Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Bende merak ediyorum kasık ve bel ağrısı beklenen adet döneminde geçiyor mu benim ağrılarım azaldı adet mi olacağım hamile miyim bilemedim o_Oo_O
Normalde oluomu adet doneminde agri..bende pek olmuo aslinda ama su an 80 yasindaki nenelerimiz gibi belimi tutarak yürüyorum..anlamadim valla kasik agrisi zaten tavan yapti ozellikle merdiven cikarken sol taraf cok batiyor...adete 2 gun var hala bekliyorum..ins guzel haberler aliriz cnmm

@TOPUK TIKIRTISI @sedamsf C Calisankadinolmak @bihayaldi taze anne adaylari :KK68:hamilelik belirtisindeki göğüslerdeki hassasiyet nasil oluyor yani mesela yatarken acıma gibi mi. Birde kasık ağrısı tek tarafli yumurtaligin ordaki agri batma dolgunluk gibi mi. Cevaplarsaniz cok memnun oluruz biz hamile olup olmadigimizi anlamaya çalışanlar olarak:KK17::KK17::KK17:
Ben eski hamile adaylarindan olarak sana soyle söyleyim ilk baslarda normal agri oluor ama gebeligin ilerleyen zamanlarinda damarlar cok belirio ve acaip bir agri oluo saga sola donemiosn o derece hele iccamasiri cikarirken cok kotu oluo...kasik ta adet oncesi gibi kasik agrisi ama batma daha fazlaydi sanki ben de bacak agrisi da olmustu ...ama mide bulantisi ve bas dönmesi olmadi

Valla tabi erkesin adet belirtisi farkli mesela benim adet olmadan once genelde bwlim agrir. Ama goguslerim hic agrimaz yada dolgun gibi hissetmem. Hele kasik agrim hic olmaz. Suan goguslerimin icinde biseyler kprasiyor gibi garip. Ilk ne zaman hissettiniz? Mesela uyku halini yorulmayi ne zaman hissettiniz.
Yaklaşık 1 haftadır var.. yorulma da gün gün artıyor. .

Geçen ay 15 gün sonra olmuştum bu ay 28 oldu.Yirtilma olmadı diye biliyorum olsaydı anlardım kaliteli bir marka kullanıyoruz OK ama delik çıkmış olamaz heralde

Normalde oluomu adet doneminde agri..bende pek olmuo aslinda ama su an 80 yasindaki nenelerimiz gibi belimi tutarak yürüyorum..anlamadim valla kasik agrisi zaten tavan yapti ozellikle merdiven cikarken sol taraf cok batiyor...adete 2 gun var hala bekliyorum..ins guzel haberler aliriz cnmm

Amiin inşAllah tatlım güzel haberler alırız hepimiz :KK36: Evet canım normalde adet dönemimde ağrım olur son 15 gündür kasık bel ağrım vardı adet dönemine geldim işte ağrılar azaldı. bende bu 15 gün içersinde merdiven çıkarken çok zorlanıyordum sağ tarafım ağrıyordu uzanamıyordum ayakta çok duramıyordum ama şuan hafifledi ağrılarım eskisine nazaran.

Ben de anlatayım.
Daha adet günüm gelmeden reklamlara dizilere ağlıyordum, sevgilim hamile misin falan dedi hatta.
Sonra gene adet günüm gelmeden önce bir akşam pasta diye tutturdum, hayatımda daha önce hiç öyle olmamıştı.

Ama gene adet olacakmışım gibi bel ve kasık ağrılarım vardı, bir farkı yoktu yani.
Sonra adetim geçtikten sonra 3-5 gün falan çok belim ağrıdı. Ayakta duramadım, hep uzandım. Göğüslerimde de büyüme oldu ama o daha sonra oldu

Amiin inşAllah tatlım güzel haberler alırız hepimiz :KK36: Evet canım normalde adet dönemimde ağrım olur son 15 gündür kasık bel ağrım vardı adet dönemine geldim işte ağrılar azaldı. bende bu 15 gün içersinde merdiven çıkarken çok zorlanıyordum sağ tarafım ağrıyordu uzanamıyordum ayakta çok duramıyordum ama şuan hafifledi ağrılarım eskisine nazaran.
Hafiflio sonra geri bastirio cnm..ben mesela hamileliginin 2.ayinda falan hicbir belirti yasamadim..yogun bir alışveriş merkezinde calisiodum..ama inan hic belirtim yoktu sasiriodum..cok sukur cok rahat bir hamilelik geçirmiştim..agri her gebelikte olmuo bende de azaldi su an hareket halindeyken basio birden dinlenince gecio

Ben de anlatayım.
Daha adet günüm gelmeden reklamlara dizilere ağlıyordum, sevgilim hamile misin falan dedi hatta.
Sonra gene adet günüm gelmeden önce bir akşam pasta diye tutturdum, hayatımda daha önce hiç öyle olmamıştı.

