Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Valla ne bileyim cnm bi yandan bahçeli olsun evladım çimenler de doya doya oynayarak büyüsünde istiyorum bakalım hayırlısı merdivenlerede bariyer koyarız artık napcez yapacak bişey yok
tabi ölee olsun isteriz ama niyee 3 katlıı tek yapsın o zamn 3,4 odalı bi ev ohhh misss bahçesi olsunn çiçekli salıncaklı havuzluu ohhh bee hayalimdeki ev :KK51:

aynenn. Bnde yapamamm. Hele hele kocişimm gelip gidecek o karı hep evde olacakk, kafayı yerim benn :KK70: bi şarkı varya dio seni 3 yaşında kardeşimden kıskanıyorum diyee. Tam bana yazılmış o şarkıı. Hastayım bn bu konuda, kabul ediyorum :KK70:
Kız bende öyleyim çok kıskanç im ya kocamin muhasebecisini yolladım kiskancligimdan gidip ben yapıyorum şimdi muhasebeyı heheh :-)

Eger hcg de 2. Çizgi cıkmasa da hala umut var cnm cnk 10. Gunde yerleşmiş olabilir ve yerleşme den en erken 2-3 gün snra idrara geçiyor bazisinin ztn geç çıkmasının sebebi o yani adet dönemine nerdeyse tekabül ediyor adet olana kadar umit var bnce sen yarın eczaneden stoklar hcg testlerini :-)
Walla canim esimi sabah cisimi yapmadan yollamaya calisacam eczaneye o gelene kadar artik altima kacirirmiyim nolurum bilmiyorum cikmazsa zaten yine bekleyecem ama eger bu ay hamile deilsem ben ayin her haftasi yumurtluom demektir :KK53:

bahçeli ev hem çok güzel hem de çok zor canım ben sadece bahçeli evlere misafir olmayı seviyorum şahsen :)
Valla herkes aynı şeyi söylüyordà canıM bnm kocam inşaat mühendisi evler onun ilgi alanı meraklı yani çok yapıcam diye tutturdu bide aceleci valla yapıcam dedımı 2 -3ayada bitirir.napicaz bilmiyorum hayırlısı artik

Walla canim esimi sabah cisimi yapmadan yollamaya calisacam eczaneye o gelene kadar artik altima kacirirmiyim nolurum bilmiyorum cikmazsa zaten yine bekleyecem ama eger bu ay hamile deilsem ben ayin her haftasi yumurtluom demektir :KK53:
İnşallah hamilesindir cnm bnm bile içim kıpır kıpır oldu vallahi :-)

Valla herkes aynı şeyi söylüyordà canıM bnm kocam inşaat mühendisi evler onun ilgi alanı meraklı yani çok yapıcam diye tutturdu bide aceleci valla yapıcam dedımı 2 -3ayada bitirir.napicaz bilmiyorum hayırlısı artik

yandın sen ozaman evliliğinizin 10. yılında 10 katlı ev döşemesin sana sürpriiiz hayatım bak sana ev yaptım diye :)

belirtilerin neydi canımm seninn

İnşallah hamilesindir cnm bnm bile içim kıpır kıpır oldu vallahi :-)
Insallah canim internetten baktim simdi benim gibi olanlar hemen kan testi yapmis 107 ciwarlarinda cikmis ayy sabah olsa hemen keske bugun alacaktim misafirlikteydim karsimdaydi eczane kendimi zor tuttum ayy deliyim yaa:mad:

X