Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Kizlar bugun adetimin 5. gunu bitti diyebilirim. Ama belimi ayiran feci bir agrim var. Adetin 5. Gunu bel agrisi olur mu yaa

Ya kizlar cok tuhafim bu ay belim catliyi agridan ve ayip olmasin bir ped batmadi yarin gelir mi regli acaba boyle olan var mi

Kizlar suan sancilarim artti adette olamiyorum sabahi gorursem 4gun gecikmis olcak esim acile gidelim diyip duruyo napsam bilemedim daha kimyasal gebelik kanamam bile olmadi oylece kala kaldim :KK43:

Kizlar suan sancilarim artti adette olamiyorum sabahi gorursem 4gun gecikmis olcak esim acile gidelim diyip duruyo napsam bilemedim daha kimyasal gebelik kanamam bile olmadi oylece kala kaldim :KK43:
bence gidin canım nedir ne değildir öğrenmiş olursun. bu gece olmasa da yarın. bi ultrasom kan tahlili vs. beklemek kurmak kötü oluyor

son adet döngülerim sırasıyla 36 gün 41 gün ve 44 gün. 44. gün 2 nisandı regl olmuştum. şu an 35. günüm tabii ki tık yok :)) son 3 aydan önce düzenliydi adetlerim 33 günde bir. son aylarda sapıttı ne yumurtlama anlıyorum ne bişey. son ilişki 2 mayısta oldu bıraktım yeter artık. 35. günde yumurtluyorsam da olmayıversin. bir sonraki ay dra gidicem artık ilaç mı veriyor rahim filmi mi çekiyor klomen mi veriyor yapson bişeylr. bi kaç ay önce tüm hormonlar normaldi dr pko yok stres dedi. e başlarım böyle strese. saldım yani anlayacağınız. hcg testleri bembeyaz tek çizgi. düzenli adet olanlar değerini bilin valla. :KK43:

son adet döngülerim sırasıyla 36 gün 41 gün ve 44 gün. 44. gün 2 nisandı regl olmuştum. şu an 35. günüm tabii ki tık yok :)) son 3 aydan önce düzenliydi adetlerim 33 günde bir. son aylarda sapıttı ne yumurtlama anlıyorum ne bişey. son ilişki 2 mayısta oldu bıraktım yeter artık. 35. günde yumurtluyorsam da olmayıversin. bir sonraki ay dra gidicem artık ilaç mı veriyor rahim filmi mi çekiyor klomen mi veriyor yapson bişeylr. bi kaç ay önce tüm hormonlar normaldi dr pko yok stres dedi. e başlarım böyle strese. saldım yani anlayacağınız. hcg testleri bembeyaz tek çizgi. düzenli adet olanlar değerini bilin valla. :KK43:
ha bir de son 3 aydır korunmuyorum. spermle tanışınca sapıtan rahim sendromu yaşıyorum. aha da koydum teşhisi :KK70:

ya canım sen üstüne görmediğinden nasıl bu kadar emin olabiliyorsun bana hamileymişsin gibi geliyor
Yok canim ya soylemesi ayip birkez birliktelik oldu ovu gunu kacirdim ve cok az bi kahve bi acik kirmizi uzayan akintili cok az geliyo baska birdey var diye korkuyorum

Yok canim ya soylemesi ayip birkez birliktelik oldu ovu gunu kacirdim ve cok az bi kahve bi acik kirmizi uzayan akintili cok az geliyo baska birdey var diye korkuyorum

iyi de güzelim bu işler bire bine bakmıyor ki yum zamanı diye hesap ettiğimiz günlere de bakmıyor çok duyduk okuduk reglden hemen sonra veya bata 3 kala hamile kalanı gözünü seveyim yarın da sökülmezsen bir test yap yaa

Ustune gormede cok ax leke gelirmis bende biraz geliyo ama herzamanki gibi degil kafam karisik ya bakalim yarin ne olacak

X