Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

evet canim biliyorum ya bende de hala bişi yok bi bu akıntı oda peçete ye silince gördüm kivamli süt gibi ve hafifte kahveli off off zaten cok hastayım gripten ölüyor um gözüm kötü laptopum bozuldu bide üstüne regl olursam inan 1 ay cikamam depresyondan
ayyyy deme öyle. yok depresyona girmek, hele de girip çıkamamak :KK34:

Evet ovulasyon testim 4 gündür siliklesemedi bilin bakalım nedenn :)) soldaki yumurtam catlamis ama sağdaki neredeyse 30 mm olacak daha yeni sivi var catlamaya çalışıyor hala gebelik icin sans var beraber olun esinle dedi doktor 2 tane yumurta normal mi ki onu sormamisim doktora ben Hep bir tane olusur diye okumuştum bi fikri olan var mı 20150512_190424.jpg

Amin canim darisi hpinizin basina
ınsallh canımm ınsallh hadı bıze tüyolar ver ne yapmamı onerırsınn bn gun asırı durumuz var dussumu sabah a bırakıyorumm mayıss 31 batt 5 denememızz dr gıtıımm durumlarda ıı yumoslarda temız sadece yenı evlıyız 9 aylık hepsı bu

Evet ovulasyon testim 4 gündür siliklesemedi bilin bakalım nedenn :)) soldaki yumurtam catlamis ama sağdaki neredeyse 30 mm olacak daha yeni sivi var catlamaya çalışıyor hala gebelik icin sans var beraber olun esinle dedi doktor 2 tane yumurta normal mi ki onu sormamisim doktora ben Hep bir tane olusur diye okumuştum bi fikri olan var mıEki Görüntüle 1525322
tatlım ikiz bebekler nasıl oluyor sanıyorsun :-)

Selam kızlar eğer hala adet olmadiysaniz ve kan idrarda ve kanda cikmadiysa hemen acele etmeyin benim ilk gebeligimde kanda hiç çıkmadı hamileligimi 6 haftalik Dr muayenesinde öğrendim 2 kere kan testi yapılmasına rağmen idrari hiç soylemeyeyim zaten onda hiç çıkmadı biraz bekleyin derim

Merhabalar yeni uyeyim adetime daha çok var ama sol göğsümde sizi kasiklarimda hafif agri birazda gaz sorunum var bugun kan verdim ama merak ediyorum yinede bunlar hamilelik belirtisimi acaba

Selam kızlar eğer hala adet olmadiysaniz ve kan idrarda ve kanda cikmadiysa hemen acele etmeyin benim ilk gebeligimde kanda hiç çıkmadı hamileligimi 6 haftalik Dr muayenesinde öğrendim 2 kere kan testi yapılmasına rağmen idrari hiç soylemeyeyim zaten onda hiç çıkmadı biraz bekleyin derim
Adetten ne kadar sonra öğrenmiştin

Haklısın canımbenienimde hep geç cıkar 4 gün gece ancak belli olmaya başlıyo ama gelki durabilelim bi umut yapıyoruz.işin kötüsü bu testler bagımlılık yapıyo galiba adetliyken bile ovu testi yapıyorum ne durumda lh hormonun acaba diye.:KK31::rolleyes:

yaaaa gerçekten miiii???? kan testlerini ne zaman yaptırmıştın hatırlıyormusun? benim 5 gün kala 0,01 çıktı :KK51: idrarlar hala negatif. adetim 2 gün geçti.

X