Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar benim de yardıma ihtiyacım var biz bebek istiyoruz daha ilk denemelerdeyiz. geçen ay 25 inde hasta oldum yarın ayın 25i. normal adetim 2-3 gün önce gelirdi. acaba umutlanmalı mıyım?
:emir_bebek:
belirti olarak hiçbirşey hissetmiyorum bi ara çok az adet sancısı duyar gibi oldum. bir de sıvı mantar akıntım var

Son düzenleme:
kızlar benim de yardıma ihtiyacım var biz bebek istiyoruz daha ilk denemelerdeyiz. geçen ay 25 inde hasta oldum yarın ayın 25i. normal adetim 2-3 gün önce gelirdi. acaba umutlanmalı mıyım?
belirti olarak hiçbirşey hissetmiyorum bi ara çok az adet sancısı duyar gibi oldum. bir de sıvı mantar akıntım var

bende 25 i bekliyom benimde 2 3 önceden gelirdi ama 1hafta öncesinden adet sancım var şiddetli göğüslerim şiş beyaz krema gibi akıntım var bekliycem gelen yok nasip

Canim bi test al,benimde gecen ay 25indeydi regl tarihm,dun hamile oldugumu ogrendm,ins sen de hamilesndir

maxi pro 5

ya kızlarr 3-4 saat once 2 damla kadar bir kan geldi ama devamı yok. hiçbir sancı hissi de duymuyorum. ki benim ilk günüm çok sancılı olurdu. ilk hamileligim oldacagından (tabi olursa) şaşırıp kalmış durumdayım bebek de istiyoruz deneyimlilerden yardım istiyorum :)

ya kızlarr 3-4 saat once 2 damla kadar bir kan geldi ama devamı yok. hiçbir sancı hissi de duymuyorum. ki benim ilk günüm çok sancılı olurdu. ilk hamileligim oldacagından (tabi olursa) şaşırıp kalmış durumdayım bebek de istiyoruz deneyimlilerden yardım istiyorum :)

ne kadar zamandır evlisiniz bilmiyorum ama ben de evlendiğimden beri bu şekilde adet görüyorum nedense :44:

arkadaşlar merhaba size bi sorum olcak ben en son 3 temmuzda adet oldm 18 temmuzda ilişkiden sonra tuvalete gittiğmde birz kan geldi yumurtlama kanması diye düşündm ilk defa oldu böyle ama şimdi mide bulantm var ama akıntım yok önceden adetten bi hafta önce gögüslerim acır akıntım artardı ama hiçbiri yok normalde hamilelik belirtisi tam tersi olur biliyorm ama bu şeklde hamile olan var mı aranzda?

Gogus uclarm ck acimaya bsladi regl gnum yaklastgi zaman,normalde hc oyle bsy olmuyordu,goguslerm acirdi bir tek,adt gecikmesi yasadm,yerlesme kanamasi falan olmdi,bi de idrarim koyulasti

maxi pro 5

Gogus uclarm ck acimaya bsladi regl gnum yaklastgi zaman,normalde hc oyle bsy olmuyordu,goguslerm acirdi bir tek,adt gecikmesi yasadm,yerlesme kanamasi falan olmdi,bi de idrarim koyulasti

maxi pro 5

anladm hiç biri yok bende ya sadece göğüslerim şiş normalde acırdı adet dönemnde ama şmdi acımıyo akıntım artardı adet zamanı oda artmadı ama midem bulanıyor o var bitek.

anladm hiç biri yok bende ya sadece göğüslerim şiş normalde acırdı adet dönemnde ama şmdi acımıyo akıntım artardı adet zamanı oda artmadı ama midem bulanıyor o var bitek.

Daha erken zaten,hemen mide bulantsi olcgni pek zannetmiyorum,biraz daha bekle regl gunun gelsin bkalm gecerse gnun ins hamilesndr zten,yumurtlama donemin ne zaman

maxi pro 5

Daha erken zaten,hemen mide bulantsi olcgni pek zannetmiyorum,biraz daha bekle regl gunun gelsin bkalm gecerse gnun ins hamilesndr zten,yumurtlama donemin ne zaman

maxi pro 5

18nde ilişkiden sonra kan geldi o zmnlardaydı yumurtlama dönemim o yüzden yumurtlama kanaması olduğunu düşndm 18i sanrm yani:)

canım bende akşam üstü geldi kırmızılar ama sancım yok orucuda yedik :KK1:
ama bir umut bikaç gündaha bakalım artıyomu yoksa yerleşme falan var mı diye:44:

ben yeni katildim araniza bi sorum olacak. bir yillik evliyim adet duzensizligim basladi en son 24 haziranda regl oldum bu ay 15 temmuzda kahverengi sonrasinda pembe kan geldi 3 gun surdu. halen adet olmadim yerlesme kananasi olabilirmi. test yaptim 23 unde negatif cikti:KK43:

