Menopoz Erken menopoza girdiim iin kaynvalidem boanmamz istiyor!psikolojim bozuldu

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
2 senedir menapozda olan arkadaşımın annesi karnım kıpraşıyor diye doktora gidiyor ve 5 aylık hamile olduğunu öğreniyor :)
Şaka değil gerçek ben şahidim.
İmkansız değil, kendine inan..
benimde yengem yeni dogum yapmisti daha bebegi 9 aylikti. Karni kiprasiyo diye doktora gidiyo 4 aylik hamile oldugunu ogreniyo cinsiyetiyle beraber😊 ne guzel mucizeler var hayatta insallah bizede nasip eder Allah

çok teşekkür ederim arkadaşım.ne bileyim, kayınvalideyi ben çok sevdim.belki de o yüzden bu kadar yıkıldım.hiç bir sorunumuz olmadı.inanın ama annemden farksızdı.taaki çocuk problemim olana kadar.
ama hayatta her şey bir tecrübe.
bu arada kayınvalidemin bir erkek çocuğu daha var.bana dediki; akıllanmış, alacağı gelinin FSH değerine bakacakmış!
Bu ne kotu ne pislik bir kayinvalide ya sinirden çatladım okurken!!! Senin eline muhtaç olur umarım!!! Terbiyesiz. Lütfen kendini üzme ve o kadına azla yüz verme!!! Hicbir şeyi hak etmiyor insan nasıl bu kadar kötü kalpli olur ya. Allah bilir her şeyi. O isterse her şey olur. Tüp bebek vs şansın yok mu? Olmasa da dünyanın sonu mu.. dua edicem sana çok üzüldüm o kötü kırıcı sözleri duymana.

Allah büyüktür üzülmeyin kimse için de kendinizi üzmeyin Allah herseyin hayırlısını versin her çocuğu olmayan boşanıyor mu benimde hala olmadı benim k. V de neler söyledi ama hiç umursamıyorum rabbimin isinede karışıyorlar artık Rabbım hepimize hayırlı evlat versin kimsenin kucağını boş bırakmasın. Çokta stres yapmayın stres çok etkiliyor

Bende 2 yıldır uğraşıyorum ilk yilda bir hamilelik yaşamıştım düşük oldu 2020 mart ayında tüp bebek denedik boş folikül cıktı
Şimdi çakşır suyu sipariş ettim yumurtaliklari şisiriyormus diye duydum
Benimde sadece eşim.biliyor bu durumu kayınvalide bilmiyor bilse neler der bilemiyorum mutlaka beni üzecek laflar eder diye düşünüyorum ilk başlarda ağızlarında çok çocuk lafı vardı şimdi laf etmiyorlar pek ama bunda sonrası nasıl.olur tabi bilemem eşim den yana sorunum yok o iyi şükür öyle çocuk olmazsa boşanalım falan da demiyor sadece kedi alanım eve diyor Bende kedilerden hiç haz etmiyorum tulerini dökecek ortalığa masaya falan çıkacak yatağa koltuğa çıkacak sürünecek bende titiz biriyim normalde bakalim hayat bizi nereye surukleyecek
Merhabalr bır cozum bulabıldınızmı bos folıkul sendromu ıcın

Ne hadsiz ve dünyadan hiç anlayamamış cahil insanlar var. Ne demek boşanın, ne demek diğer gelinin fsh ına baktıracağım. Hiç bir nedeni olmadan çocuk sahibi olamayan insanlar var. Üç dört çocuğu olup hepsini birden bir felakette kaybedip çocuksuz kalanlar var. Çocuğu tarafından öldürülen aileler var. Çocuğu insanlık düşmanı bir canavar olup anneyi doğurduğuna pişman edenler var. Daha binbir çeşiti var. Evlilik iki kişinin bir hayat boyu ama çocuklu ama çocuksuz bir arada yaşamasıdır. İstiyorsanız olursunuz tedavinizi. Elli yaşını geçmiş doğal menopoza girmiş insanları yeniden yumurtlatarak bebek yaptıran klinikler var. Olmuyorsa da Allah sizi bir şeylerden koruyordur. Böyle daha uygun buluyordur.Lütfen o kadına daima soğuk olun. Bir daha anne yerine filan koymayın. Eşinizle mutlu olmaya bakın. Şu iki günlük dünyada kimsenin kimseye bu şekilde yara açmaya hakkı ve yetkisi yoktur.

X