Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Sen bu işlerden iyi anlıyon şaka yapmış öyle dedi bide kızdı ben çok uzatıyo muşum.şaka maka ben kırıldım valla kızlar :KK43:

Tombikcim takma kafana yahu .. Erkekler bizim kadar ince degil ki.. Biz nasil heyecanla bekliyoruz ay bu belirtiler var ne guzel diyoruz.. Ama onlar notr .. Hicc takma kafana :) tatli canini uzmeye degmez

bendede kasık agrısı fena ha oldum olacam gıbıyım( bırde herseye ama herseye aglıyorum canım cok sıkkın evdeyden dısarı cıkmak ıstemıyorum dısardayken eve gıtmek ıstıyorum ..

beklemek zor bugunu atlattıkmı tama gıbı gelıyor cunku benım adetım hıc gecıkmez
Kasik ağrısı en büyük belirti. Halsizlik ve duygusallık. Mesela benim canım nedense iki gündür et çekiyor köfte et falan normalde çok yemem. Beyaz akıntı çok oluyor bu da en büyük etken. Bende mesela yataktan çıkmak istemiyorum olduğum yere yatiyorum kalkmak istemiyorum. Bunlar bence belirti. Çünkü önceden hic olmadı ilk kez oldu.

Cevap için teşekkürler. Peki bu soylediklerin tecrübeyle mi sabit yoksa buradan da okuyorum 2 3 gün é bir deniyor hep ilişki için . Napalım bu ay da yanlış yaptım galiba. :KK43: :KK43:
Ben kaç ay farklı yöntem denedim sonra doktor bi arkadaşım bi kaç öneri verdi ama kadın doğum doktor u değildi pek umursamadim dediklerini ama yapdm bi umut oda tuttu :-) rabbim herkeze nasip etsin

Cevap için teşekkürler. Peki bu soylediklerin tecrübeyle mi sabit yoksa buradan da okuyorum 2 3 gün é bir deniyor hep ilişki için . Napalım bu ay da yanlış yaptım galiba. :KK43: :KK43:
Ben kaç ay farklı yöntem denedim sonra doktor bi arkadaşım bi kaç öneri verdi ama kadın doğum doktor u değildi pek umursamadim dediklerini ama yapdm bi umut oda tuttu :-) rabbim herkeze nasip etsin

X