Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Benim de oyle bi sansim olabilir yani klomen türü ilaclarin fazla yumurta yaptığını biliyordum ama kendiliginden olmasi güzel ya once ki doktorum sende yumurtlama olmuyor demişti simdi belki kist olacak ama yine de mutlu oldum bugün
inşaallaahh olmaz canım. doktorun çatlatma iğnesi vermedi mi?

Merhabalar yeni uyeyim adetime daha çok var ama sol göğsümde sizi kasiklarimda hafif agri birazda gaz sorunum var bugun kan verdim ama merak ediyorum yinede bunlar hamilelik belirtisimi acaba

Belli olmayabilir cnm. Yumurtlama donemi ya da adet oncesi sikayetlerle cok benziyor. Daha once oluyomuydu kiyaslama yapabilirsin

Haklısın canımbenienimde hep geç cıkar 4 gün gece ancak belli olmaya başlıyo ama gelki durabilelim bi umut yapıyoruz.işin kötüsü bu testler bagımlılık yapıyo galiba adetliyken bile ovu testi yapıyorum ne durumda lh hormonun acaba diye.:KK31::rolleyes:
canım sen daha önce gebelik yaşadın mı?

Tabi ki oyle ama dayanmak cok zor. Rabbim sabor versin ama bir an once bebis versin artik. 2 senelik evliyim daha ne kadar bole gidicek ki

Bugün arkadaşta oturuyorduk wc ihtiyacım oldu ve gördüğüme inanamadım. Yumurtlamanın 9.günüydü daha ve leke geldi adet belirtim oldu. Şu an hala çok üzgünüm :KK43: 5 gun erken geldi allahimsabir versin

Belli olmayabilir cnm. Yumurtlama donemi ya da adet oncesi sikayetlerle cok benziyor. Daha once oluyomuydu kiyaslama yapabilirsin
hayir ilk kez boyle seylerle karsilasiyorum ben hasta olacagim zaman bile tarihi takip etmesem haberim olmaz hic bir belirti olmazdi sadece yumurtlama donemimde hafif kasik agrisi olurdu

6 ocak olmasi gerekiyor ben 1 hafta geçti gidip bir hastanede kan testi yaptım çıkmadı benim artık emin oldum ama hala adet olmadım çok iyi hatırlamıyorum ama bir süre sonra kadın dogumcuya gittim yine yapıldı muayene etti ve hiç unutmam bana sen çok kafaya taktigin için olmuyorsun dedi bide bana adet söktürücü verdi ben ilaçları içtim hala olmadı ama çok fazla sancim oldu tekrar Dr gittim bir bakalım dedi ve 6 haftalik hamilesin dedi yani ben böyle bişey yaşadım acele etmeyin

hayir ilk kez boyle seylerle karsilasiyorum ben hasta olacagim zaman bile tarihi takip etmesem haberim olmaz hic bir belirti olmazdi sadece yumurtlama donemimde hafif kasik agrisi olurdu

Anladim cnm. Belku de olabilir o zaman. Bu belirtiler herkeste farkli oluyor. Bazisinda hemen ortaya cikabiliyor. Ama test icin erken adet gununu bekle bence. Ne zamndr dusunuyorsun bebis

Bata 5 var ama biraz önce adet belirtim geldi :KK43: daha yumurtlayali 9 gün oldu cok üzgünüm oysa bu ay cok başka hissetmistim

6 ocak olmasi gerekiyor ben 1 hafta geçti gidip bir hastanede kan testi yaptım çıkmadı benim artık emin oldum ama hala adet olmadım çok iyi hatırlamıyorum ama bir süre sonra kadın dogumcuya gittim yine yapıldı muayene etti ve hiç unutmam bana sen çok kafaya taktigin için olmuyorsun dedi bide bana adet söktürücü verdi ben ilaçları içtim hala olmadı ama çok fazla sancim oldu tekrar Dr gittim bir bakalım dedi ve 6 haftalik hamilesin dedi yani ben böyle bişey yaşadım acele etmeyin
geç döllenme olmuş o zaman senin herhalde

Kizlar dun gece uyuyakalmisim bugunde eczaneden bebe time marka aldim biraz once yaptum negatif

çok geçmiş olsun canımm. Rabbim kızına uzun ömürler versin. seninde kanda yada idrar da çıkmamış mıydı?
Canım kızımda baya geç ögrendim hiç belirtim yoktu.adetim 2 hafta geçinceögrendim idrar testi ile doktora gittigimde 7 haftalıktı kalbini duydum ilk gitmemde.düşük olan bebegimde ise aşırı belirtim vardı cok emindim hamile olduguma ovu gününden 10 gün sonra yerleşme kanaması geldi gözde kararma gögüs uclarında agri uykudan kalkamama .... Testler bat gününde bie negatifti.kliniğe gittim kan tahliline bat 3 geçe kanda çıktı

X