Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

etmem mı canım benım ya,,allah kabul etsın inş,tavafta bol bol ettım...inşşş gelmezzz kızılcıklarrr...bak ayağımın tozuyla geldım,,inş hayırlı haberlerını alırımm...ne zman bellı olcek??çatlarım ben şimdi:nazar:
ndk hamış mış oyle mıııııalkisalkisalkis

EVET HAMİŞ KALP ATIŞINI BİLE DUYDU GÜM GÜMMM kaydirigubbakcemile3
BUGÜN GÜNÜM İNŞALLAH GELMEZ PİS KIRMIZILAR GELİR MELEĞİMİN HABERİ YARIN BELLİ OLACAK ALLAH RAZI OLSUN :asigim:

buyrun benimmmmmm, ben geldimmmmmm :p nabersinis kıslarrrrrrr bi hamiş çıkaramadınız haaa, ocak topici hep yabancı ebrum gelcek inşallah, özgemde gelcekk hadi kıslar bol bol çalışın yaaa :KK43:

fd7 benim için de dua ettin mi cnm allah kabul etsin bu arada
herkese ettım topluca canım...inş gelcek bebışler
buyrun benimmmmmm, ben geldimmmmmm :p nabersinis kıslarrrrrrr bi hamiş çıkaramadınız haaa, ocak topici hep yabancı ebrum gelcek inşallah, özgemde gelcekk hadi kıslar bol bol çalışın yaaa :KK43:

kısss ndk hamıleymışsınn...nasıı sevındımm canım ya,,,hayırlı olsun..ne kadarlık,,nası gıdıyoo hamişlıkkk:)bız 11 haftalık oldukk:eek:

selamm kıslarr....pazar donduk ümre denn...benii unutmadınız inş,,ben sızlerı unutmadım,orda da dua ettım...
son durumlarr nedırr??ceylanım,bozom,bebeğimizz hamıle mısınızz??guzel haberler verınnn

hg fd7 allah kabul etsin inşallah ne güzel gencecik gittin gördün oraları bende çok istiyorum allah kısmet ederse
ben hamile değilim malesef

ya babamla bütün sorunum her işi ben yapıom yetmio en ufa bişii unutunca suçlu oluom bende insanım teneke değilim senağlamasenağlama ya yeteeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrr bıktıım demek istiom

ESRAA'MM bende eşimle çalışıyorum çok zor..Yinede baban ben izin alamıyorum düşünebiliyormusun??

X