Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar hamileyim. size yardımcı olmak amacı le belirtilerimi yazıyorum. ovulasyondan bır kav gun sonra gogusumde kasınma vede goğus ucumda arada acı hissetim. iştahım acıldı bata yakın ve uyku hali başladı. kasıklarımda batma seklınde acı hıssetım ama gelıp gecıcıdı ve battan bır hafta once yuruken göğüslerimde acı hıssetım yuruken ama sureklı deıl dı. bırda bat gectıkten 2 un sonra akıntı, baş ağrısı ve mide bulantısı başladı ateş tablom da su sekılde 37c206 Ovulation charts on FertilityFriend.com

allah kucağına almayıda hayırlısıyla nasip etsin canım darısı herkesin başına o zaman sana bir sorum olacak gerçi herkeste aynı belirtiler olmuyor ama yinede sorayım adet görmene yakın normal adet belirtileri yaşanıyor mu benm adetime 2 gün var her zaman adet gördüğüm gibi karnım ağrıyor korkuyorum adet görüceğim diye veya aynı şeyleri yaşayıp hamile olan varsa arkadaşlar yanıtlarsanız sevinirim

herkese iyi akşamlar bende dün test yaptım ve 2.çizgiyi gördüm bugünde ayrı bir markanın testini yaptım gene 2.çizgiyi gördüm fakat çok silikti yarın doktora gıdecez bakalım ne olacak...

ayy inşaIIah kan testinde iyi sonuç verir ve sagIıkIı bi hamiIeIik ve sagIıkIa bebeğini kucagına aIırsın.... yrn doktordan sonra sonucIarı yaz. adetin gectimi senin ? beIirti faIan var mı ?

ayy inşaIIah kan testinde iyi sonuç verir ve sagIıkIı bi hamiIeIik ve sagIıkIa bebeğini kucagına aIırsın.... yrn doktordan sonra sonucIarı yaz. adetin gectimi senin ? beIirti faIan var mı ?

Ben aslında bugün regl olmam gerekiyordu fakat göğüsüm 2 hafta önceden büyüdü ve ağrı olamaya başladı normalde regl olmama 1 hafta kala oluyordu.ve bayağı büyüdü birde son zamanlarda belımde ağrı ve kasıklarımda ağrı gibi yada gıdıklanma gıbı tarıf edemıyorum ama bunlara benzer olunca dün test yaptım ve çift çizgi vadı.bu arada çok hafif miğde bulantısı ama çok hafif bugünde yapmak istedim gene 2. çizgi çıktı ama dediğim gibi silikti dikkatli bakınca gözüküyorduçyrn doktora gıdecez bakalım...

allah kucağına almayıda hayırlısıyla nasip etsin canım darısı herkesin başına o zaman sana bir sorum olacak gerçi herkeste aynı belirtiler olmuyor ama yinede sorayım adet görmene yakın normal adet belirtileri yaşanıyor mu benm adetime 2 gün var her zaman adet gördüğüm gibi karnım ağrıyor korkuyorum adet görüceğim diye veya aynı şeyleri yaşayıp hamile olan varsa arkadaşlar yanıtlarsanız sevinirim

canım adet belırtılerıne benzıyor ama nasıl desem daha farklı hıssedıyorsun kasık agrısını ve gogus sızlamasını. ama tabıı hamıle oldugumu ogrenene kadar farkı algılayamamıstım o ayrı

merhaba arkadaşlar bende geçen ay 24 ünde oldum ama benim genelde 35 36 günde bir olur yani 30 da olmam lazım ama inanılmaz kasık ve bel ağrım var hastalancam mı acep çok korkuyorumm:sinifsinif:

inş hamişsindir canım benim de 3 gün geçti ara ara ağrım ouyor kasıklarda ama daha sonra geçiyor bide gögüslerim büyüdü yarın test yapıcam hayırlısı olsun hakkımızda

benim adetim 2 gün geçikti kızlar..adetbelirtilerim var acaba hamile olabilir miyim diyorum ama sabah test yapıp yapmamakta kararsızım...sizceee? çıkarr mı varsa 2 gün geçikmeyle

benimde 3 gün geçti canım beklemek çoook zor yarın yapıcam bende ben bide bu ay klomen kullandım enfeksiyon olduğu için fitil kullandım hamileyimdir diye düşünüyorum bakalım yarın ne olcak

herkese merhaba,

tüm anne adaylarını tebrik ediyorum ve allah kucağınızda görmeyi nasip etsin diyorum... darısı küçük müjdeleri bekleyen herkese inşallah.

ekim 26 adetimin ilk günü normalde ayın sonlarında oluyodum ama ekim ayında 5-6 gün erken oldum.
daha önceden kürtaj oldum... boş gebelik nedeniyle ve şimdi yine korkuyorum açıkçası.,

kaç gündür ara ara sağ kasığımda batmalar ve ağrılar oluyor. göğüslerim çok şişti üzerine yatamıyorum uç kısımlarıda acıyor.
iştahım genelde açık ama bazen böyle midem bulanıyor.
bazen kasıklarım baya ağrıyo :KK43:(
psikolojik olabilir diye düşünüyorum... sizce hamilelik varsa bukadar erkenden belirtiler yaşanılır mı??

yardımlarınızı bekliyorum..

