Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

belki üstüne görmedir iki gün erken geelmesı düzensizlik sende olan bırseymı

Aslında hamile kalmaya çalıştığımdan beri bi düzensizlik var onun öncesinde çok düzenliydi. Geçen ay da 2 gün geç oldum. Ama en azından şuna seviniyorum bebiş yoksa erken gelmesi de iyi çünkü ona göre ilaçlarıma başlıyorum ve tedavinin gidişatını belirliyoruz. Hem üstüne görme gibi bir şey değil bu canım çok fazla oluyorum. Artık umutlarımı diğer aya erteledim.

Her türlü belirtiyi yaşadım. bulantı uyku akıntı kasık sancısı göğüs şişkinliğ. ama hepsi adet dönemi belirtileri ile aynı :2: bat 22 temmuzdu . gee rüya gördüm sabah 21 inde test yaptım net tek çizgiyi gördüm ... hala regl olmadım . arada belime kasıklarıma agrı giriyor . kendimi dinlemekten yoruldum . bakıyorum çoğu kişi regl günü öğreniyor. 4-5 gün önce bile öğrenen var. geç döllenme imkansız. 8 i yumurtlama günümdü. ööff bilemedim yaaa :18:

takvimi bile hazırladıydım peşinen

Son düzenleme:
Merhaba, inşallah hemen olur. Bir tane bebiş daha gelir. Biz de geçen ay denemelere başladık. geçen ay hüsranla uğradım. Doktora gittim hiçbir problem gözükmüyor. Ama en önemlisi illa bebek olsun diye odaklanmayacakmışsın. Akışına bırakmak lazım. Allah doğru zamanda bebişi vericektir mutlaka. içinizi ferah tutun.

doğru, hayırlısı olsun şu kaza diyolar ya,o biz de hiç olmuyo maalesef,eşim çok kasıyo kendini,kazaya mahal vermiyor, biraz daha bekle zamanı var diyo

Aslında hamile kalmaya çalıştığımdan beri bi düzensizlik var onun öncesinde çok düzenliydi. Geçen ay da 2 gün geç oldum. Ama en azından şuna seviniyorum bebiş yoksa erken gelmesi de iyi çünkü ona göre ilaçlarıma başlıyorum ve tedavinin gidişatını belirliyoruz. Hem üstüne görme gibi bir şey değil bu canım çok fazla oluyorum. Artık umutlarımı diğer aya erteledim.

aynen benımde 27 gunde bır gelırdı heray. ama gecen ay denedık 3 gun erken geldı deneyınce sapıtıyomu ne anlamıyorum. geç gelse psikolojık dıcem erken gelmesı nasıl psıkolojık olsunkı bılmıyorum vallla. hıc ugrasmadan çok beklemeden hamile kalan insanlar şükretsin. olmadıkça önem kazanıo olmaıdıkça mucize gibi geliyo ınsana. bırgun hamıle olsam ınanmam 9 ayı bulcak herhalde.

merhaba kızlar gecen aylarda doktora gıdıp butun testlerımı yaptırdım smear de yaptırdım hepsı temız cıktı cok sukur dun kontrıol amaçlı doktora gıttım alttan muyene ettı ve ıkı tane yumurtamın gözuktugunu rahımın ıcın temız oldugunu kendını hazırladıgını belırttı adetıme 5 gun kala bu yumurtalar ne anlama gelıyor yardımcı olurmusunuz lutfennn:18:

merhaba kızlar gecen aylarda doktora gıdıp butun testlerımı yaptırdım smear de yaptırdım hepsı temız cıktı cok sukur dun kontrıol amaçlı doktora gıttım alttan muyene ettı ve ıkı tane yumurtamın gözuktugunu rahımın ıcın temız oldugunu kendını hazırladıgını belırttı adetıme 5 gun kala bu yumurtalar ne anlama gelıyor yardımcı olurmusunuz lutfennn:18:

