Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kıııııızzz kesin üstüne gördün sentest yap hemen idrar testi
adete yakın ilişki yaptınız mı

Canımcım ben pek hamileymişim gibi hissetmiyorum hiç belirtimde yok adet belirtiside dahil. pazar günü lekeden sonra yaptığım test negatifti pek de umudum yok gibi. ayın 3-5-8'inde oldu ilişki 12'sinde lekenmeye başladım. :KK51:bat bugün olmalıydı.

Canım benim eşimin sosyal ve siyasi çevresi çok geniş adam cok sosyal ben ev kuşu gibiyim toplantı seminer konuşma tv programı offf bir ton kadın var çevresinde bende kıskanıyorum eşime hayranlıkla bakıyolar neyse ama hiç belli etmem çünkü yapan yapar içinde olmasın sen adama belli etme birde boş bırakma derim o zaman gönlün rahat olur
boyle bı ıhtımal bıle yoktu bı anda olunca hazmı zor olacak canım senın eşi ne iş yapıyorkı

slm kızlar 6 aylık evliyim ve son 3 aydır çocuk istiyorum.kimle konuşsam kafana takma çok düşünme yoksa olmaz diyor.düşünmemek elde değil ki :-(

bana öyle geliyor sanırım kızlar gözlerim artık görmüyor sanırım testin ilk hali en baştaki diğer 2side şuanki hali

Eklentiler

• IMG_20150415_122326.jpg
    IMG_20150415_122326.jpg
    68,4 KB · Görüntüleme: 85
  • IMG_20150415_131454.jpg
    IMG_20150415_131454.jpg
    79,1 KB · Görüntüleme: 87
  • IMG_20150415_132006.jpg
    IMG_20150415_132006.jpg
    86,1 KB · Görüntüleme: 86
Yumurtlama dönemimden beri kasık ağrım ve kahverengi-sarı akıntım var adetime 7-8 gün var test yaptım negatif tabiki ya hamileyim ya enfeksiyon geçiriyorum hayırlısı

şebocum bugün adet günüm daha olmadım yumurtlamadaki gibi akıntım geldi şimdi. tekrar yumurtluyo olamam dimi? yoksa hamiş miyim ?
Ben iki kere yumurtlamayı çok araştırdım öyle bişey olmazmış çok ender görülürmüş daha doğrusu bende martta öyle olmuştum hamilemişim
Yumurtlamada oldu bir hafta sonra tekrar aynı akıntı şaşırdım iki defa ı yumurtladım dedim araştırdım o yüzden daha önce böyle bişey oldumuki

Tamam şimdi gördüm daha erken ya olsada görünmez zaten sonra tekrar yap
Yaaa şebnem sana bişi sorcam hani sen test yapmıştın da ilk silik görmüştün sonra kan verdin negatif çıktı sonra pozitif çıktı ya heh o ilk silikleri testte nekadar sürede görmüştün test beklemişmiydi yoksa hemen mi çıkmıştı? Benim bu ay tam 8 tane testim kimisi yarım saat kimisi 10 dk kimisi 2 saatte silik ikinci çizgiyi gösterdi ama kan verdim negatif hala regl olmadım bikaç gün önceye kadar regl belirtim vardı o da gitti şuan sadece göğüslerim çok acıyo. Bidaha test yapmadım. Umudum da yok açıkçası ama başım da acaip bi dönme mevcut :KK35:

X