Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

bence bekle yarın yapma hiç adetin geçsin canım biliyorum dayanmak sabretmek zor ama bize düşen tek şey bu herisi allahın takdiri ol der olur...ben dayanamdım adetten önce 3 kere yaptım ama negatif şimdi gene var umut ama kırık..
Predictor early regl olmana 4 gün kala yanıt veriyor diye yapmak istiyorum hatta benim 2 gün kalmış olacak 7 gün kala da denedim hani dedim belki öyle bir yükselmistir ki hcg amaa nerdeeee ... :s yarın sabahı günlerdir bekliyorum bugunkü girişimime rağmen denemek istiyorum , üzülmek yok .. Allah ın dediği olur hakkımızda hayırlısı olsun :)) yarın sabah yapar yapmaz olumlu olumsuz paylaşacağım inşaallah beni bekleyin anacııığııım :p

Tbr ederim Zizih. benım bugun pembe kan geldi hamilelik belirtileri de devam ediyor. carsamba dr a gidicem ben de. senin için çok sevindim.

Merhaba uurbia :KK66:) hayırlısı ile gebelik haberlerini bekliyoruz ben de günlerdir o kanamayı bekliyorum gerçi şart değilmiş ama maksat umut yeşertmek olsun tabi günüm geçmeden önce olursa işime yarar yoksa ben de o mu bu mu diye kurar dururum hayırlısı olsun vakti belli biz bilmiyoruz sadece .. Teslim olmak en güzeli Allah cc kolaylaştırsın :)) hepimize :KK66:)

Merhaba uurbia :KK66:) hayırlısı ile gebelik haberlerini bekliyoruz ben de günlerdir o kanamayı bekliyorum gerçi şart değilmiş ama maksat umut yeşertmek olsun tabi günüm geçmeden önce olursa işime yarar yoksa ben de o mu bu mu diye kurar dururum hayırlısı olsun vakti belli biz bilmiyoruz sadece .. Teslim olmak en güzeli Allah cc kolaylaştırsın :)) hepimize :KK66:)

merhabalar doracım:) güzel dileklerşn için sagol.amin diyorum kocaman. hepimiz için rabbim kolaylastırsısn..

merhaba arkadaşlar ben aranıza bugün katıldım ama uzun zamandır burayı takip ediyorum. deneyimlerinizi okuyorum. adetimin ilk gününden bugüne 30 gün geçti. biraz belimde ağrı war bide idrarda koyulaşma başka hiç bir belirti yok danamayıp gebelik testi yaptım ama negatif çıktı. eylül ayına bir düşük yapmıştım 3 aydırda korunmuyoruz ve bir bebeğimin olmasını çok istiyorum:KK43: acaba hamile miyim?

Nasılsın son durumun nedir konuşmak ister misin

Bu sabah da olmadı ama ümidimizi kesmiyoruz daha günümüz geçmedi nede olsa :KK66:) hadi hayırlısı bakalım... Herkese kocaman bir günaydın ve POZİTİF bir gün dilerim :))

Merhaba Arkadaşlar,
uzun zamandır girmiyorum foruma nolmuş ne yapılmış hiç haberim yok..
yeni arkadaşlar var,
yeni hamileler var...
bi özetleyen olurmu acaba durumu??

:)

selam arkadaslar bende aranıza yeni katıldım öncelikle Allah anne olmak isteyen herkese bu duyguyu yasatsın Yüce Rabbım bizleri evlatsız bırakmasın Harika bir site emegı gecen herkese tsk.ler. Sevgi ile Kalın..

bende 3 aydır hamile kalmak istiyorum fakat olmuyor hep belirtlerini yaşııyorum sonuç yne hüsran bu ay sogan kürü denicem bakalım allahım sen dualarımı kabul et:KK43:

Merhaba arkadaşlar biz de 3 aydır deniyoruz. Reglime 1 hafta kaldı. 3 gündür bel ağrısı çekiyorum. Kasık ağrısı falan yaşamıyorum. Hamilelikte illa ki belirti oluyor mu? o zaman ben bu ayı da kaçırdım.:KK43:

slm herkeze ben daha öncede yazmştm.adet oldum bende:KK43: maalesef :KK43:..dr gittim 2. günü hormon testi yaptı bugün 3.günü sonuçları almaya gittim normal çıktı değerlerim..sonra alttann ultrason çekip muayene etti sol kasığım ağrıyo dedim 3 cmlik nur topu gibi kistim olmuş:))hap verdi bide rahim filmi istedi benden.daha önce çektirmiş olan varmı aranızda acaba? korkuttular beni biraz çok kötü bşymiş diye..varsa başına gelen yazarsa sevinirim..umutlarım artık bidaki aylara kaldı allahtan ümit kesilmez.bide stres yapmamayı öğrenebilsem..