Doktora sormadın mı ki canım?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

slm kızlar ben öğretmen olduğum için haziran da başladık çalışmalara temmuzda hamile kalırım oh ne Güzel tekrar işe başladığımda bebeğim 7 aylık olur diyodum ama maalesef olmadı yani herşey planladığı n gibi olmuyo öncesindede doktora gitmiştim herşey temiz hiç bi sorun yok dedi bide folbiol verdi ben de safım o ay hamile kalırım diye o kadar şart landırdım o kadar kendimi dinledim ki anlatamam bütün belirtileri de yaşamıştım sonra bi adet oldum anladım hanyayı konyayı bu ay da yine aynı şekilde psikolojimi bozmuş durumda yım arkadaşlarım hep ilk denemede hamile kaldılar sürekli düşünüyorum sanırım bu ay da olmıcak zaten bu stresle olucağı varsa da olmaz çok kızıyorum kendime yani kızlar diyeceğim bu stress denen illet sapasağlam adamı bile kanser ediyor benim gibi bu durumda olan varsa çok yüksek ihtimal sebebi strestir kendimize bunu yapmayı bırakır kafamızı boşaltırsak olmaması için bi sebep olamazzzz

Eki Görüntüle 1199322

kızlar Allah rızası için neolrrrr cevap verın strese gırdım çok. doktora gıttım kıst varmı dıye yok temız dedı . hamılelık varmı dıye sordum daha erken cıkmaz dedı yolladı. eve geldım ultrasonda degısık bır şey bı baksanıza ne olakı bu. hasta çoktu 5 sanıye baktı.doktor alelacele baktı oturmadı bıle koltuga karnımdan baktı

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1199322

kızlar Allah rızası için neolrrrr cevap verın strese gırdım çok. doktora gıttım kıst varmı dıye yok temız dedı . hamılelık varmı dıye sordum daha erken cıkmaz dedı yolladı. eve geldım ultrasonda degısık bır şey bı baksanıza ne olakı bu. hasta çoktu 5 sanıye baktı.doktor alelacele baktı oturmadı bıle koltuga karnımdan baktı

Çok anlamam ama gölge gibi birşey yumurtalar falan daha belirgin siyah toplar oluyor bu anlık bir gölge gibi duruyor bence...

Çok anlamam ama gölge gibi birşey yumurtalar falan daha belirgin siyah toplar oluyor bu anlık bir gölge gibi duruyor bence...

ya blmıyorum bebek olsa doktor nasıl gormesınkı . okadar acele baktıkı acabamı dedım. bırde on gundur çok batıyo sol kasıgım bacagıma ınıyo agrısı. kıstte cıkmayınca ümitlenmek için yer arıyorum işte:KK43:

ya blmıyorum bebek olsa doktor nasıl gormesınkı . okadar acele baktıkı acabamı dedım. bırde on gundur çok batıyo sol kasıgım bacagıma ınıyo agrısı. kıstte cıkmayınca ümitlenmek için yer arıyorum işte:KK43:

Adet tarihin ne yakın mı yoksa geçti mi. Kasıkta batma umut vaadeder tabii...

Adet tarihin ne yakın mı yoksa geçti mi. Kasıkta batma umut vaadeder tabii...

21 hazıranda adet oldum 27 gunde bır gelır 3 gun oncesı yanı 15 temmuz sadece bır gun kanama geldı. ama azıcık degıl baya geldı kesıldı. ılk defa erken geldı bırde parça falan gelmedı hıc.ogunden berıde batıyo sureklı sol kasıgım ve bacagıma dogru agrı var başka belırtım yok hee bırde gobek delıgım bazen cok nadır sızlıo . bıcak saplanır gıbı oluo hemen geçio

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1199322

merhaba

Ben de doktor degilim ama son doktora gittigimde bana herseyi ayrintili aciklarken buna benzer bisey icin de hamile kaldiginda bebegin yerlesecegi kese demisti yani bu herkeste olan bisey endiselenmene gerek yok.:KK34:

merhaba

Ben de doktor degilim ama son doktora gittigimde bana herseyi ayrintili aciklarken buna benzer bisey icin de hamile kaldiginda bebegin yerlesecegi kese demisti yani bu herkeste olan bisey endiselenmene gerek yok.:KK34:

yanı önumuzdekı aya hazırlıkmı yapıyo vucut bebek ıcın acaba

Kizlar bakar misnz bi lutfn hamile miyim:)

maxi pro 5

Eklentiler

• $1406145613071.jpg
    $1406145613071.jpg
    22,8 KB · Görüntüleme: 25
X