Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Merhaba 1,5 ay önce sprial taktırdım 23 ekimde adet oldum 11 gün sürdü eşimle hep korunduk adet olmama 3 gün kala korunmadan ilişkiye girdik yarın 28nci günüm 2gündür adet olacakmışım gibi bel ağrısı kasık ağrısı var ama birtürlü adet olamadım turlusal kullandım hala aynı can cekişiyorum daha yeni bebeğim oldu 4 aylık inş hamile değilimdir daha cok yeni bir cocuga hazır degilim lütfen beni aydınlatın nolurrr

değilsindr canım ben oldugunu sanmam spiral agrı yapar adet düzenini de değiştirir 3 gün önce hem de spirale ragmen hamile kalacagını sanmıyorum bu cook cok düşük bir ihtimal bence rahat ol adetinini bekle gelir allah bagıslasın bebeğini de :)

Evet önce 4 haftalik dedi sonra 15 günlük dedi canım 93.39 falan cts tekrar test için gidecem değer yükselir dedi

Aa benle aynı benim de 93 cıktı dün gece yani 4 haftalıkız :) tebrik ederim tekrar ben de yarın kan vericem bakalım degerlerim ne cıkacak yazarım burda :)

E="Calisankadinolmak, post: 43618626, member: 713412"]Evet önce 4 haftalik dedi sonra 15 günlük dedi canım 93.39 falan cts tekrar test için gidecem değer yükselir dedi[/QUOTE]
Hayırlı olsun cnm ya cok sevindim ayyy ne güzel duygu rabbim herkese nasip etsin inşallah sağ salim kucağına alorsin

değilsindr canım ben oldugunu sanmam spiral agrı yapar adet düzenini de değiştirir 3 gün önce hem de spirale ragmen hamile kalacagını sanmıyorum bu cook cok düşük bir ihtimal bence rahat ol adetinini bekle gelir allah bagıslasın bebeğini de :)

Aa benle aynı benim de 93 cıktı dün gece yani 4 haftalıkız :) tebrik ederim tekrar ben de yarın kan vericem bakalım degerlerim ne cıkacak yazarım burda :)
Yaz canım bende Tebrik ederim canım Rabbim hayırlısı ni versin

E="Calisankadinolmak, post: 43618626, member: 713412"]Evet önce 4 haftalik dedi sonra 15 günlük dedi canım 93.39 falan cts tekrar test için gidecem değer yükselir dedi
Hayırlı olsun cnm ya cok sevindim ayyy ne güzel duygu rabbim herkese nasip etsin inşallah sağ salim kucağına alorsin[/QUOTE]
Amin inşallah canım Sağol

Ah kizlar ah kasik agrisi bel agrisi yorgunluk uyku hali hamilelik belirtisinin hepsini yasadim ama adetime 7 gün var. dayanamayıp gidip kan testi yaptırdım sonuç negatif çıktı 0.01 :/ psikolojik mis yani yaşadıklarım.

Ah kizlar ah kasik agrisi bel agrisi yorgunluk uyku hali hamilelik belirtisinin hepsini yasadim ama adetime 7 gün var. dayanamayıp gidip kan testi yaptırdım sonuç negatif çıktı 0.01 :/ psikolojik mis yani yaşadıklarım.

ah canım ya kıyamam sana bekle dedik sana bak acele ettin neyse hayırlısı olsun hakkında üzülme bu ay olur inşallah :KK66:

[QUOTrmzy6, post: 43619718, member: 708055"]Ah kizlar ah kasik agrisi bel agrisi yorgunluk uyku hali hamilelik belirtisinin hepsini yasadim ama adetime 7 gün var. dayanamayıp gidip kan testi yaptırdım sonuç negatif çıktı 0.01 :/ psikolojik mis yani yaşadıklarım.[/QUOTE]
Umut işte hep inşallah bidahki aya hayırlısı evet hep psikolojik olarak oluyor yani hayirlisi ya üzülmek yok yola devam son hız inş gelecek aya üzme kendine stres etme o zaman daha çok sıkıntı çıkar nasip

ah canım ya kıyamam sana bekle dedik sana bak acele ettin neyse hayırlısı olsun hakkında üzülme bu ay olur inşallah :KK66:
İşte bekleyemedim canım. Olsa çıkardı kanda korunmasız ilişkinin üzerinden 11 gün geçti. 11 günde yani kanda çıkardı.demekki yok.artık inşallah bi dahaki ay :KK43:

[QUOTrmzy6, post: 43619718, member: 708055"]Ah kizlar ah kasik agrisi bel agrisi yorgunluk uyku hali hamilelik belirtisinin hepsini yasadim ama adetime 7 gün var. dayanamayıp gidip kan testi yaptırdım sonuç negatif çıktı 0.01 :/ psikolojik mis yani yaşadıklarım.
Umut işte hep inşallah bidahki aya hayırlısı evet hep psikolojik olarak oluyor yani hayirlisi ya üzülmek yok yola devam son hız inş gelecek aya üzme kendine stres etme o zaman daha çok sıkıntı çıkar nasip[/QUOTE]
Ay valla yalan soyleyemicem üzüldüm hatta oturup ağladım bile :) hayırlısı böyleymiş inşallah bi daha ki ay hamis olurum :)

inşallah canım cok istiyorum senin de hamile olmanı bence sıra sende artık :) allah tm bekleyenlere nasip etsn en kısa zamanda

ha ha ha sizin daha komikmiş :) benim abim rekor kırdı ya evlendi 9 ay sonra yegenim doğdu 1. evlilik yıldönümlerinde cocuk 3 aylıktı pasta üflediler hala aklıma geldikçe gülerim
TOPUK TIKIRTISI TOPUK TIKIRTISI bende cok istiyorum hamile olmayı. Keşke bu ay hamile olsam. :KK76:Benim icinde dua edermisin canim:anneadayı:
:anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::KK200:

ay o psikolojik durum zaten insanı sterese sokuyo hr belirtiyi hamilelik düşünüyo insan :110:

Umut işte hep inşallah bidahki aya hayırlısı evet hep psikolojik olarak oluyor yani hayirlisi ya üzülmek yok yola devam son hız inş gelecek aya üzme kendine stres etme o zaman daha çok sıkıntı çıkar nasip
Ay valla yalan soyleyemicem üzüldüm hatta oturup ağladım bile :) hayırlısı böyleymiş inşallah bi daha ki ay hamis olurum :)[/QUOTE]

inşallah canım stres yapma nolur :KK66:

TOPUK TIKIRTISI TOPUK TIKIRTISI bende cok istiyorum hamile olmayı. Keşke bu ay hamile olsam. :KK76:Benim icinde dua edermisin canim:anneadayı:
:anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::KK200:

ederim tabi ki etmez miyim tez vakitte hepiniz hamile kalın inşallah

X