kızlar bugun kan testi yaptrdım , negatif çıktı. o kadar da belirtilerimi yoğun yaşıyordum. demekki yorgunlugumu hamişliğe yorunca diğer belirtileri de beynim yarattı :) gelen kanımı da yerleşme kanı mı acaba diyodum ki reglmiş demek. ama enteresan olan pembe ve su gibi yogun olmayan bir kanama. bi an acaba düşük mü yapıyorum die bile paranoyalara kapıldım. 1.5 yıl hap kullandım son 3 aydır kullanmıyorum sanırım o benım hormonlarımı normale dondurdugu için oluyor bunlar.

kızlar merhaba bende yeni katıldım aranıza hamişlere hayırlı olsun sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin Allah diyorum.bebek isteyen tüm anne adayları da en kısa zamanda güzel haberi alır inşallah.
biz iki aydır deniyoruz olmadı:KK43:nisan ayında yumurtlamam 18 nisanda oldu ve benim yumurtlama günümden beri karnım ağrıyor.Hani dar bir şey giyersiniz de sıkar ya işte öyle bir ağrı.dünden beri de inanılmaz derecede belim ağrıyor buğün tüm gün yattım ağrı yüzünden yarın regl olmam gerek ama akıntım bembeyaz daha önceleri reglimden bir gün önce koyulaşmaya başlardı.ve daha önceki aylarda reglden önce belim ağrımazdı ağrısa da çook hafif.acaba hamile miyim yoksa psikolojik mi bilmiyorum.

kızlar merhaba bende yeni katıldım aranıza hamişlere hayırlı olsun sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin Allah diyorum.bebek isteyen tüm anne adayları da en kısa zamanda güzel haberi alır inşallah.
biz iki aydır deniyoruz olmadı:KK43:nisan ayında yumurtlamam 18 nisanda oldu ve benim yumurtlama günümden beri karnım ağrıyor.Hani dar bir şey giyersiniz de sıkar ya işte öyle bir ağrı.dünden beri de inanılmaz derecede belim ağrıyor buğün tüm gün yattım ağrı yüzünden yarın regl olmam gerek ama akıntım bembeyaz daha önceleri reglimden bir gün önce koyulaşmaya başlardı.ve daha önceki aylarda reglden önce belim ağrımazdı ağrısa da çook hafif.acaba hamile miyim yoksa psikolojik mi bilmiyorum.

Merhaba deniz hanım benim de ovulasyon günüm 18 nisandı biz de ilk defa bu ay korunmadık artık bebek niyetindeyiz diye. Bende de beyaz akındı ve bahsettiğiniz ağrılar oldu dün ve bugün lekelenme var yarın regl günüm olmam lazım olmazsa test yapabilirim . Bu lekelenmelerin adet olmaması ve rahime tutunmaya çalışan embriyoya ait olmasını hayırlısı ile istiyorum. Gerçi sabırsız davranıp erken vakitt yaptığım üç test negatifti. Öyle ilk şutta gol olmuyor anladığım kadarıyla. Dualarınıza amin diyorum yürekten. Allah nerede evlat isteyen varsa hayırlısı ile versin bizlere de inşaallah.
Buradan haberleşelim ben de bir hafta kadar önce üye oldum tek başına sabretmek zor oluyor burada paylaşınca rahatladığımı gördüm.
Tekrar görüşmek üzere, selametle :))

Herkese merhaba.bizde yavas yavas dusunmeye basladik bebek isini.ikimizde asiri duskunuz cocuklara ama bu yazi cocuksuz atlatalim niyetindeyiz.karar verince doktora gittiniz mi.gittiyseniz kac ay oncesinden gitmek gerekiyo.bi de doktor test mi yapiyo yoksa muayene ediyo mu :s

Herkese merhaba.bizde yavas yavas dusunmeye basladik bebek isini.ikimizde asiri duskunuz cocuklara ama bu yazi cocuksuz atlatalim niyetindeyiz.karar verince doktora gittiniz mi.gittiyseniz kac ay oncesinden gitmek gerekiyo.bi de doktor test mi yapiyo yoksa muayene ediyo mu :s

çok faydalı bir soru :) ben de yaz sonunda başlamayı planlıyorum çalışmalara. ve bu soru işaretleri benim de kafamda var :)

çok faydalı bir soru :) ben de yaz sonunda başlamayı planlıyorum çalışmalara. ve bu soru işaretleri benim de kafamda var :)

