Ersağ tüy azaltıcı losyon kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim

Ay kafam karışti hamam otu yagimi yoksa ersag mi acaba hangisi daha iyi :KK43:

Valla ikisi içinde çok etkili olduğunu okudum bende bilemedim :44: ya bunlar nerden satın alınıyor? bilen arkadaşlar yazabilir mi lütfen..

Ersag avon gibi uye olunuyor satanlar varda hamam otu nasil acaba birde illa agdami yapinca uygulama yapmak gerekiyo ben agda yapamiyorum cildim cok hassas kaniyo :KK43:

Ersag avon gibi uye olunuyor satanlar varda hamam otu nasil acaba birde illa agdami yapinca uygulama yapmak gerekiyo ben agda yapamiyorum cildim cok hassas kaniyo :KK43:

Aslında internetten satın alabilirizde ben hiç güvenemiyorum sahte ürün falandır diye.. ağda yada epilasyon sonrası uygulanıyo sanırım ayy valla bende çok bilmiyorum ama öyledir bence:44:

Valla ikisi içinde çok etkili olduğunu okudum bende bilemedim :44: ya bunlar nerden satın alınıyor? bilen arkadaşlar yazabilir mi lütfen..

eğer hala bilgi almak istiyorsanız bu konuda sizle ilgilenebilrim ayrıca hamam otuyla ersağın arasında dağlar kadar fark var çünkü hamam otundan çok pis bir koku çıkıyor ve cilde çok zararlı ama ersağ çok farklı tamamen bitkisel hiç bir yan etkisi yok bir sey için aldığınız bir ürün başka durumlarda da kullanabiliyorsunuz mesela bulaşık deterjanı yanıklara çok iyi geliyor çünkü içindeki bitkiler her derde deva:)üye olursanız sizin için daha iyi olur çünkü hem daha uyguna alır hemde evinizin her yerinde bitkisel kullanabilirsiniz...

Hamam otu yagi guzel kokuyor ve ferahlatiyor, simdilik bi faydasini gormedim. İki hafta oldu baslayali bi de bu ersagi deneyelim bakalim :)

ersağ üyesi olarak bunu söylemeyi bir borç biliyorum ersağ ürünleri kimyasal ürünlerle beraber kullanılırsa istenilen sonuç alınmaz eğer başlarsanız başka ürün kullanılmamasını tavsiye ederim...bitkisel ürün olduğu için önce ciltteki kimyasallarla reaksiyona girip savaşıyorlar onu atınca istenilen sonuç alınıyor yoksa bir ondan bir başka şeyden olursa cildinize yazık olur:)

Arkadaşlar bu eskide kalmış bir konuymuş ama ozamandan beri tekrar kullananlar var ise bilgi alabilirmiyiz fiyatı ve işlevi konusunda.

canım 37 tl satışı var ve güzel düzenli kullandığında gerçekten kökleri inceltiyor geç çıkmasını ve azalmasını sağlıyor benim birkaç ay oldu kullanalı daha şuanda iyi memnunum ileriki zamanlarda inş. dahada i olur.

Aslında internetten satın alabilirizde ben hiç güvenemiyorum sahte ürün falandır diye.. ağda yada epilasyon sonrası uygulanıyo sanırım ayy valla bende çok bilmiyorum ama öyledir bence:44:

tüyleri kökünden aldıktan sonra çıkasıya kadar kullanıysun geç çıkmasını incelmesini ve azalmasını sağlıyor cnm.

Arkadaşlar bu tuylerden nasil kurtulcaz artik sıkıldım helede yazın lazer uygun olsa yaptrcam ama oda butceyi asiyor burdaki yazilari okudum ise yariyormu gercekten biri cvp yazsinn ne olur :KK43:

bende ersağ ürünlerini uzun zamandır kullanıyorum bana daha pahalıya geliyor diye üye oldum.şu ana kadar temizlik ürünlerinin hepsini kullandım aynı zamanda duş jeli ve argan yağlı şampuanını da kullanıyorum ve çok memnunum.şimdi de tüy azaltıcı losyon kullanmaya başladım.deneyimlerimi sizinlede paylaşıcam buradan.ayrıca kadir gecesinde hediye ürünler verilecek fırsatı kaçırmayın deneyin bence pişman olmazsınız.:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

ben ersağ ile daha yeni tanıştım keşke daha önceden biliyor olsaydım. doğum sonrası karın bölgesi çaklakları için forma sokucu duş jelini sldım müthiş birşey daha bir hafta oldu kullanalı ama cildimin gerildiğini hissediyorum. kullanana kadar ben de pek inanmıyordum anlatılanlara ama bnce kesinlikle en azından bir kere denemek lazım. çünkü bir üründeki etkiyi bile görünce bütün ürünlerini çok merak ediyorum şu an.

