırmak istemiyorum. Yoksa keşke sağlıkla olsa 3 yıldır buna uğraşıyorum ama hep bir hayal kırıklığı 😐
her zaman güzeli iyiyi düşün güzel olsun kuzum rabbim bir daha yaşatmaz inşallah 🙏sen yinede umutsuz olma biliyorum kolay değil ama sonuçta hamile kalabiliyorsun zaten sperm kalitesiz olunca böyle şeyler oluyor genelde diyor bir çok doktor. ama burda neler neler okudum hiç birşey imkansız değil kuzum sen yeterki içinde o umudu hep barındır. 🤍 yeniden, yeniden,i ve yeniden de olsa.. 🌸🤍

Oluyor arada

Bazen regli olmaya yakın veya olduğum zaman ya da kum döktüğüm zamanlar bende de oluyordu ama tabii kesin bunlardır diyemem herkesin vücut yapısı farklı🤔
Reglim bitti regl değilim yakında değil kum var ama benden ondanmi sol kasıkta biseyler oynuyor kımıldıyor

Reglim bitti regl değilim yakında değil kum var ama benden ondanmi sol kasıkta biseyler oynuyor kımıldıyor
Bilemiyorum o da bir ihtimal eğer bu şekilde devam eder ve sizi rahatsız edecek bir duruma gelirse bir doktora gitmenizi tavsiye ederim her şey hayırlısıyla gönlünüzce olsun💐Rabbim tez zamanda kucağınızı sağlıklı, sıhhatli bir evlat ile doldursun.

bugün regl günümdu henüz olmadım test yaptim negatif çıktı sizce döner mi ihtimal var mı
Bu durumu yaşamış biri olarak biraz daha beklemenizi tavsiye ederim 1 hafta kadar çünkü benim de reglim geçtikten yedi gün sonra pozitife dönmüştü erken gebelik testi aldığım halde çok silik bir çizgi neredeyse yok denilecek gibiydi ve bir hafta sonrasında çizgi daha da koyulaşmıştı. Kan testi yaparakta teyit etmiş oldum. Bekleyemem derseniz en azından birkaç gün bekleyin sonra gidip kan verebilirsiniz daha net bir sonuç alırsınız, hakkınızda hayırlısı olsun💐

X