Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Ben kaç ay farklı yöntem denedim sonra doktor bi arkadaşım bi kaç öneri verdi ama kadın doğum doktor u değildi pek umursamadim dediklerini ama yapdm bi umut oda tuttu :-) rabbim herkeze nasip etsin
Ne gibi öneriler. Paylaşır misin

Kasik ağrısı en büyük belirti. Halsizlik ve duygusallık. Mesela benim canım nedense iki gündür et çekiyor köfte et falan normalde çok yemem. Beyaz akıntı çok oluyor bu da en büyük etken. Bende mesela yataktan çıkmak istemiyorum olduğum yere yatiyorum kalkmak istemiyorum. Bunlar bence belirti. Çünkü önceden hic olmadı ilk kez oldu.
aynen bendede atesimde yuksek dusmedi sanirim yarin guzel haberi alcez :)

hoşbuldum cnmm...:))
hosgeldinn

Tam sö
ya canm benim bu ay adetim kısa sürdu 7 gün sürüyprdu normalde bu ay 2 gün odaaz az geldi şimdi adetim biteli 1 hafta 10 gün falan oldu dun peceteye kan geldi kan dedigim jole gibi birşey pembe renkte sizce neden boyle oldu
yumurtlama Döneminde bazı kadınlarda Dediğin gibi pembe ya da kahve renkte akıntı olabiliyor. Bende de oldu mesela. Yumurtlama dönemin miydi acaba ?

Tabi başka ihtimaller de var üstüne görmüş olabilirsin mevcut bir gebeliğin. Yerleşme kanaması da olabilir. Hiç test yapmış mıydın? Bu saydıklarımın hiçbiri değilse bir doktora görünsen daha iyi olur.

kızlar benim de bat ya yarın yada öbürgün...çok gerginimmm...defalarca wc ye gidip bakıyorum.baş ağrım başladı...kasıklarda haif bir basınç var...bel ağrım var...inşllahh bu ay bebşim vardır

Canım adet kanaması en az 3 gün sürer üstüne görmüş olabilirsin yada Allah korusun kist tarzı birşey bence doktora görün zaman kaybetme

ay inşallah olmazsın adet ya nolur güzel haberler verin bize ışık olun umuy olun güzel arkadaşlarımm iyiki burdayım öyle güzel kafamı dağıtıyorum ki sizinle :KK75:
İnşallah kızlar inanın o kadar isterimki surda hepimizin güzel haberler almasını.kasik agrim durdu çikolata yiyim belki faydası olur şekerin dedim denkmi geldi nolduysa durduuu eğer bende bi bebis varsa kesin tatlı delisi :)))

Kızlar zaten ben uydurmuyosam yani hamileysem size adet sancisiyla bu ağrının farkını soyluycem yarin.tabi dediğim gibi gebeysem ve kendim icat etmiyosam bu ağrıları:))))

X