Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Kızlar bir sorum olacak...adet gecikmesi olmadan hamilelik anlaşılır mı ? Benim 17si adetim.sabah test yaptım,yine bişey yok.bi belirti de yok gebelik ile ilgili.adet öncesi yaşadığım belirtileri yaşıyorum.testlerde de bişey yok:KK43:((hamile olma ihtimalim var mı acaba? Bir de kadınlar hamileliği manevi olarak hisseder derler.o da yok..bunu yaşayan oldu mu???????

Ben dün ögrendim canim buqün adet tarihimm ... Bazen anlasiliooo

ben 5 aylık hamileyim 23 ocaktaki telefonumun notlar bölümüne aynen şunu yazmışım hala silmedim saklıyorum: "Adetime 4 gün var ilk belirti yataktan kalkarken zorlanmam oldu kalkmak istemedim bugün. Kasıklarımda ve belimde ağrı var. Dünde akıntım vardı. Test yapmak istedim son dakka vazgeçtim. Sırtıma kar yagıyor sanki sırtım cok usuyor bide ellerim. Aclıga tahammulum azaldı acıktıgımda bekleyemiyorum! "

"3 gün kaldı. Sağ kasığımda batma hissiyle uyandım. Hala var. Belimde cok agrı var."

kızlar gördügünüz gibi benim hamile oldugum içime doğmuştu :KK36::anneadayı:

Test icin erkn davranmisin cnm adetin gecmesini bekle bi cogu kadinda gecikmeden sonra cikio

Ben de senin gibi düşünüyorum canım.adet geçmeden belirti olmazmış diye biliyorum.çünkü kandaki Değerler adet olmadığında yükseliyor.ama bırak Kanı,burdaki arkadaşlar idrarda adete 1hafta kala evdeki testte görüyorlar.belirtileri okuyorum da...göğüs uçlarında hassasiyet ya da ağrı,bel ağrısı kasık batması....burdakileri ilk sayfadan beri takip ediyorum.%90 bunları yazıyorlar.ümitsizleşiyorum...arkadaşım da adetten önce anlaşılmaz diye düşünüyor ve mantıklı olan da bu...ama okuyunca test konusunda sabırsızlandım...:KK43:

kızlar kasıkta batma değilde bir hareketlilik var gaz sancısı dicem değil damar atıyor sanki .sol bacağımda damar atması oldu kramp girdi dün.karnım şişti baya hamile gibi halsizim.bugun teste gidicem adetime bir hafta var daha ama kan pıhtılaşması sorunum olduğu için doktorum erken tespit etmemiz gerek diyor gebeliği

kızlar kasıkta batma değilde bir hareketlilik var gaz sancısı dicem değil damar atıyor sanki .sol bacağımda damar atması oldu kramp girdi dün.karnım şişti baya hamile gibi halsizim.bugun teste gidicem adetime bir hafta var daha ama kan pıhtılaşması sorunum olduğu için doktorum erken tespit etmemiz gerek diyor gebeliği
HAYIRLISIOLSUN canım hakkında

Bendede aynı durum var.1 hafta var regliye kan pıhtılaşmasından dilayı erken öğrenmem gerek.bütün belirtilerde var aslında kasık ağrısı bel ağrısı göğüs sızlaması.çok heveslenmiştim ama bugün ilginç bi şekilde umutsuzluğa düştüm.karnımdan sesler geliyo lıkır lıkır sanırım adet olucam.bu sesleri duyduğunda bi kaç gün içinde adet oluyorum.tesadüfmü acaba yoksa sizde duyuyomusunuz ses

Kızlarrrr.. Doktordan geldim sağ da iki yumurtam olduğunu birinin 20 birinin 21 mm olduğunu çatlamaya hazır olduğunu söyledi bu gece çatlatma iğnesi yaptırıcam Çarşamba sabah da aşılama.. Sizce bugün ilişki Olmalı mı

çok mutsuzum :110::110::110: doktora gittim bugün geçen haftadan beri istifralarım ve bulantım olduğu için alttan muayene etti ve kistim 2 tane olmuş :mad: basit kist dedi ama ben bunaldım artık iyice... kansız görünüyorsun hemograma bakalım dedi beta hcg de istedi bhcg boşuna istedi yok zaten de ben çok yoruldum ya :KK43::KK43::KK43::KK61::KK61::KK61:

çok mutsuzum :110::110::110: doktora gittim bugün geçen haftadan beri istifralarım ve bulantım olduğu için alttan muayene etti ve kistim 2 tane olmuş :mad: basit kist dedi ama ben bunaldım artık iyice... kansız görünüyorsun hemograma bakalım dedi beta hcg de istedi bhcg boşuna istedi yok zaten de ben çok yoruldum ya :KK43::KK43::KK43::KK61::KK61::KK61:
üzme kendini canım bak önemli değilmiş kistlerin allah büyük be kuuzm olur inşallah zamanı gelince

X