arkadaşlar özellikle her bayanın korkulu rüyası olan kıllardan kurtulma için muhteşem bir ürün .şunu söylemeliyim ki ben çok memnun kaldım.şu şekilde kullanılıyor kesinlikle kıl kökten alınacak ve mümkünse ersağın duş jeliyle yıkanıldıktan sonra her gece uygulanacak bu krem hem çok hoş kokulu hemde vücuda inanılmaz bir kadifemsi yumuşaklık kazandırıyor.ürünü kıl kökleri tekrar çıkana kadar kullanıyorsunuz.kıllar çıktıktan sonra tekrar alıyorsunuz kıllar tekrar kökten alındıktan sonra 2,3,4 uygulamaya başlanılıyor ama şunu söylemeliyimki 2. uygulamaya geçtiğim zaman bile farkı gördüm kılı kökten aldığında acının azaldığını eskisi gibi canımın acımadığını hissettim kokusu verdiği yumuşaklık hisside ayrıca beni mutlu etti şimdi ve çok memnun kaldım.kullanmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim sakın fiyatı yüksek diye düşünmeyin çünkü kesinlikle bu alacağınız muhteşem sonuç için devede kulak kalacak bir fiyat .her kullanan kişi memnuniyetini yazarsa %100türk sermayesi olan ve sağlık dostu olan bu ürünü herkes kullanır ve her kullananın hayır duasını alır.evet bende ersağ ailesine yeni katıldım beni bu aileye üye yapan ve bu muhteşem ürünleri kullanmama vesile olan herkesten Allah razı olsun diyorum.sizlerede en yakın zamanda ersağ ailesine katılmanızı tavsiye ediyorum isteyenlere yardımcı olacağımı belirteyim .şunuda son sözüm olarak ilave etmek istiyorum ben kesinlikle reklam amaçlı bir üye değilim benim profilime girip tüm yazılarımı okuyabilir ve samimiyetliliğimi anlayabilirsiniz:KK34:

bu krem bende de var ve muthıs bırsey. arkadaslar ben cok denedım bıoderın kremlerını hatta ampullerı capılla dıye bısıy vardı onunda ampullerını vs denedım ama kalıcı olmadılar sadece gec cıkardılar o kadar.
ama krem farklı kokten alıp her aksam uyumadan once surdum ozel bolgeye ve kol altına tuyler yumusadı ve sertlıgı gıttı ayrıca bazı yerlerde kellesme gıbı oldu azaldı epey..
kol ve bıyık bolgeme de lazer epılasyona baslamıstım bu kremle daha once tanıssaydım keske lazere dunyanın parasını odemezdım.temın etmek ısteyenler ersag danısmamından ya da ersagın kendı sıtesınden temınn edebılıyor. kenıdnız uye olursanız daha ucuz oluyor. ayrıca uyelık ucretsız kayıt yenıleme ucretı vs de yok...

kullanmaya başlayalı tam tamına 1.5 ay oldu ve tüyler büyük ölçüde azaldı.

daha önce bioder kullanıp sonuç alamadığımdan pek ümitli değildim. Ersağ tüy azaltıcı losyon cidden işe yarıyor.:KK9:

tüy azaltıcı losyonu temın etmek istiyorum ayrıca yeni üye olup diğer ürünleride denemek istiyorum.sponsor olarak yardımcı olabilecek varmı bayanlar

tüy azaltıcı losyonu temın etmek istiyorum ayrıca yeni üye olup diğer ürünleride denemek istiyorum.sponsor olarak yardımcı olabilecek varmı bayanlar

Ozaslan kardeşim ben sana yardımcı olayım bende çok aramıştım Sponsor numarası ve çok zor bulmuştum 672752 bu benim Sponsor numaram bununla üye olabilirsin kardeşim yapamazsan üye olman için yardımcı da olurum iyi günler

Son düzenleme:
X