Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

canlarımmm sabah adet sacısıyla uyandım baktım gelen giden yok hala sancım var kırmızılar geliyo mu yoksa:KK43: gelmeyesice! ovüye göre bugün olmam lazım

Adetim 2 gün gecikti test yaptım negatif çıktı adet Sancısı gibi arada Sancı oluyor ama adet gecikmesinden sonra bile baksam negatif çıkAr mı sonuç umutlanmak istiyorum
geç döllenme olduysa çıkar canım hatta kanda bile çıkmayabilir ilk günler stres yapma bekle biraz kan verdin mi?

Merhaba kızlar :)
Günlerdir tek tek her sayfayi okudum..sizi takip etmek çok güzel :KK66: birbirinize destek olmanız bilgilerinizi paylaşmaniz.. Maşallah size

Bizde esimle çocuk kararı aldik..7 ay bitecek Allah nasip ederse evliliğimizde. Benim sizlerden farklı olarak söyle bi durumum var :/ esimle maalesef tayin durumlarından ayrı şehirlerdeyiz. Ben öğretmenim okullar kapanınca artık kavusacagiz..sizlerden görüp okuyup Ovu testi aldım dün Lapoquick marka dün de adetim bitti bugün başlayacağım inşallah :) telefon uygulamasindaki takvime göre 23 nisan yumurtlama günüm :) bende 22 nisanda eşimin yanına gidicem malum 23 nisan tatili :) 22, 23, 24 boş gecirmeyelim istiyorum :) nasılsa benim herif 10 gündür bana hasret :) 3 gün üst üste actionda sıkıntı olmaz değil mi kalite de :) bu arada bugün de hayit alıp içmeye başlayayım diyorum..bana başka önerileriniz neler olabilir kızlar :)
ooo ooo ooo mükemmel zamanlama canım ama tavsiyem tam yumurtlamayı tuttur olur mu bak çatlamadan önceki akşam + ertesi sabah + çatlamadan sonraki gün tavsiye ederim sıkıntı olmaz zaten 10 gün kaliteye doymuştur onlar :-):-)çatlama günü akşamı yapma naçizane fikrim çünkü yumurta 1 gün sperm bekliyormuş sabah bide akşam yaparsan kalitesizleşir hadi bol şans :-):-):-)

Ama yumurtlama günüm 23 nisan
canım çalışma mantığı yumurta sperm bekler gelince sperm yumurtayı döller spermler 2 gün azami içerde kalıyor sen ha bu arada erkek spermlerlar çok çabuk pes edip yumurtayı beklemeden çıkıyor ama kız 2 gün boyunca yumurta bekliyormuş sen şimdi 1 gün öncesi yap kaliteli sperm içerde kalsın tamam mı sabahı tekrar yap işini garantiye al akşamı yapma ertesi gün tekrar yap bu arada kuru incir yemeye başla ok. yumurtaya faydalıymış

gunaydın kızlar ne yaparsınız bakalım ne cok konusmusunuz gece oku oku bıtmedı maşallah :nazar::nazar: matsiyahoje matsiyahoje bat normalde ne zaman canım
bat hesaba göre yarın ama yumurtlamaya göre bugün canım.benim bi tane testim kaldı adet geçerse yaparım ancak. komşu olsaydık alırdık yapardık canım eşim dalga geçiyo diye alamıyorum kargoyu senin adına alırdım yaaa keşke komşu olsak topikçek:)

benımde sancılar onceden başladı bu ay aman anasını belledık psıkolojınınde bunyenınde benım eşim bilmiyo valla kk ıle alınıyor ya daha yenı ovı aldım set almadım salak gıbı eşimede komsu sıparıs verecek bısı alacakmısda kk yok dedım oda yı ne alacaksanız alın aşkım dedı kıyamam canım benım ya yoksa psıkolojın bozuluyor dıye hıc bıseye ızın vermıyor

KIZLAR HALA BUZ GİBİYİM EĞER GEBİŞSEM TEK BELİRTİM ELİM AYAĞIM DONUYORDU DİCEM :) DÜN AKŞAM
ayy gelmez inşallah.normalde adetin ilk damlası düşmeden sancım başlamazdı. şimdi sancı var adet yok. ümitlenmek istemiyorum canım ya dalga geçiyodum ama iş ciddiye binince insan çok kaptırıyo kendini
sakın ümitlenme canım sonra yıkımı kötü oluyo geçen ay da sıkıntılı adet olmuştun dimi sen

KIZLAR HALA BUZ GİBİYİM EĞER GEBİŞSEM TEK BELİRTİM ELİM AYAĞIM DONUYORDU DİCEM :) DÜN AKŞAM ateşim 36,7 idi donuyom ama ateşim var bu nasıl bi kafa anlamadım

X