Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

Bende bugün argan yağlı şampuanını duş jelini saç bakım yağını tüy azaltıcısını diş macununu gece gündüz kremlerini kullandım arkadaşlar. Saçlarım şuan hiç olmadığı kadar yumuşak ve parlak duş jelide banyodan sonra çok ferah hissettiriyor. temizlik ürünü damlayıda çok beğendim tüy azaltıcısını çok merak ediyorum merak edenler olursa paylaşırım arkadaşlar

Genel temizligini 2 yildir kullaniorm muhtesem kokusu lavantaydi sanirim baya bi evden cikmio sirf o koku evimde koksun die biara manyaga baglamis sekilde hergun siliormdumm:KK66:)

Kızlar ilk defa Ersağ bulaşık sıvısı aldım. Aldığım bayan aparatın bir kısmına deterjanı doldur sonra üzerine su ekle o şekilde kullan dedi. Ama katalogda ılık suya bir kaç damla damlatın yazıyor. Hangi kullanım doğru?

Kızlar ilk defa Ersağ bulaşık sıvısı aldım. Aldığım bayan aparatın bir kısmına deterjanı doldur sonra üzerine su ekle o şekilde kullan dedi. Ama katalogda ılık suya bir kaç damla damlatın yazıyor. Hangi kullanım doğru?
Aldığınız kişi size pratik olanı söylemiş. Ama tabi yine ılık su koymanız gerekir. Ürünlerin bir çoğunu sürekli kullanmaya başladığınızda bir süre sonra yarı yarıya ılık suyla açıp o şekilde kullanmanız tavsiye edilir.

Bende ersag kullanıyorum ama öyle aman aman bi temizliği yok hemen hemen bütün ürünlerini kullandım ve çok pahalı bence gerek yok bu kadar pahalı ürün kullanmaya şampuan yerine zeytinyağlı defne sabunu kullanın yer ve mutfakta arap sabunu karbonat mükemmel temizlik oluyor tavsiye ederim
arapsabunu karbonatla karışım mı hazırlıyorsunuz?

arapsabunu karbonatla karışım mı hazırlıyorsunuz?
Evet bazen sadece arap sabunu ile yapıyorum hatta şimdi mutfakta bulaşık deterjanı olarak da kullanıyorum sivi halde olanı yaklaşık 1 yıldır hiç alışveriş yapmadım bu de dolara endeksli olduğu için ürünler zamlaniyor.

arkadaşlar bende gıda takviyelerinin satış ve danışmanlığını yapıyorum .

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar Ersağ ürünü denemek istiyorum üye olmak için sponsor numarası istiyor onları aramadım burdan aktif üye varsa bu işi yapan özelden nosunu yazabilir mi? birbirimize yardımcı olmuş oluruz.

Ersag uyesi olmak isteyenler icin
SPONSOR NO:
BİLGİ ALMAK İCİN MESAJ ATİN.
ersağ sagliktir ve bunu yasayanlar bilir. Ayrica ev hanimlari icin is imkanidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar eşim bi arkadaşından ersag genel temizlik almış sadece yer temizliği içinmi kullanmalıyım toz mobilya temizliğinde kullnabilirmiyim

X