Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Arkadaslar adetim 1 gün gecikti karnim cok aciyo belim felaket agriyo basm hafif agriyo. Ayaklarm buz gibi hic ısnmiyo ya. Ve kahverengi leke geliyo ara ara sizce gebelik olabilir mi ya.

Arkadaslar adetim 1 gün gecikti karnim cok aciyo belim felaket agriyo basm hafif agriyo. Ayaklarm buz gibi hic ısnmiyo ya. Ve kahverengi leke geliyo ara ara sizce gebelik olabilir mi ya.
Olabilir cnm normalde adet oncesi kahverengi lekelenme oluomuydu sende. Adetin de gecikmis idrar testinde cikar cnm yarin sabah yap bence gebe olma ihtimAlin yüksek gibi

Olabilir cnm normalde adet oncesi kahverengi lekelenme oluomuydu sende. Adetin de gecikmis idrar testinde cikar cnm yarin sabah yap bence gebe olma ihtimAlin yüksek gibi
Hic adettten önce ne belim agrirdi ne kahverengi leke gelirdi. Idrar da cikar dimi yarn yapsam

@dileksrk
Hayirli olsun cnm. Bendede var halsizlik ayaklarim zonkluyor gibi belime agri girdi bugun. Goguslerimde 3 4 gundur agriyor.Normalde gec dollenme olmasaydi yarin adet gunumdu ama 24.gun yumurtldgmdan 1 haftam var yani 8 gun. Yani oyle biiyorum yarin olsun bakalim. Belden asagisi tutmuyor sanki. Uykuya eyilimde artti 3 gundur. Keyifsizimde...

Hayirli olsun cnm. Bendede var halsizlik ayaklarim zonkluyor gibi belime agri girdi bugun. Normalde gec dollenme olmasaydi yarin adet gunumdu ama 24.gun yumurtldgmdan 1 haftam var yani 8 gun. Yani oyle biiyorum yarin olsun bakalim. Belden asagisi tutmuyor sanki. Uykuya eyilimde artti 3 gundur. Keyifsizimde...
Hadi hayrlisi olsun insallah. Benim galiba belim çıktı yerinden :KK48: çok agriyo ya. . hakknda hayrlisi olsun insallah hamilesindir sende bende :KK54::KK54:

Belki ustune gorme olayi olmustur cnm..baya erken adet olmussun aslinda..yumurtlama olayinda bende hic agri cekmem bilmem yani ama senin ki bir tuhaf sanki..kac gun surdu adetin..
Çok erken geldi adetim.. Üstelik adeti çok düzenli bir insan olmama rağmen.. Baya bi şaşırmıştım..
Ptesi(9 kasım) silinirken peçeteye açık pembe kan geldi sadece..
Salı günlük ped koydum, bütün gün hiç bir şey olmadı, akşama doğru bir kaç damla koyu renk leke şeklinde oldu
Çarşamba biraz daha fazla lekelenmem oldu..
Çarşamba gecesi, uykudan kalktım tuvalete girdim silinirken peçete bildiğimiz kan oldu.. Baya korktum.. Açık renk kan görünce.. Ped koydum..
Perşembe sabahı kan biraz daha biraz daha koyu renk oldu ama pıhtı geldi baya.. Hatta cuma'ya randevu almıştım doktordan dayanamadım aradım perşembe gittim.. Adet olmuşsun dedi..
Cuma normal regl gibi geldi..
Ctesi de aynı şekilde
Pazar azaldı
Ptesi de bitti..
Normalde adetim hem günü gününe gelir hemde ne gün başladıysa bir hafta sonra aynı gün biter..
Ve yine normalde adetim, ilk 4 gün çok gelir sonra azalır..
Detaylı anlattım kusura bakma ama ben çok korktum ve anlam veremedim.. İnternette de araştırdım hiç bir şey bulamadım..
Eğer benim gibi olan olursa okusun diye detaylı yazdım :)
Şimdi de bahsettiğim gibi ağrım var.. Sol tarafta sadece.. Bazen öyle bir ağrıyor ki yürüyemiyorum..
Böyle bir adet dönemi geçirdiğim için yani baya yoğun, hamile olduğumu düşünmüyorum, o yüzden de yumurtlama ağrısı diye düşündüm..
Ama onu da hiç yaşamadığım için nasıl bir ağrıdır bilmiyorum.. Ve yumurtlama için de erken aslına bakarsan..
Yani böyle karışık durumlar baya :)

Hadi hayrlisi olsun insallah. Benim galiba belim çıktı yerinden :KK48: çok agriyo ya. . hakknda hayrlisi olsun insallah hamilesindir sende bende :KK54::KK54:
Kimisi yok erken diyo kimisi psikolojik diyo kimi hayirli olsun diyo valla bende napicami ne dusunucemi sasirdim. :KK45: ama ayaklarim bacaklarim saatlerce kosmusum ayakta kalmisimda bitap dusmus gibi agriyolar ya fena. Goguslerimde oyle sanki hava basiyosun icerden biseyler yuruyo gibi icinden. Ates basiyo halsizlik keyifsizlik uykulu bir hal. Hayirlisi olsun ne diyim.

Kimisi yok erken diyo kimisi psikolojik diyo kimi hayirli olsun diyo valla bende napicami ne dusunucemi sasirdim. :KK45: ama ayaklarim bacaklarim saatlerce kosmusum ayakta kalmisimda bitap dusmus gibi agriyolar ya fena. Goguslerimde oyle sanki hava basiyosun icerden biseyler yuruyo gibi icinden. Ates basiyo halsizlik keyifsizlik uykulu bir hal. Hayirlisi olsun ne diyim.
Ah ah aynı ben :) gögslerimdeki damarlar belirginlesmis ve uclari koyulaşmış şasrdm hatta noluyo bana dedim :KK70:

Merhaba canım tebrik ederim hayırlı olsun. Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin inşAllah.. en başta nasıl belirtin oldu neler yaşadın biraz bilgi verirsen sevinirim..
Canim cok tesekkurler amin :) bn 6 ay önce düşük yapmıştım 3 aydır denedim ama hep hüsranla psikolojik olarak hamile sanıyordum kndimi bu ay hiç düşünmedim kaptırmadan kendimi :) aslında en büyük belirti m uykuydu sürekli uyku isteği uyuya kalma idrara çıkma bide istahimda azalma oldu. Ayrıca akintim çok arttı açık sarı beyaz renkte akintim oluyor sürekli bn lardi başkada belirtim yok canım allah isteyen herkese versin inşallah

X