Ama gene adet olacakmışım gibi bel ve kasık ağrılarım vardı, bir farkı yoktu yani.
Sonra adetim geçtikten sonra 3-5 gün falan çok belim ağrıdı. Ayakta duramadım, hep uzandım. Göğüslerimde de büyüme oldu ama o daha sonra oldu
Cnm hayirli olsun...belirtilerini paylastigin icin tesk ederiz ... Hayirli bir dogumun olur ins saglikli guzel bir sekilde kavusursun melegine

Geçen ay 15 gün sonra olmuştum bu ay 28 oldu.Yirtilma olmadı diye biliyorum olsaydı anlardım kaliteli bir marka kullanıyoruz OK ama delik çıkmış olamaz heralde
Cnm valla olur mu olur..adetin gecikmis ama biliosun her adet gecikmesi hamilelik olmuyor..bir test yap derim ben hem icin rahatlar..peki hamilelik belirtileri yasiomsn

Valla ellerim ayaklarım daha yeni ısındı sabahtan beri buz gibiydi adet olacakmışım gibi hafif bir sizi var bilmiyorum göğüslerimde şişti iyice damarlar belirginlesti yarın kadın doğumcudan randevu aldım bakalım ne olacak

@kedifatos sagol oncelikle. Ben seni hatirliyorum hatta sanki o pasta iatedigini buraya yazmistin galiba? Benim kafama sey takildi ya bu gec dollenmede normal adet donemimi sayiliyor yoksa 14 gun sonrakimi sayiliyor. Ben simdi testi ne zaman yapicam ? 6 gun oldu yimirtlayali :/

Kızlar merhaba
Bu ay adetim 17 kasım'da olması gerekirken 9 kasım'da oldu.. Hayatımda ilk defa bu kadar erken geldi.. Ve çok enterasan geldi.. Hatta ilk başta yerleşme kanaması sandım.. Ama adete döndü..
Dün gece sol kasığım çok fena acıdı.. Sonra da belim ağrıdı..
Şuanda da yine sol kasığım çok ağrıyor.. İki büklüm oldum az önce..
Ben hiç yumurtlama zamanı ağrı yaşamadım.. O yüzden hiç bilmem böyle ağrıyı..
Hamileliğime ihtimal vermiyorum adet oldum.. Garip bir adet olsa da :)
Yumurtlama ağrısı böyle mi olur?

Arkadaşlar size birsey daniscammmmmmm özel olcak şimdiden kusura bakmayın adetimee 3 gün var bugünle birlikte eşimle ilişkiye girdik canım okadar yandiki size anlatamam hiç böyle birsey yasamamstim acaba adet olcammi diye bu şekilde ayrı yaşadım yoksa hamilelikmi vardaa ağrı oldu

Arkadaşlar size birsey daniscammmmmmm özel olcak şimdiden kusura bakmayın adetimee 3 gün var bugünle birlikte eşimle ilişkiye girdik canım okadar yandiki size anlatamam hiç böyle birsey yasamamstim acaba adet olcammi diye bu şekilde ayrı yaşadım yoksa hamilelikmi vardaa ağrı oldu
Cnm adet oncesi agri olmaz aslinda acaba kuruluk mu oldu ondan acimistir cnm..stresten kuruluk olmusta olabilir..ama bazi arkadaslar epilasyon agda esnasinda da cok aci yasio aslinds belki baglantisi vardir

Canim sende yazar misin tekrar belirtileri? Bulmak zor olur. Ve ilk ne zaman hissettin adetten oncemi sonrami?[/QUOTE

Adetten 1 hafta önce belirtiler başladı.Çok uyku ve sık idrara çıkma ile başladı ve son bir kaç günde halsizlik başlamıştı.Her geçen adet günümde belirtiler dahada yoğunlaştı.3 gün sonunda doktora gittim ve bir bebisim varmış :) şimdi bel ağrısı ve bazı yiyeceklerden tiksinme başladı :/

Kızlar merhaba
Bu ay adetim 17 kasım'da olması gerekirken 9 kasım'da oldu.. Hayatımda ilk defa bu kadar erken geldi.. Ve çok enterasan geldi.. Hatta ilk başta yerleşme kanaması sandım.. Ama adete döndü..
Dün gece sol kasığım çok fena acıdı.. Sonra da belim ağrıdı..
Şuanda da yine sol kasığım çok ağrıyor.. İki büklüm oldum az önce..
Ben hiç yumurtlama zamanı ağrı yaşamadım.. O yüzden hiç bilmem böyle ağrıyı..
Hamileliğime ihtimal vermiyorum adet oldum.. Garip bir adet olsa da :)
Yumurtlama ağrısı böyle mi olur?
Belki ustune gorme olayi olmustur cnm..baya erken adet olmussun aslinda..yumurtlama olayinda bende hic agri cekmem bilmem yani ama senin ki bir tuhaf sanki..kac gun surdu adetin..

X