Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Zannımca belirtilerim ; kirpik dipleri kaşınması :)) , sık idrara çıkma , iştah artışı, beyaz akıntı her gün her gün , kasık, bel ağrısı , çabuk yorulma...şu lekelenme olayı illa olması gerek bir bulgu mu ? Onu bekliyorum günlerdir : p

Lütfen iki dakikada üye olun ve yorumlarınızı esirgemeyin şu an 18 kişiyiz burada ama monolog haldeyim. Yazalım lütfeeen :))

Zannımca belirtilerim ; kirpik dipleri kaşınması :)) , sık idrara çıkma , iştah artışı, beyaz akıntı her gün her gün , kasık, bel ağrısı , çabuk yorulma...şu lekelenme olayı illa olması gerek bir bulgu mu ? Onu bekliyorum günlerdir : p

bende olmadı ilk hamileliğimdede olmadı diye hatırlıyorum :44:
olmaması normal illaki olacak diye bişey yok inşallah hamilesindir sağlıcakla alırsın kucağına :KK49:

bende olmadı ilk hamileliğimdede olmadı diye hatırlıyorum :44:
olmaması normal illaki olacak diye bişey yok inşallah hamilesindir sağlıcakla alırsın kucağına :KK49:

Amin umarım öyleyimdir hayırlısı olsun tabi.. Size de Allah sağlıklı bir şekilde bebeğinize kavuşmayı nasip etsin .. Teşekkür ederim cevap için :KK66:)

Fortel ultra hassas bir test varmış eczanelerde yokmuş uzun zamandır bir tane ondan uygulasam iyiydi artık salı yı bekleyeceğiz :KK66:)

ben bir tl lik testlerden yedi tane almıştım üçunu adet geçilmesinden önce yaptım çıkmadı dördünü adet bir gün iki gün üç gün geçince yaptım hepsi de çıktı bu ateş olayı doğru çıkıyo ben her sabah ölçtüm 37 37.2 felan çıktı adete iki gün kala eğer gebelik yoksa ateş 36 ya düşüyo çevremde çok yapan var hep çıkıyo

ya ben hiç ölçmedim ateşimi ama özellikle akşamları ateş basıyo fena bi şekilde bugün adet günümdü ama olmadım inş olmam üçüncü gün yapim tes diyorum...bende adetten önce 3 gün yaptım yani bi 3 gün kala bi 2 gün kala bide 1 gün kala ama hep negatif.. sen nasıl olmuştun ateş basıyomuydu senide.. cevapların için teşekkür ederim.

ya ben hiç ölçmedim ateşimi ama özellikle akşamları ateş basıyo fena bi şekilde bugün adet günümdü ama olmadım inş olmam üçüncü gün yapim tes diyorum...bende adetten önce 3 gün yaptım yani bi 3 gün kala bi 2 gün kala bide 1 gün kala ama hep negatif.. sen nasıl olmuştun ateş basıyomuydu senide.. cevapların için teşekkür ederim.

Ateş ölçmeye ben de bu sabah başlayacağım inşaallah bakalım hayırlısı her yolu deniyoruz. Bir kaçgün geçene kadar kendimi oyalamam gerek geçmiyor gunler başka turlü :s

adetin geçtimi canım senin

Henüz gelmedi ki geçsin :)) 3 mayıs olmam gereken gün . Ben acaba biraz daha evvel öğrenebilir miyim derdine düştüm bugüne kadar da zor bekledim bir negatif test denemem oldu predictor 4 gün önceden sonuç veriyor diye aldım yaptım 7 gün önceden yemedi :KK66:) bakalım salısabah yine deneyeceğim olmadı biraz daha beklerim :)) sizin durum nedir tam olarak ???

Henüz gelmedi ki geçsin :)) 3 mayıs olmam gereken gün . Ben acaba biraz daha evvel öğrenebilir miyim derdine düştüm bugüne kadar da zor bekledim bir negatif test denemem oldu predictor 4 gün önceden sonuç veriyor diye aldım yaptım 7 gün önceden yemedi :KK66:) bakalım salısabah yine deneyeceğim olmadı biraz daha beklerim :)) sizin durum nedir tam olarak ???

benimde bugün adet günümdü 28i ama olmadım 25inden beri hergün test yaptım 3 kere negatif şimdi bekliycem biraz 3.ay denememi inş olur senin kaçıncı ayınn?.. benim 1 haftadır sağ kasıgımda grı var 3-4 gündürgögüslerimde dolgunluk ve uclarında hassasiyet.. aşırı degil ama eskiye göre fazla idrara çıkma akıntım var baya beyaz yapış yapış.. karnım taş gibi daha önce hiç yaşamadım bunları adet önceside dahil..

benimde bugün adet günümdü 28i ama olmadım 25inden beri hergün test yaptım 3 kere negatif şimdi bekliycem biraz 3.ay denememi inş olur senin kaçıncı ayınn?.. benim 1 haftadır sağ kasıgımda grı var 3-4 gündürgögüslerimde dolgunluk ve uclarında hassasiyet.. aşırı degil ama eskiye göre fazla idrara çıkma akıntım var baya beyaz yapış yapış.. karnım taş gibi daha önce hiç yaşamadım bunları adet önceside dahil..
İlk denememiz .. Çok planlı programlı gerçekleşti eşim çok emin olacağından benim tereddütlerim var normal olarak hayırlısı olsun diyelim . Allah ın izni ile siz de pozitif sonucu görürsünüz umarım mutlu haberlerinizi bekleyeceğim . Ben her gün buralardayım artık şimdiye kadar ki se ile paylaşmadım bu forum sayesinde rahatladım diyebilirm size de teşekkür ederim...

Arkadaşlar merhaba,

doğum kontrol hapı kullanıyorum 11 aydır. hiçbir sorunla karşılaşmadım.
ama dün akşamdan beri kahverengi lekelenmem var, idrarımın rengi de çok koyu turuncu oldu bu sabah (kanlı gibi).
Sebebi ne olabilir bilginiz var mı?

Arkadaşlar merhaba,

ama dün akşamdan beri kahverengi lekelenmem var, idrarımın rengi de çok koyu turuncu oldu bu sabah (kanlı gibi).

idrar yollarında iltihaplanma olabilir. İdrarında yanma falan var mı?

çok ilginç günün gelsin istersen bir test yap bende meraklandım şimdi

çok teşekkürler yanıtın için. Ben de merak ettim ama daha çok endişelendim. ilaca rağmen hamilelik olduysa çok sevinirim ama bir yandan ilaca devam da ediyorum.. acaba doktora gitsem bir şey belli olur mu? ya da neden kahverengi lekekenme olduğunu söyleyebilir mi?

merhba kızlar.. bugun adetımın 3. gunu hala olmadım. 4 gun once testım tek cızgı cıkmıştı. bugun pembe bişey geldi bu normal mi hasta oldugumda boyle gelmıyordu pembe ve yogun olmayan bır sıvı geldı. birde özel bölgenizde alttan bi sancı hisseden oldu mu?

Arkadaşlar merhaba,

gecmıs olsuun cnmmm umarım önmlı bsy yoktur. bn 1.5 yıl kullandım dogum kntrol hapı. bnm ilk zmnlar kahverengi lekelenmem olmustu. pek yardımcı olamadım :KK43:

X