Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

merhaba canım adet siklusun regl 1. gününden itibaren diğer regl 1. gününe kadar geçen zaman kaç gün bu önemli?
atıyorum 32 gün ise
32-14= 18. gün yumurtlama günüdür... düzensiz yumurtlayanlarda benim gibi ancak adet bitiminde yumurtlama olur....
dediğim hesaba göre yumurtlama gününü bul ve o günden 1 gün önce ilişki olsun şansın çok artar...

sağol arkadaşım şimdi hesapladım tam yumurtlama günlerimde ilişkiye girmişim inşallah yola çıkmıştır bebişim çok teşekürler:KK70:DDD

denemenin ilk ayında kan testi ve idrar testlerine yaklaşık 200-300 tl verdim ama bu ay denemeden sonra bu durumlara düşmemeye kararlıyım.Çok yıprattım kendimi.Valla bebiş sahip olmayı bekleyenlere Allah'tan sabır diliyorum,tez zamanda uzun zamandır bebiş bekleyenlere Allah bebeklerini nasip eder inşallah.Onları şimdi çok daha iyi anlıyorum.1.aydan anladım;inşallah benm bekleme sürem 2.ayda sona erer ve hamiş kalırım.

Son düzenleme:
kocaya soğukluk duyma..
ama öle normalde arada bi duyulan tip gibi değil...

bebek döllenmeye başladığı andan itibaren anne benim dercesine , anneyi babadan soğutuyor...

hımmmm
evet duymmuştum bende gebe kalınca kadınlar cinsellikten soğuyormuş.
bilemedim şimdi bu aralar cinsellikten uzak duran ben değilde eşimmiş gibi geliyor bana.

evet bende eşimde suç o yüzden soğudum sanıyordum.. yengem arkaaşım da eşiyle sorun yaşadılar hamileliklerini öğrendiler..

bu arada bu verdiğin link site mi ölçtün ???

ölçüp sonra sitedeki tabloyu oluşturuyorsun canım değerlerini giriyorsun

denemenin ilk ayında kan testi ve idrar testlerine yaklaşık 200-300 tl verdim ama bu ay denemeden sonra bu durumlara düşmemeye kararlıyım.Çok yıprattım kendimi.Valla bebiş sahip olmayı bekleyenlere Allah'tan sabır diliyorum,tez zamanda uzun zamandır bebiş bekleyenlere Allah bebeklerini nasip eder inşallah.Onları şimdi çok daha iyi anlıyorum.1.aydan anladım;inşallah benm bekleme sürem 2.ayda sona erer ve hamiş kalırım.

inşallah biran önce kavuşursun canım bebeğine:KK49:

Sanada hayırlı bayramlar...vajinada hafifte olsa nemlilik var mı canım? bebek olduğunda seninki gibi ince sızı ağrılar gelip gidiyordu bende göğüste şişkinlik vardı birde vajinada nemlilik
ince sızı göğüslerde sişlik vardı günümde 3 gün geçmişti ama dün reğli oldum canım ilk defa böle bişi başıma geldi hem ağrılar hemde gecikme hayırlısı artık inşallah aralık ayında nasip olur

ısrarla kan vermeye gitmiyorum.idrardan negatif sürekli.boşuna üzülmek istemiyorum ama bu nerdeyse 2 hafta geçti adet olmadım.hiç bir hamilelik belirtisi yok.akıntım var ve idrarımın rengi deişik.sancım falan da yok.arada kahve lekeler geliyo.halsizim hepsi bu...normal yolla hamile kalmam imkansız gibi bişey bu ay tüp bebeğe başlıcaktık adetin 2.günü gel dedi hala olmadım ya çok stresliyim

yani hamilelik belirtisi midir canım sence?

evet bende öyle oldu canım... 6 haftalık şuan Rabbim bağışlasın

ısrarla kan vermeye gitmiyorum.idrardan negatif sürekli.boşuna üzülmek istemiyorum ama bu nerdeyse 2 hafta geçti adet olmadım.hiç bir hamilelik belirtisi yok.akıntım var ve idrarımın rengi deişik.sancım falan da yok.arada kahve lekeler geliyo.halsizim hepsi bu...normal yolla hamile kalmam imkansız gibi bişey bu ay tüp bebeğe başlıcaktık adetin 2.günü gel dedi hala olmadım ya çok stresliyim
stres yapma işte hğiç bir mikrobun yapamadığını yapıyor vucuda stres biliyomusun sen..
adeti bile geciktiriyor hatta

