Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Benimde son 4 gun bugunu saymazsam
Belirti hep var ama cogu zamanda kafamda yaratiyorum gibi geliyor? Bu sefer cok farkli gelen habire goguslerimin ucu belirginlesiyor,napcagimi sasiriyorum.esim surekli sutyen giymedinmi diye uyariyor hatta. Ama ilk gebeligimde tek kasigim cok sancimisti hersey burnuma kokuyordu ve belimin agrisindan duramiyordum. Suan 2 kasigimda ara ara sanci var ama bence bu ay tuturamadik biz. Offf sonunda tamamen siyiracammm

Benimde son 4 gun bugunu saymazsam
Belirti hep var ama cogu zamanda kafamda yaratiyorum gibi geliyor? Bu sefer cok farkli gelen habire goguslerimin ucu belirginlesiyor,napcagimi sasiriyorum.esim surekli sutyen giymedinmi diye uyariyor hatta. Ama ilk gebeligimde tek kasigim cok sancimisti hersey burnuma kokuyordu ve belimin agrisindan duramiyordum. Suan 2 kasigimda ara ara sanci var ama bence bu ay tuturamadik biz. Offf sonunda tamamen siyiracammm
canım biliyorum zor ama bu kadar yüklenme kendine.benimde hiç belirtim yok hemde hiç.kocaman bi sıfır yani.

Benimde bi kere kimyasal

Canım bende 1.5 yildir falan deniyoruz pko var bende o yüzden Zoe oluyor biraz bi kere kimyasalım oldu öyle iste denemeye devam:)
Hayirlisi canim ya hepimiz icin herseyin hayirlisi olsun bende daha adet olmadim cok heyecanliyim test almaya bi türlü cesaret edemiyom pazartesiye kadar nasil beklicem onuda bilmiyom neyse ise gidince bari kafam dagiliyo biraaz sabir Allahim diyip bekliyoz iste :KK17:

bildiğim kadarıyla yoktu canım.benim normalde zaten sancım çok olur kıvrandırır resmen.inşallah için temizleniyordur canım yaaa.eğer yerleşme olmadığına eminsen
Sagol canim yerlesme degil korktum kahverengi akinti gelup boyle sancim olunca gerci midem bulaniyo ve belim asiri beter agriyo kuzu

benım gecen ay adetım cok tuhafdı olmam gerekenden cok daha az oldumve kahverengı akıntım cok faazlaydı acaba ustunemı oldum cok merk edıyrum oyle br sey olsaydı suana kdr bende ne gıbı degısıklıkler olurdu acaba

benım gecen ay adetım cok tuhafdı olmam gerekenden cok daha az oldumve kahverengı akıntım cok faazlaydı acaba ustunemı oldum cok merk edıyrum oyle br sey olsaydı suana kdr bende ne gıbı degısıklıkler olurdu acaba
Goguslerin şişerdi bir de şişkinlik ben de o şekilde olmuştu ilk hamileligimde

X