Evet tecrubeli arkadaslar bize yardim edebilir misiniz.aile hekimim 3 ay öncesinden folik asite baslayacaksin dedi bu herkes biliyo zaten de iste kadin dogum doktoruna gidip 6 ay sonra cocuk yapcam demek de garip mi olur bilemedim.bi de alttan muayene ediyo mu yaaa :s

kızlar kendi adıma söyliyim ben
ikinci hamileliğim bu inşallah sağlıcakla kucağıma alırım
ben spirali çıkarttırmak için gittim o arada sordum muayne ediyor tabiki hazır gitmişsin muayneninizide olun sonra size rahatsızlığınız olup olmadığını soruyor herhangi bir sorun varmı hissettiğiniz diye soruyor bana folcasit verdi ama benim tansiyonumu yükseltti gereksizmiş yani benim için mutlaka tam kan sayımı yaptırın arada gözden kaçabiliyor vücudunuzun ihtiyacı olan demir eksikliği gibi bişey varmı ona baktırın ama genelde zaten bakılıyor
doktora ne zaman hamilelik istediğinizi erkenden söylemenize bence gerek yok zaten istediğiniz ay olup olmayacağını bilmiyorsunuz
ben hamilelik düşünnüyorum demeniz yeterli olcaktır hepinizden güzel haberler almak dileğiyle :KK49:

kızlar kendi adıma söyliyim ben
ikinci hamileliğim bu inşallah sağlıcakla kucağıma alırım
ben spirali çıkarttırmak için gittim o arada sordum muayne ediyor tabiki hazır gitmişsin muayneninizide olun sonra size rahatsızlığınız olup olmadığını soruyor herhangi bir sorun varmı hissettiğiniz diye soruyor bana folcasit verdi ama benim tansiyonumu yükseltti gereksizmiş yani benim için mutlaka tam kan sayımı yaptırın arada gözden kaçabiliyor vücudunuzun ihtiyacı olan demir eksikliği gibi bişey varmı ona baktırın ama genelde zaten bakılıyor
doktora ne zaman hamilelik istediğinizi erkenden söylemenize bence gerek yok zaten istediğiniz ay olup olmayacağını bilmiyorsunuz
ben hamilelik düşünnüyorum demeniz yeterli olcaktır hepinizden güzel haberler almak dileğiyle :KK49:

Tesekkur ediyorum :) allah sizin de bebeginizi saglikli bi sekilde kucaginiza almayi nasip etsin.deneme isine baslauip olmayinca moral bozulmaktansa onden bi kontrolden gecmek en mantiklisi.tabi ondan sonrasinda da olup olmayacaginin garantisi yok elbet.rabbim bize de nasip eder insallah hayirli zamanda hayirli evlatlar

Merhaba deniz hanım benim de ovulasyon günüm 18 nisandı biz de ilk defa bu ay korunmadık artık bebek niyetindeyiz diye. Bende de beyaz akındı ve bahsettiğiniz ağrılar oldu dün ve bugün lekelenme var yarın regl günüm olmam lazım olmazsa test yapabilirim . Bu lekelenmelerin adet olmaması ve rahime tutunmaya çalışan embriyoya ait olmasını hayırlısı ile istiyorum. Gerçi sabırsız davranıp erken vakitt yaptığım üç test negatifti. Öyle ilk şutta gol olmuyor anladığım kadarıyla. Dualarınıza amin diyorum yürekten. Allah nerede evlat isteyen varsa hayırlısı ile versin bizlere de inşaallah.
Buradan haberleşelim ben de bir hafta kadar önce üye oldum tek başına sabretmek zor oluyor burada paylaşınca rahatladığımı gördüm.
Tekrar görüşmek üzere, selametle :))

canım senin adet tarihin neydi ben 5 nisanda adet oldum ve 28 günde bir oluyorum yani buğün olmadı yarın olmam gerekiyor ama karın ve bel ağrım dışında hiçbir belirti yok ama daha önce adet olmadan önce belim ağrımazdı,karnım ise kanamadan sonra kanardı..offf gerçekten beklemek çok zor test yapmamak için kendimi zor tutuyorum.
siz daha yeni başlamışsınız bizde yeniyiz ama 2 ay oldu bizim.evet canım ilk şutta gol olmuyor:)ama inşallah seninki olur.bende bu aylarda hamile kalıp ikinci dönem doğum iznine çıkıp doğum iznini yaz tatili ile birleştirme niyetindeydim ama hemen olmayacağını herşeyin planlandığı gibi olmayacağını acı bir şekilde anladım.

X