Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

gerçekten de haklısınız kızlar. 6 aydır gebelik planlıyoruz tık yok. ama her ay psikolojik olarak tüm belirtileri hissediyorum ve yaşıyorum. her ay gidip kan testi yaptırdım ve sonunda hayal kırıklı oldu, moralim çok bozuldu. biraz oluruna bırakmak lazım gibi geliyor. allah hayırlısını versin..... 5 gün sonra bakalım bir süpriz olur inşallah

kesinlikle doktora gitmelisin, 3 hafta geçmesine rağmen adet olmamışsın.... inşallah gebelik vardır:) negatif sonuçta alabilirsin tabi ki, ama 3 hafta çok uzun bir süre... allah korusun herşey olur.... hayırlısını versin allah canım:)

canım ben de 3 aydır olmuyorum arada sadece kahverengi akıntılarım oluyo yarın ultrasona giricem inş.bakalım neler olacak.inş hayırlı haberler alırım.

genelde idrar testleri doğru çıkar diye biliyorum hatta idrar testi yaptırıp pozitif çıkan ve kan testinde negatif çıkan kişiler tanıyorum.ama senin biraz erken gibi bence eğer adetini geçersen o zaman yap idrar testi yani bir kaç gün geçsin.o psikolojik durumları aynen bende yaşadım.kendimi hamile sanmıştım hatta bu yüzden adetim gecikmişti.ama malesef hamile değildim adet olmuştum.senden ricam sakın ama sakın kendini şartlama çünkü psikoloji çok önemli.kafana ne kadar çok takarsan o kadar geç oluyor.herşeyi oluruna bırakman en doğrusu.birçok tanıdığım varki kafasına çok taktığı için 10 sene sonra artık yeter dedikleri anda hamile kaldılar.bu bilimsel olarakta kanıtlanmıştır.istersen adet olursan ki umarım olmazsın ve güzel haberler alırsın. ama olursan olduktan sonra doktora gidip yumurtlama için testlerini yaptır.ne kadar bilgi sahibi olursan o kadar iyidir.sormak istediğin birşey olursa bildiklerim kadarıyla cevaplarım 8 aydır uğraşıyorum ve sürekli araştırıyorum bol şans.

canım gerçekten gebeligi idrarda çıkıpta kanda çıkmayan arkadaşların varmı.

bayanlar aynı belirtiler gecen aydan bendede var hala göğüs agrısı sürüyo ve mide bulantımda var ama adet oldum acaba üstüne kalma olayı doğrumudur olabilirmi yani merak ediyorum

bayanlar aynı belirtiler gecen aydan bendede var hala göğüs agrısı sürüyo ve mide bulantımda var ama adet oldum acaba üstüne kalma olayı doğrumudur olabilirmi yani merak ediyorum
valla cnm bende korunmuyorum adetim 5 gün geçmişti ama oldum 3 gün yoğun regli oldum şimdi 1 damla geliyo oda birkere bütüngün başka yok ve hala göslerim sızlıyo kasıklarım ağrıyo başım dönüyo ama ben ihtimal vermiyorum üstüne gören kadınlar çok yoğun veya normal adet görmemişler yada ben öle biliyom az kısa hatta çok kısa adet oluyorlarmış piskolojik olabilir bizimki..

haklısın olabilir ama benim adetim bu ay fazla yoğun gelmedi ve siyah gibiydi valla bende anlamadım doktora gittim doktor bile bişey anlamadı adet olduğum için acaba varmı öle bişey merak ediyorum

haklısın olabilir ama benim adetim bu ay fazla yoğun gelmedi ve siyah gibiydi valla bende anlamadım doktora gittim doktor bile bişey anlamadı adet olduğum için acaba varmı öle bişey merak ediyorum

dur konu açayım ben üstüne adet gören kadınalr adetleri nasıl oluyormuş öğrenelim cnm

tamam ama ben buranın acemisiyim nerde yazıyosun seni nasıl bulcam yada konuyu nereye acıyosun:)

tamam ama ben buranın acemisiyim nerde yazıyosun seni nasıl bulcam yada konuyu nereye acıyosun:)

cnm konuların olduğu liste şeklindeki yere gir bir bayan çoktan yazdı bile 2 adetinde anlamış hamiş olduğunu ilk adetini 4 5 gün görmüş normal olmuş
2 si daha açık olunca bakmış 2 aylık hamiş çıkmış hadi gel bekliyom

kızlar ben tüpbebek tedavisi gördüm. dün 14.gündü kan testim yapıldı. hcg 33 çıktı. hcg sadece hamilelerde mi bulunur? 33nasıl bir değer?asıl sorun ise progesteronun da aynı düzeylerde olması gerekiyormuş.ama benim çok düşük 4.5 çıktı. doktor da bişey söyleyemedi. yani hcg ye göre hamileyim, progesterona göre değilim. kafam çok karıştı, 2gün sonra kan testi var tekrar. az önce kendim test yaptım çizginin biri çok koyu diğeri çok silik renkli idi. hamile olup da progesteron düşüklüğü yaşayan var mı???

slm kizlar aslinda bende bayagidir takip ediyorum bu alandaki yazilari bendede degisiklikler var ama anlamiyorum ornegin sol yumurtaligim sanci yapiyor bazen egildigimde bazen otururken daha once hic bole olmadim ayrica cinsel iliski sonrasi kasigima sanci giriyor bunuda anlayamadim adet gunume daha cok var duzensiz gordugum icin gununu bilemem ama 27 olmasi lazim tahminen 10 gun falan var fosur fosurda sigara iciyom beni korkutan bu zaten bole bisey olsada cikmaz idrar testinde ama bu sancilarin baska bir nedeni olabilirmiki ya kansersem diyorum Allah korusun :KK43:
Arkadasim sende galiba kist var malesef. Düzensiz adet, kasiginin oturup kalkarken agrimasi bendede vardi yumurtalik cevresinde kistler varmis onlar yapiyormus. Hatta hormon bozuklugu bile yapmisdi o kistler bende. Hemen doktora git ultrasyonla baktir. Gecmis olsun.

slm kızlarr benimde regl günüm bugün ama bu saat oldu hala gelen giden yok inş hamileyimdirrr belli olur olmaz size hemen hbr vericemm bende belirtiler var gibi kasık ağrısı akıntım fazlalıştı göğüslerim hassalaştı arasıra miğde bulantısı ve aşırı yemek yiyorumm bakalım hadi hayırlısııı

ya arkadaşlar bende hamile kalmaya çalışıorum şu sıralar...
hamileliğin ilk günlerini anlayanlar varmı? ya da ilk günlerinde ya da ilk haftasında hiç belirti oluomu? çok merak ediyorum paylaşırsanız çok sevinirim..

bendede bi kaç gündür mide yanması ve göğüslerde agrı var.adetime 10gün var ama acaba olabılırmı dıyorum.bıdee göğüslerdeki damarlarda nasıl bi degısıklık oluyodu sankı daha belırgınlestı damarlarım.

canım,her insan hamileliği farklı yaşıyor.bünyeler farklı.bence en güzeli bekleyip bi test yaptırmak,en sağlıklısı bu

slm kızlarr ben bugün test yaptım kendim evde 2 çizgi çıktı biri koyu diğeri ise silik bir çizgi hatta 2 tane yaptım ikiside öle çıktı sizce hamilemiyimmm bilgilendiriseniz sevinirim...(reglim 2 gün geçtii)

X