Hamile arkadaslarimizi tebrik ediyorum Rabbim saglikla kucaklariniza almayi nasip etsin insallah. Sizin belirtileri bende yasiyorum ama benimkiler haptan kaynaklaniyor. Istahimi acti,goguslerim buyudu kasiklarim agridi uykular yetmiyor artik bu haplar yuzundn. 2hafta snra doktorumda testim var dua edin nolur hersey normal ciksin

Canım benim adet günümde baya bir ağrım olmuştu. Aynı adet ağrısı gibiydi. Şişkinlik falan da vardı. Kesin adet olucam dedim ama olmadım, inşallah sen de hamilesindir...

sağol arkadaşım şimdi hesapladım tam yumurtlama günlerimde ilişkiye girmişim inşallah yola çıkmıştır bebişim çok teşekürler:KK70:DDD

inşallah tutmuştur canım bu hesap yanılmıyor... doktorum demişti bana... güzel haberini 10 gün sonra alırız inşallah :KK8:
kızlar hamileyim. size yardımcı olmak amacı le belirtilerimi yazıyorum. ovulasyondan bır kav gun sonra gogusumde kasınma vede goğus ucumda arada acı hissetim. iştahım acıldı bata yakın ve uyku hali başladı. kasıklarımda batma seklınde acı hıssetım ama gelıp gecıcıdı ve battan bır hafta once yuruken göğüslerimde acı hıssetım yuruken ama sureklı deıl dı. bırda bat gectıkten 2 un sonra akıntı, baş ağrısı ve mide bulantısı başladı ateş tablom da su sekılde 37c206 Ovulation charts on FertilityFriend.com
ateş çizelgeni eklemen çok işeme yaradı teşekkürler ben de düzenli ölçüyorum ateşimi...
tebrik ederim sağlıkla tamamlarsın inşallah :KK8:
herkese iyi akşamlar bende dün test yaptım ve 2.çizgiyi gördüm bugünde ayrı bir markanın testini yaptım gene 2.çizgiyi gördüm fakat çok silikti yarın doktora gıdecez bakalım ne olacak...
inşallah kandan da pozitif çıksın....
:KK8: tebrikler...

Arkadaşlar benimde 3 gün geçikmişti bugün test yapıcaktım sabah bi uyuandım gelmişş çok kötü oldum ama moralim alt üst 2 tane bebeğimi kaybettim ama ne işse 3.ye kalamıyorum doktor yara var demişti acaba ondan olabilirmi

inşallah tutmuştur canım bu hesap yanılmıyor... doktorum demişti bana... güzel haberini 10 gün sonra alırız inşallah :KK8:

ateş çizelgeni eklemen çok işeme yaradı teşekkürler ben de düzenli ölçüyorum ateşimi...
tebrik ederim sağlıkla tamamlarsın inşallah :KK8:

inşallah kandan da pozitif çıksın....
:KK8: tebrikler...

ateş durumunu anlamadım sürekli kaç kaç olması lasım

merhaba kızlar bende çok soru soruyorum farkındayım kimseyede yardımcı olamıyorum daha önce hiç tecrübe edinmediğim için kusura bakmayın sorum şu: adetime 2 gün var karın ağrım var ama bugün çok akıntım var ha geldi ha gelcekmiş gibi fakat kahverengimsi hafif akıntım gelmiş normalde akıntı rengim beyazdır ve bugün kendimi çok halsiz hissettim hep yattım ve rahatsız edici mide bulantım vardı midem kötüydü bugün bir de içime sıkıntı var hissi hissettim acaba hamilelik belirtisi lekelenme falan olabilir mi?

merhaba kızlar bende çok soru soruyorum farkındayım kimseyede yardımcı olamıyorum daha önce hiç tecrübe edinmediğim için kusura bakmayın sorum şu: adetime 2 gün var karın ağrım var ama bugün çok akıntım var ha geldi ha gelcekmiş gibi fakat kahverengimsi hafif akıntım gelmiş normalde akıntı rengim beyazdır ve bugün kendimi çok halsiz hissettim hep yattım ve rahatsız edici mide bulantım vardı midem kötüydü bugün bir de içime sıkıntı var hissi hissettim acaba hamilelik belirtisi lekelenme falan olabilir mi?

nedemek canım benim sor tabi.. gördükçe cevaplarız..

bu dediklerin adet hali de olabiliyor hamilelik te..
aslında canım , hiç belli olmuyor biliyomusun takdir-i ilahi , Rabbim vereceği zaman sen adet belirtisi sanıyosun bi bakıyosun bu sefer değil...

ben her ay her belirtiyi yaşadım, bu sefer de adet dedim ama değilmiş...
tek diyeceğim şu sana , assla şartlanmayacaksın hatta unutacaksın , hele streess upuzak dur..

merhaba arkadaslar, ben 2,5 yıllık evliyim ve bebek için ilk kez bu ay denedik ama çoğu arkadaşım ve burdan okuduğum yazılara göre ilk denemede tutması az bi ihtimal sanırım. ben kalp hastasıyım ve bu zamana kadar geciktirdiğim içinde şuan aslında çok pişmanım bayramdan önce kalp doktorum bu yıl için mutlaka bu işi hallet ameliyat vaktin yaklaşıyor dedi ve ardından normal yollarla çocuk sahibi olma sansınız %15 dedi. eşimle ilk ilişkiye girdikten 2-3 sonrasında belim ağrımaya basladı ve ilk o gün kasığım çekmişti suan sadece bel ağrım, göğsümde büyüme ve çok az renk değişikliği var. cuma günü kan testi için gidicem umarım psikolojik değildir.

X