Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Hele şu prediktor beni hep yanılttı bakın resmini atcam hamile degilken nasılda belirgin ğozitifti

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    157,3 KB · Görüntüleme: 87
Bence pozitif bu testler bata kaç var
En kötüsü o işte bat nezaman onu bilmiyorum. Çok düzensiz çünkü. Ovu.testi kullanmadım nezaman yumurtladığımı da bilmiyorum tam tarih olarak. Geçen ay 18inde adet oldum ama işte düzensiz olunca herzaman 30 gün olmuyo. Beklemedeyim işte ama ben hep testler bozuk yada okadar beklediği için çıktı fln diyodum ki kandada negatif çıktı ama senin durumun ister istemez umut oluyo regl olana kadar :KK51:

A
abon mu? sen albi iyi demiyo muydun ben de ondan almayı düşünüyodum. internette yok mu bu abon
albiyle ve abon la bata 4 kala bak nasıl çıkmış gör kararını ver geniş olan albi diğeri abon

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    137,6 KB · Görüntüleme: 90
  • image.jpg
    image.jpg
    171,8 KB · Görüntüleme: 90
Ya
En kötüsü o işte bat nezaman onu bilmiyorum. Çok düzensiz çünkü. Ovu.testi kullanmadım nezaman yumurtladığımı da bilmiyorum tam tarih olarak. Geçen ay 18inde adet oldum ama işte düzensiz olunca herzaman 30 gün olmuyo. Beklemedeyim işte ama ben hep testler bozuk yada okadar beklediği için çıktı fln diyodum ki kandada negatif çıktı ama senin durumun ister istemez umut oluyo regl olana kadar :KK51:
rın tekrar et testi

Bence de gebelik belirtisi akıntı her yerde yazıyor, hadi hayırlısı bakalım...
gebelik belirtisi akıntı diye yazıyo ya yumurta akı gibi olan akıntı yazmıyo. onu arıyorum yumurtlama ovülasyon bilmemne çıkıyo hiç gebelik çıkmıyo. forumlardan bakıyom akıntım arttı akıntım şöyle böyle diyolar ama benim durumla ilgili bişey bulamadım :KK12:

gebelik belirtisi akıntı diye yazıyo ya yumurta akı gibi olan akıntı yazmıyo. onu arıyorum yumurtlama ovülasyon bilmemne çıkıyo hiç gebelik çıkmıyo. forumlardan bakıyom akıntım arttı akıntım şöyle böyle diyolar ama benim durumla ilgili bişey bulamadım :KK12:
bendede yogun sarı bır akıntı var ama ne anlayamıyorum o

canım çalışma mantığı yumurta sperm bekler gelince sperm yumurtayı döller spermler 2 gün azami içerde kalıyor sen ha bu arada erkek spermlerlar çok çabuk pes edip yumurtayı beklemeden çıkıyor ama kız 2 gün boyunca yumurta bekliyormuş sen şimdi 1 gün öncesi yap kaliteli sperm içerde kalsın tamam mı sabahı tekrar yap işini garantiye al akşamı yapma ertesi gün tekrar yap bu arada kuru incir yemeye başla ok. yumurtaya faydalıymış

Hoşgeldinnnn...
Tel ovulasyon uygulaması ile elinizdeki ovulasyon testi arasında fark olabilir.
Zaten ovulasyon testini adet biter bitmez 2 gün içinde başlayın ve göreceksiniz ki ilk önce silik cizgi ve cift cizgiyi yakaladığınız gün 24/38 saat icinde yumurtlamanız olacak.
O yüzden cep tel ovulasyonuna güvenmeyin en mantıklısı ve %99 yumurtlama zamanı ovulasyon testi vetiyor.
Ve eğer kür yaptığınızda tarihler değişme ihtimali büyü arkadaşım.
Benim nacize önerim bu.
Rabbim ilk önce göbişinize ve sonra sağsalim kucağınıza almaya nasip etsin...
Bizleri takip etmeyi bırakma inanın burda hepimizin derdi bir ve birbirimize yol gösteriyoruz.
Burdan tekrar herkese çok teşekkürler ederim bilgilerini paylaştıkları için :KK36::KK36::KK36:

Valla nasıl mutlu oldum burada sizin birbirinizle olan diyalogunuz desteğinize. .Rabbim sağlıkla kucağımıza almamizi nasip etsin yavrularımızı. Şimdi herhangi bi kur uygulamayayim mi :KK12:

X