kızlar hamileyim. size yardımcı olmak amacı le belirtilerimi yazıyorum. ovulasyondan bır kav gun sonra gogusumde kasınma vede goğus ucumda arada acı hissetim. iştahım acıldı bata yakın ve uyku hali başladı. kasıklarımda batma seklınde acı hıssetım ama gelıp gecıcıdı ve battan bır hafta once yuruken göğüslerimde acı hıssetım yuruken ama sureklı deıl dı. bırda bat gectıkten 2 un sonra akıntı, baş ağrısı ve mide bulantısı başladı ateş tablom da su sekılde 37c206 Ovulation charts on FertilityFriend.com

kızlar hamileyim. size yardımcı olmak amacı le belirtilerimi yazıyorum. ovulasyondan bır kav gun sonra gogusumde kasınma vede goğus ucumda arada acı hissetim. iştahım acıldı bata yakın ve uyku hali başladı. kasıklarımda batma seklınde acı hıssetım ama gelıp gecıcıdı ve battan bır hafta once yuruken göğüslerimde acı hıssetım yuruken ama sureklı deıl dı. bırda bat gectıkten 2 un sonra akıntı, baş ağrısı ve mide bulantısı başladı ateş tablom da su sekılde 37c206 Ovulation charts on FertilityFriend.com

allahım kucağına almayıda nasip etsin inşllh,bende sana danışayım ozaman benm adet tarhim 13 ekimdi yumurtlama tarihimde 26 ekimdi,adetime 2-3 var ve benm sağ kasığımda bi ağırlık var acıyla bişey tutuyomuş arası ona benzer bişey,şuan göğüslerimde hafif ağrı var ama adet önceside olur bende o yüzden onu saymıyorum farklılıktan:KK17::KK17:

allahım kucağına almayıda nasip etsin inşllh,bende sana danışayım ozaman benm adet tarhim 13 ekimdi yumurtlama tarihimde 26 ekimdi,adetime 2-3 var ve benm sağ kasığımda bi ağırlık var acıyla bişey tutuyomuş arası ona benzer bişey,şuan göğüslerimde hafif ağrı var ama adet önceside olur bende o yüzden onu saymıyorum farklılıktan:KK17::KK17:[/QUOTE

teşekkürler inşallah senden de güzel haberler gelir canım

arkadaşlar benm adet tarihim 13 ekimdi,yumurtlama günümde 26 ekimdi ve adetime 2-3 gün var,ve şuan sağ yumurtalığımda ağrıyla bişey değerde rahatsızlık hissedilir ya öyle bişey var,göğüslerimde hafif ağrı var ama adet önceside oldurdu bende bu o yüzden farklılıktan saymıyorum,bide adetten bir hafta önce ara ara sancılarım olurdu anlardım ki adet olucm bu ay öyle bişey olmadı,bu kasıktaki durumumu anlayamadım:KK17::KK17::KK17:

allahım kucağına almayıda nasip etsin inşllh,bende sana danışayım ozaman benm adet tarhim 13 ekimdi yumurtlama tarihimde 26 ekimdi,adetime 2-3 var ve benm sağ kasığımda bi ağırlık var acıyla bişey tutuyomuş arası ona benzer bişey,şuan göğüslerimde hafif ağrı var ama adet önceside olur bende o yüzden onu saymıyorum farklılıktan:KK17::KK17:[/QUOTE

teşekkürler inşallah senden de güzel haberler gelir canım

inşllhh,ama umutlanmak istemiyorum psikolojikmen kendimi etkilememk için,ve dr.dan randevu almıştım 3 ay önce,randevu günüm geldi ve yarın dr.a gidiyorum bakalım sonuç ne olucak:KK17:

ayyy çok sevindim arkadaşım. tebrik ederim
hayırlı olsun. Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin. demek yakaladın yumurcağı :KK16: İnşallah bizde yakalarız ama ben ümidimi yitirmek üzereyim. :KK50:

Son düzenleme:

çok sevindim ALLAH DEVAMINI ERDİRSİN :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

rabbim sagIıkIa kucagına aImayı da nasip etsin ohh ne güseI bayram hediyesi oIdu :nazar: maşaIIah bebeğine...

herkese iyi akşamlar bende dün test yaptım ve 2.çizgiyi gördüm bugünde ayrı bir markanın testini yaptım gene 2.çizgiyi gördüm fakat çok silikti yarın doktora gıdecez bakalım ne olacak...

X