Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

ya merhabalar biri cevap yaazabilirmi valla stres oldum kızlar ..
adetime 2 gün var akıntımın rengi değişti böle hem çok olmaya başladı sürekli ıslağım ve rengi beyazdı hafif koyulaştı acaba adetten mi gebelik mi offff
adetten olabilir canım çok umutlanıp üzülme sonra.benim adet öncesi hep akıntı olur mesela ama başkalarına göre gebelik belirtisi bu

İnşallah hamişsindir arkadaşım... benim bata 5 var tahminen 9 gün önce yumurtladım. :KK43: çok da akıntı oluyordu beyaz sari falan daha bu sabah kadar ama 1 saat önce arkadaşımdaydım wc de leke geldi kahverengi değil tam ama adetlenicem belli.. sol kasığım dünden beri batıp duruyor :KK43: göğüslerim zaten 10 gündür şiş ve hassas.. ama umudum gitti 2 güne söker benim adetim. İnşallah senin iyi haberini alırız
Canım ne renk ti leken.seninkide belki yerleşmedir.ovu gününden 10 gün sonra gelir yerleşme.ümidini kaybetme.bende hiç bi belirti yok adet belirtisi dahil

Rabbim in zoruna gitmesin ama beş para etmez insanlara allahi kitabı:KK61: bilmeyenlere çift çift veriyor dua yla Namazla yatıp kalkıyoruz yine de yok olmuyo laftan sözden bıktım artik dayanamıyorum Kurban olduğum rabbim affet sin beni böle konuşuyorum ama paramparça oldu içim kızlar:KK61:

Rabbim in zoruna gitmesin ama beş para etmez insanlara allahi kitabı:KK61: bilmeyenlere çift çift veriyor dua yla Namazla yatıp kalkıyoruz yine de yok olmuyo laftan sözden bıktım artik dayanamıyorum Kurban olduğum rabbim affet sin beni böle konuşuyorum ama paramparça oldu içim kızlar:KK61:
duygularını çok iyi anlıyorum canımm.şuan kendini yıkılmış çaresiz hissediyosun.ama bir gün olacak canım.hayırlısı olsun demekten başka insanın elinden bir şey gelmiyor maleseff

Canım böyle konuşma. ...Yine de bildiginden sasma yer gök duayla.....Mevlam neyler neylerse güzel eyler. ....

X