Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Benim yatmam mümkün değil işten dolayı hep ayaktayım zaten :KK43: evde yemek derdimiz yok Allahtan
Geçen hafta lekelenme bendede oldu 4-5 gün dr dinlenecek bol sıvı alacaksın dedi ve progestan 200 mg verdi fitil gibi alttan yaptım 11.haftaya kadar kullanacskmışım düşük tehlikesi demişti o uüzden dr git ultrasonla baktır ihmal etme bence

Kocisine guvenmekten başka çaren yok tatlim ama işte kocaya guvenmeklede olmuyor bu işler karşındaki insana güvenemiyorsun dimi ne insanlar var allah sabır versin valla.cnm
amin amin canım 2 gunlukmus ya bılmıyorum ya zormus haa bende hıc kıskanmıyom sanıyordum meger kıskanılacak ortam yokmus

bılıyorum ya kız nedır necıdır bılmıyom sok etkısı yaptı valla yazık ben ne yapıyım dıyo ama ıste gonul ssmuyor feryat fıgan da 2 gun sadece iş ogrenecekmıs bende dedım oyle bırıne ıhtıyac vardıysa ben gelırdım ne gerek vardı dıyede amannnn valla yok ben kaldıramıyorum yaaaa
Sen böyle yaptıkca inanki kendini üzersin eşinde havalara girer sakın ona prim verme sakın dinle beni kıskansanda belli etme rahat ol yanında

kızlar bakınsanıza sanki bi

sen baktın mı yeni yaptığım teste tombik parçala piksellere bölsene :)
parçaladım piksellerine ayırdım hafif bi pembişlik görür gibi oldum ama emin olamadım canım şebonun dediği gibi beklet biraz bakalım ne olcak. bu testi yaptıktan kaç dk sonraki foto? şöyle bi demlensin idrarın eğer çok yeniyse hemen çıkmıyo

Benim yatmam mümkün değil işten dolayı hep ayaktayım zaten :KK43: evde yemek derdimiz yok Allahtan
Benim de öyle kahverengi lekelenmeler yaşarken cam da sildim ben.....çok şükür Allaha bir şey olmadı rahat bir hamilelik gecirmistim ama sen yine de dikkat ey şimdi ki aklım olsa yapmazdim. ...Rabbim saglıkla kucağına almayi nasip etsin inşallah

parçaladım piksellerine ayırdım hafif bi pembişlik görür gibi oldum ama emin olamadım canım şebonun dediği gibi beklet biraz bakalım ne olcak. bu testi yaptıktan kaç dk sonraki foto? şöyle bi demlensin idrarın eğer çok yeniyse hemen çıkmıyo
6-7 dk falan tatlım 10 dk olmamıştır daha bekletiyom bakalım

amin amin canım 2 gunlukmus ya bılmıyorum ya zormus haa bende hıc kıskanmıyom sanıyordum meger kıskanılacak ortam yokmus
amaaan takıldığın şeye bak ya. adamın yapacağı varsa isterse işten eve kadın yüzü görmesin yine yapar. bdv'da okuyoruz internetten ordan burdan buluyo komşusuyla bilmemkimiyle haşır neşir oluyo erkekler. sen 2 günlük kızdan kıskanıyon. bunları dert edip de adamın aklına sokma.rahat ol kendine de kocana da güven.

amaaan takıldığın şeye bak ya. adamın yapacağı varsa isterse işten eve kadın yüzü görmesin yine yapar. bdv'da okuyoruz internetten ordan burdan buluyo komşusuyla bilmemkimiyle haşır neşir oluyo erkekler. sen 2 günlük kızdan kıskanıyon. bunları dert edip de adamın aklına sokma.rahat ol kendine de kocana da güven.
guvenıyorum da guvenmeme meselesı degıl işte olsa kıskanıyom valla ıkısındede bısı olmasada kıskanırım ben offff bılmıyom valla ne edecem uyuzlar ya ne olacak araç ustu calısıyorlar en gıcıgıda bu zaten

guvenıyorum da guvenmeme meselesı degıl işte olsa kıskanıyom valla ıkısındede bısı olmasada kıskanırım ben offff bılmıyom valla ne edecem uyuzlar ya ne olacak araç ustu calısıyorlar en gıcıgıda bu zaten
Canım benim eşimin sosyal ve siyasi çevresi çok geniş adam cok sosyal ben ev kuşu gibiyim toplantı seminer konuşma tv programı offf bir ton kadın var çevresinde bende kıskanıyorum eşime hayranlıkla bakıyolar neyse ama hiç belli etmem çünkü yapan yapar içinde olmasın sen adama belli etme birde boş bırakma derim o zaman gönlün rahat olur

