Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Adetim 2 gün gecikti test yaptım negatif çıktı adet Sancısı gibi arada Sancı oluyor ama adet gecikmesinden sonra bile baksam negatif çıkAr mı sonuç umutlanmak istiyorum
geç döllenme olduysa çıkar canım hatta kanda bile çıkmayabilir ilk günler stres yapma bekle biraz kan verdin mi?
Kan vermedim vereyim mi doktorum çok erken diyor bi hafta bekle diyor eşim adak adadı olursa diye Allah'ım inşallah nasip eder artık yaa idrarvtesti negatif çıktı

Canim nasilsin ? Hersey yolunda mi ? Bebis nasil ? Kontroller ne alem ? :anneadayı::nazar:
İyiyim canım gerçi bir haftadan beri sürekli öksürük nöbetleri başladı çok fazla öksürüyorum hatta geceleri uykumdan uyanıyorum o derecede ve bütün vücudum ağrıyordu bugün biraz daha iyiyim en son pazartesi günü kontrole gittim şifa Hastanesi'ne çok memnun kaldım kese ve bebek normal kalp atışlarını da gördüm her şey yolunda gidiyor umarım seninde öyledir allah herkese isteyen dileyen herkese bebiş versin bizlerede kucağınıza almayı nasip etsin

İyiyim canım gerçi bir haftadan beri sürekli öksürük nöbetleri başladı çok fazla öksürüyorum hatta geceleri uykumdan uyanıyorum o derecede ve bütün vücudum ağrıyordu bugün biraz daha iyiyim en son pazartesi günü kontrole gittim şifa Hastanesi'ne çok memnun kaldım kese ve bebek normal kalp atışlarını da gördüm her şey yolunda gidiyor umarım seninde öyledir allah herkese isteyen dileyen herkese bebiş versin bizlerede kucağınıza almayı nasip etsin
çok sukur sebnem gozun aydın saglıcakla kucagınıza almayı nasıp etsın rabbım oksuruk ıcın sıyah turpu oy ıcıne bal koy o dısına bı sıvı bırakıyor 2 kaşıkta gecer ınsallah canım hamıle arkadaşlarda denedı bı sorun olmadı ıcın ferah olsun

çok sukur sebnem gozun aydın saglıcakla kucagınıza almayı nasıp etsın rabbım oksuruk ıcın sıyah turpu oy ıcıne bal koy o dısına bı sıvı bırakıyor 2 kaşıkta gecer ınsallah canım hamıle arkadaşlarda denedı bı sorun olmadı ıcın ferah olsun
Sagol canım deneyeyim bari

KIZLAR HALA BUZ GİBİYİM EĞER GEBİŞSEM TEK BELİRTİM ELİM AYAĞIM DONUYORDU DİCEM :) DÜN AKŞAM

sakın ümitlenme canım sonra yıkımı kötü oluyo geçen ay da sıkıntılı adet olmuştun dimi sen
evet canım psikolojimden dolayı iki damla geliyo iki aydır adet olamıyorum doktora gittim stresten pko olmuşun sıkma kendini dedi :KK43: ayy birbirimizin adetini batını kocalarımızdanyi biliyoz yaa:)

canım geçmiş olsun öksürük için biraz yüksek yastıkla yat bi yastık daha koy kafanın altına bu gece.denemekten zarar gelmez ben bi akrabamdan duymuştum çok faydasını gördüm

evet canım psikolojimden dolayı iki damla geliyo iki aydır adet olamıyorum doktora gittim stresten pko olmuşun sıkma kendini dedi :KK43: ayy birbirimizin adetini batını kocalarımızdanyi biliyoz yaa:)
AYNEN CANIM BENDE AYNI PROBLEM OLDU SIKINTI STRESDEN YUMURTAM ÇATLAMADI AZ ADET OLDUM O YÜZDEN RELAKS BEN ADET OLCAM DİYE BAKIYORUM SONRA ÇOK ÜZÜLÜYORUM ÇÜNKÜ SENLE BENİM ADETLERİMİZ YAKIN BİRBİRİNE BAKALIM HAYIRLISI İNŞ.

Yok yapmadım benim ki parmak Hesabı ama bu ay 2 gün geçti dün test yaptım negatif çıktı ama hala adet olmadım umutlanmak istiyorum beklemek cidden çok zor
İLK İDRARLA MI YAPTIN TESTİ BELKİ GEK YUMURTLADIN CANIM BAK BENDE TEST YAPIYOM AMA AKILDA KALMADI Kİ BENİM YUMURTLAMA 8 İDİ DAHA BUGÜN 1 HAFTA GEÇTİ ÜSTÜNDEN ÖLE OLMASIN SENİNKİDE

ama test yaptım negatif çıktı işin ilginç tarafı regl günümü hatırlamıyorum :))
hatırlarsın canım iyi düşün o gün nereye gitmiştiniz ne yapıyordun regl olduğunda nası farkettin falan bi düşün daha önce biri vardı hatırlamıyom diyodu biraz düşününce hatırladı aaa şöyleydi böyleydi hattta sabah olmuştu falan diye düşün bakalım

CANIMMMM GEÇMİŞ OLDUN DİKKAT ET KENDİNE BEBİŞİNE ALLAH SAĞLIK SIHAT VERSİN İNŞ.

canım geçmiş olsun öksürük için biraz yüksek yastıkla yat bi yastık daha koy kafanın altına bu gece.denemekten zarar gelmez ben bi akrabamdan duymuştum çok faydasını gördüm
Tombikcim sağol canım yapayım dediğini
Sen nasılsın bu arada görüşemedik

X