Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Kocamin gazına geldim canım şimdide bunu satalim bahçeli ev yapalım 3 katlı diyor bnde yatılı hizmetçi alacaksan olur dedim hehehe :-):-):-)
yok bacımm etme eyleme normal bi ev alaydın yaa yarın çocuk olunca çokk zor olur çokk sana yazıkkk koca evv merdiven alan falan var dayanamam ben çocuk düşer çıkmak isterrr amnnn yok yokk

off. Valla alırken insan o kısmını duşunmuo haklısın. Benim evim 160 m2 . 3+1 . Bazen diom ki acaba çok mu buyuk aldık :KK70: :KK70: seninkinin yanında kumes kaldı resmen.. ..
senin birini tutman şarttt, bitmez o evin işi gucu
Valla bitmiyor zaten canım eşimde tut deyip duruyor ısrarlara daha fazla dayanamiycam galiba :-)

yok bacımm etme eyleme normal bi ev alaydın yaa yarın çocuk olunca çokk zor olur çokk sana yazıkkk koca evv merdiven alan falan var dayanamam ben çocuk düşer çıkmak isterrr amnnn yok yokk
Valla ne bileyim cnm bi yandan bahçeli olsun evladım çimenler de doya doya oynayarak büyüsünde istiyorum bakalım hayırlısı merdivenlerede bariyer koyarız artık napcez yapacak bişey yok

Valla ne bileyim cnm bi yandan bahçeli olsun evladım çimenler de doya doya oynayarak büyüsünde istiyorum bakalım hayırlısı merdivenlerede bariyer koyarız artık napcez yapacak bişey yok
aslında bnde ole bi evi çok isterim. İmkanın varsa bnce tut ama şu şartta mecburen bi yardımcın olur. Yoksa tek başına yetişemezsin o eve

Yok canım yatılı dediğim işin esprisi zaten kesinlikle yatılı istemem günlükte istemem her gun ayni evde bi yabanciyla haftada 1 gelse yeter bana canım

bahçeli ev hem çok güzel hem de çok zor canım ben sadece bahçeli evlere misafir olmayı seviyorum şahsen :)

Yok canım yatılı dediğim işin esprisi zaten kesinlikle yatılı istemem günlükte istemem her gun ayni evde bi yabanciyla haftada 1 gelse yeter bana canım
aynenn. Bnde yapamamm. Hele hele kocişimm gelip gidecek o karı hep evde olacakk, kafayı yerim benn :KK70: bi şarkı varya dio seni 3 yaşında kardeşimden kıskanıyorum diyee. Tam bana yazılmış o şarkıı. Hastayım bn bu konuda, kabul ediyorum :KK70:

Insallah canim ben umutlanmak istemiom ama hcg deil bu sonucta yarin ondan bisey cikmazsa umut ettigimle kalirim ama sonuc ne olursa olsun size haber werecem
Eger hcg de 2. Çizgi cıkmasa da hala umut var cnm cnk 10. Gunde yerleşmiş olabilir ve yerleşme den en erken 2-3 gün snra idrara geçiyor bazisinin ztn geç çıkmasının sebebi o yani adet dönemine nerdeyse tekabül ediyor adet olana kadar umit var bnce sen yarın eczaneden stoklar hcg testlerini :-)

X