HAFTA HAFTA GEBELİK – HAMİLELİKTE GEBELİKTE 1. HAFTA

Hamile kalmak için belkide birçok çaba sarf ettiniz. Bu çabaların sonucunda hamile olmayı bekliyorsunuz. Eczaneden gebelik testi aldınız, heyecanla bekliyorsunuz. Hamile miyim? Ve hamile olduğunuzu öğrendiniz. Tebrikler! Artık başardınız. Şimdi yeni bir döneme giriyorsunuz. Hamileliğinizin ilk haftası… Gebeliğin ilk haftasını bebeknasil.com sitemizde sizler için yazdık.

Gebelik süresi toplam kırk hafta yani iki yüz seksen (280) gündür. Aşama aşama gebelik haftalarını bebeknasil.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Hamile miyim?

Son görülen adet tarihinden iki hafta sonra yumurtlama olduğu için döllenme ilk iki haftada oluşur. Üçüncü haftada gebelik, döllenme ve rahime doğru yol alma ile geçer. Ancak dördüncü haftada rahime gebelik ulaşır ve buraya yerleşir. Gebelik rahime yerleştiğinde dört haftalık olur. Bu yüzden dört hafta öncesinde rahimde bir gebelik olup olmadığından bahsedilemez.

Hamileliğimin (Gebeliğin) Başlangıcı

Hamileliğin başlangıcı, son adet tarihinizdir. Doktorların da bebeğin geliş tarihini açıklaması, son adet tarihi ile doğru orantılıdır. Yumurtanın parçalanma zamanı veya sperm ile yumurtanın birleşme zamanı tam olarak bilinmediği için, son adet zamanı gebelik başlangıç tarihi olarak kabul edilmektedir.

Doktor Kontrolünde İlaç Kullanın

Sağlıklı bir bebek dünyaya getirmek için, hamile kalmadan önce kullandığınız ilaçlar varsa bu ilaçların hamileliğinizi ne yönde etkilediğinden emin olmak için doktorunuza mutlaka danışmalısınız. Ve hamilelik döneminde de ilaç kullanacaksanız eğer, bu doktor kontrolünde olmalıdır.

Vücuttaki Değişimler

• Yorgunluk

• Uyku hali

• Mide bulantısı ve kusma

Hamileliğin ilk haftasında metabolizmanız hızlı bir şekilde değişmektedir. Kan şekeriniz ve tansiyonunuz düştüğünden yorgun olursunuz. Daha çok uyumak isteyebilirsiniz. Büyüyen rahminiz mesanenize basınç yaparak daha sık tuvalete çıkmanıza sebep olur. Tüm bunlar hamilelik belirtileri olarak adlandırılmaktadır.

Son düzenleyen: Moderatör:

sabaha kadar da kan gelmedi bi ara umutlandık eşim test aldı geldi. test hamile degilsin diyor

selam kızlar bende 16 temmuzda aşılama yaptırdım perşembe gecesi ilişki sırasında karın ağrısı oluştu sonra wcye gidince peçetede kan vardı açık renkli cumada bütün gün kahveye yakın lekeler vardı şuanda hiç bişey yok ağrımda yok acaba yerleşme kanamasımıydı

selam kızlar bende 16 temmuzda aşılama yaptırdım perşembe gecesi ilişki sırasında karın ağrısı oluştu sonra wcye gidince peçetede kan vardı açık renkli cumada bütün gün kahveye yakın lekeler vardı şuanda hiç bişey yok ağrımda yok acaba yerleşme kanamasımıydı

Canm merhaba bende seninle aynı gün aşılama yaptırdım aşılamam çok zor oldu rahme giremedi Dr neyse kanaman olacak korkma dedi ki dediği gibi o gün gün boyu kanamam oldu neyse geçti artık beklemedeyim derken 2 gün önce senin de dediğin gibi sümük gb kahverengi lekelenmem oldu adet alcam galiba diye üzüldüm ama daha 6 gün vardı adetime neyse daha da bişey yok arada karnım ağrıyor adet olcakmışım grama geçiyor ama göğüslerim çok şişti böyle işte bende bilemedim hayırlısı diyelim çok düşünmemeye çalışalım :)

X