Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

ben buda kac defa duydum
ikincisi silik cikinca hamile oluryormus
canim tebrikler sanirim hamilesin tabi umutlandirmak istemem ama ole gorunuyor hayirlisi olsun canim ne guzel

selam canım,siteye yeni giriş yaptım ve senin yazını da okuyunca merak ettim.ultrason sonucun ne çıktı ? benimde bu ay regl tarihimde çok az kanama geldi,3 gün sonra yine geldi,regl oldum sanıyordum ama..kesik kesik olunca şaşırdım..sen naaptın ,

saol cadıı inşş bakalım yarın kan testi yaptrıcam inş öleyimdirr .özlenen ben ultrasano girmedim daha yeni öğrendim adetim 2 gün geçmişti merakımdan yaptım 2 çizgi çıktı ama dediğim gibi 1i silik çıktı bakalımm sende test yap istersen ama kanama geldiyse deilsindir herhalde ama üzerine görme fln diolarr bi doktora gidip kan testi yaptr istersenn emin olursunn hemm allah her isteyene versinn bebişş

bende test yapmaya karar verdim zinedila..en kısa zamanda da dr.a giderim sanırım.çünkü hala regl olmadım 6 gün geçti..bakalım neymiş,öğrenince yazarım canım,sende haberdar et bizi olur mu!

bende yeni katıldım aranıza.yaklaşık 1 haftadır takip ediyorum yazılarınızı gelen hamilelik haberlerine inanılmaz seviniyorum.inşallah herkezin güzel haberlerini alırız.burdaki paylaşımlar çok samimi geldi bu yüzden bende iyi dileklerimi iletmek istedim.dualarım hepimize...

zinedila canim geldin mi merakla bekliyorum sonucu ?

geldim canım ama kan testi yaptramadım burda has. kan testinin bişeyi kalmadı dedi doktor yapamıolarmışş ne zaman gelceğide belli deillmiş özele gideyim diyorum burda özel has. yok galiba yeni geldik buraya biyer bilmiyorum ama has. tekrar idrar yaptrdım onlara pozitif dedilerr bilmiyorum artık walla napıcam. olmasa herhalde 3ündede pozitif çıkmazdı deilmi kıslarr olmadı ultrasona giricem herkes vardır dio ama inanamıyorum hala inş vardır kıslarr sizce varmıdırr?:uhm:

bende test yapmaya karar verdim zinedila..en kısa zamanda da dr.a giderim sanırım.çünkü hala regl olmadım 6 gün geçti..bakalım neymiş,öğrenince yazarım canım,sende haberdar et bizi olur mu!

hayırlısı olsun canım inş vardır bebişş yaptır bakalım emin olursun en azından allah her isteyene versin canımm..

bende yeni katıldım aranıza.yaklaşık 1 haftadır takip ediyorum yazılarınızı gelen hamilelik haberlerine inanılmaz seviniyorum.inşallah herkezin güzel haberlerini alırız.burdaki paylaşımlar çok samimi geldi bu yüzden bende iyi dileklerimi iletmek istedim.dualarım hepimize...

hoşgeldin birescim evet burası bağımlılık yapıor tekrar hoşgeldin aramızaa yerimseniben

hamileyim kızlarr artık kesin bugün doktora gittim gene idrar testi istedi kan testi olmadığı için bu 4 oldu idrar yaptıralı:))30 kasımdada ultrasona giricem gün verdi çok mutluyummm anne olucammm hayırlısıylaa inşallahh darısı her istyenin başına...

hayırlı olsun zinedila Allah hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.inşallah kolay geçer hamileliğin.darısı bizlerinde başına inşallah...

hayırlı olsun zinedila Allah hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.inşallah kolay geçer hamileliğin.darısı bizlerinde başına inşallah...

saolun canım teşekkür ederim darısı sizlere inşallah allah her isteyene versin kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah canlarım...:emir_bebek:

hamıle oldugumu bilmiyordum ama ayak tabanlarım delı gibi kasınıyordu..ve 9 ay surdu.. diş fırcası ööööööööö midemi bulandırıyordu..6.haftamda ögrendım

Hayırlısı olsun. Rabbim tamamına erdirsin efendim. Hayırlı kul olan hayırlı evlat olsun inş.

merhabalar arkadaslar araniza yenikatildim,oncelikle allah hepinizin kalbinden gecenleri versin dilerim. bende hamile kalmak istiyorum adet agrilarim gibi agri cekiyorum sanki heran adet olacakmisim gibi geliyo nasil bir sonuc olabilir sizce.

merhabalar arkadaslar araniza yenikatildim,oncelikle allah hepinizin kalbinden gecenleri versin dilerim. bende hamile kalmak istiyorum adet agrilarim gibi agri cekiyorum sanki heran adet olacakmisim gibi geliyo nasil bir sonuc olabilir sizce.

canım benimde kasıklarım ağrıdı eğer adetin geciktiyse test yapmanı tavsiye ederimm çünkü adet belirtileri gibi belirtiler oluoo ama adet olmuosun tabi:)inş vardır canım allah her isteyene versin inşallahh..yerimseniben

slm arkadaslar benım de belım cok agrıyo vede basım donuyor ama tansıyonumu olcturdum dusuk dedıler hamılelıkte boyle seyler oluyomu acaba cvp yazıııın:1rolleyes::1rolleyes:
:1rolleyes:

X