Merhaba kızlar :)
Günlerdir tek tek her sayfayi okudum..sizi takip etmek çok güzel :KK66: birbirinize destek olmanız bilgilerinizi paylaşmaniz.. Maşallah size

Bizde esimle çocuk kararı aldik..7 ay bitecek Allah nasip ederse evliliğimizde. Benim sizlerden farklı olarak söyle bi durumum var :/ esimle maalesef tayin durumlarından ayrı şehirlerdeyiz. Ben öğretmenim okullar kapanınca artık kavusacagiz..sizlerden görüp okuyup Ovu testi aldım dün Lapoquick marka dün de adetim bitti bugün başlayacağım inşallah :) telefon uygulamasindaki takvime göre 23 nisan yumurtlama günüm :) bende 22 nisanda eşimin yanına gidicem malum 23 nisan tatili :) 22, 23, 24 boş gecirmeyelim istiyorum :) nasılsa benim herif 10 gündür bana hasret :) 3 gün üst üste actionda sıkıntı olmaz değil mi kalite de :) bu arada bugün de hayit alıp içmeye başlayayım diyorum..bana başka önerileriniz neler olabilir kızlar :)
Hoşgeldinnnn...
Tel ovulasyon uygulaması ile elinizdeki ovulasyon testi arasında fark olabilir.
Zaten ovulasyon testini adet biter bitmez 2 gün içinde başlayın ve göreceksiniz ki ilk önce silik cizgi ve cift cizgiyi yakaladığınız gün 24/38 saat icinde yumurtlamanız olacak.
O yüzden cep tel ovulasyonuna güvenmeyin en mantıklısı ve %99 yumurtlama zamanı ovulasyon testi vetiyor.
Ve eğer kür yaptığınızda tarihler değişme ihtimali büyü arkadaşım.
Benim nacize önerim bu.
Rabbim ilk önce göbişinize ve sonra sağsalim kucağınıza almaya nasip etsin...
Bizleri takip etmeyi bırakma inanın burda hepimizin derdi bir ve birbirimize yol gösteriyoruz.
Burdan tekrar herkese çok teşekkürler ederim bilgilerini paylaştıkları için :KK36::KK36::KK36:

Hoşgeldinnnn...
Tel ovulasyon uygulaması ile elinizdeki ovulasyon testi arasında fark olabilir.
Zaten ovulasyon testini adet biter bitmez 2 gün içinde başlayın ve göreceksiniz ki ilk önce silik cizgi ve cift cizgiyi yakaladığınız gün 24/38 saat icinde yumurtlamanız olacak.
O yüzden cep tel ovulasyonuna güvenmeyin en mantıklısı ve %99 yumurtlama zamanı ovulasyon testi vetiyor.
Ve eğer kür yaptığınızda tarihler değişme ihtimali büyü arkadaşım.
Benim nacize önerim bu.
Rabbim ilk önce göbişinize ve sonra sağsalim kucağınıza almaya nasip etsin...
Bizleri takip etmeyi bırakma inanın burda hepimizin derdi bir ve birbirimize yol gösteriyoruz.
Burdan tekrar herkese çok teşekkürler ederim bilgilerini paylaştıkları için :KK36::KK36::KK36:
mihr,ban sen baktın mı bugün yaptığım teste

kızlar testim burda bakın bakalım gene yok dimi bişe :KK43: bu ay çok test yaptım gelecek ay kesin int.den sipariş etcem bu ne yaaaa
Yok gülüm malesef...
Cep telefondan giriyorum ben ya anca tek tek de okuyunca birşey kacırmayım diye.
Bu şimdi ovulasyon testi mi yoksa hamilelik testi mi canim onu kacırdım.

X