Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Bana gelince yine gecen ayki gibi ovu koyulasmaya basladi.. mide kazintisi ve aclik hissi bundan kaynakli bulantim var .. gebelik testi 5 yada 4 gun once negatifti.adet cuma gunu olmayi bekliorum . Kafa rahat anlicanizz..denizimm kesemiz gorunmus Allahin izniyle minik kalbinin atisinida duyacaksin cnm dualarim seninle

Bana gelince yine gecen ayki gibi ovu koyulasmaya basladi.. mide kazintisi ve aclik hissi bundan kaynakli bulantim var .. gebelik testi 5 yada 4 gun once negatifti.adet cuma gunu olmayi bekliorum . Kafa rahat anlicanizz..denizimm kesemiz gorunmus Allahin izniyle minik kalbinin atisinida duyacaksin cnm dualarim seninle
Ordamisin canim

inşallah canım.ben de bekliycem haberlerini tamam

Selammm canimmm sana haber vermek istedimm :)

Hamileyimmmmmm sende kesin test yapmalisinnn ovulasyon testinden ögrendimm bendee dünde erken gebelik yaptim ondada ciktii kan verdim 159 daha cok yeni :)

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 147
Kizlar gunaydin. sizden bisi rica etmek istiyorum bugun dr a gidicem bnm icinde dua edermisiniz adetimin uzeinden 8 gun gecti iki defa dusuk yapinca bu sefer hic test falan yapmadim mersktan olmek uzereyim nolur dua edinnn:KK17::KK17:

Bayanlar bişey sormak istiyorum. Gebelik takibi için ateş ölçerken dil altından mı ölçüyosunuz yoksa koltuk altından mı?

Laaaaaaaaaan bu saate kadar ceneyi tuketmisinizdir :KK70:
Hayıtcım nerelerdesin sana bi sorum var. Ben adet oldum bitti. Bittikten sonraki iki gündür ara ara karın ağrısı gelip gidiyo adet sancısı gibi ama daha hafif. Sen hamileyken böyle olmuş muydu? Kestane kebap acele cevap :) :) :) :p

Teşekkür ederim canım Allah razı olsun

Selammm canimmm sana haber vermek istedimm :)

Hamileyimmmmmm sende kesin test yapmalisinnn ovulasyon testinden ögrendimm bendee dünde erken gebelik yaptim ondada ciktii kan verdim 159 daha cok yeni :)
Hayırlısıolsun canım Allah tamamına erdirsin inşallah

Kızlar bir sorum olacak...adet gecikmesi olmadan hamilelik anlaşılır mı ? Benim 17si adetim.sabah test yaptım,yine bişey yok.bi belirti de yok gebelik ile ilgili.adet öncesi yaşadığım belirtileri yaşıyorum.testlerde de bişey yok:KK43:((hamile olma ihtimalim var mı acaba? Bir de kadınlar hamileliği manevi olarak hisseder derler.o da yok..bunu yaşayan oldu mu???????

Hayıtcım nerelerdesin sana bi sorum var. Ben adet oldum bitti. Bittikten sonraki iki gündür ara ara karın ağrısı gelip gidiyo adet sancısı gibi ama daha hafif. Sen hamileyken böyle olmuş muydu? Kestane kebap acele cevap :) :) :) :p
Gozummm olmustu olmazmiiii ama isde bnde biseyde cikmadi ayyyyy isallah vardir

Kızlar bir sorum olacak...adet gecikmesi olmadan hamilelik anlaşılır mı ? Benim 17si adetim.sabah test yaptım,yine bişey yok.bi belirti de yok gebelik ile ilgili.adet öncesi yaşadığım belirtileri yaşıyorum.testlerde de bişey yok:KK43:((hamile olma ihtimalim var mı acaba? Bir de kadınlar hamileliği manevi olarak hisseder derler.o da yok..bunu yaşayan oldu mu???????
Test icin erkn davranmisin cnm adetin gecmesini bekle bi cogu kadinda gecikmeden sonra cikio

Testim de yok umudum da yok canım ama dikkat edeyim de varsa bi sonraki adet gelmez zaten. Biraz araştırdım iltihap diyen de var inşallah iltihap değildir :KK43:
Valla eltim adet gordu bitti karin agrisi vardi usuttu dedi millet bn hamile dedim velhasil ki hamile cikti cnm bekleyip gorcez ama bu ayi degerlendirmeyide unutmicaz

X