Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

şubatta alışveriş yapacağım için şubat kampanyasını merak etmeye başladım:KK9:

bu aykilerden alacağımı aldım, şubatta sipariş vermem herhalde ... hediyeler güzel olursa yine aklım kalacak.. özellikle denemediğim bişey hediye verilirse:KK1:

bu aykilerden alacağımı aldım, şubatta sipariş vermem herhalde ... hediyeler güzel olursa yine aklım kalacak.. özellikle denemediğim bişey hediye verilirse:KK1:

hediyeleri onlar mı gönderiyor öylesine yoksa kendimiz seçebiliyor muyuz?

senden sonra dün ben de bulaşık makinemin süzgecine aktım. bulaşıklarda beyaz kalıntı dikkatimi çekmişti 1-2 gündür. beyaz - yağlı kalıntı vardı süzgeçte.. deterjan kalıntısı mı yağ birikmesi mi çözemedim. sonra yağçöz, banyo wc ve damla yı sulandırmadan doldurdum deterjan gözüne, biraz da bulaşık sıvısı sıktım... 70 derecede boş çalıştırdım makinayı, şu anda temizlenmiş görünüyor, henüz bulaşık yıkamadım, yıkadıktan sonra yine yazarım..

acaba 50 derecede tam erimiyor mu deterjan, deneyeniniz var mı?

evet dediğiniz gibi süzgeçte beyaz yağlı bir kalıntı vardı.tabi siz bayağı karıştırmışsınız.elimde sadece banyo wc olunca sadece ondan medet umdum :KK9: 60 derecede çalıştırmıştım ben de.tam temizlenmemiş.makinenin tabanındaki metallerde de deterjan kalıntıları hala duruyor.makine temizleyicisi aldığımda umarım sorun çözülür.sizdede mi makine temizleyicisi yok?

Son düzenleme:
hediyeleri onlar mı gönderiyor öylesine yoksa kendimiz seçebiliyor muyuz?

her ay 5 ürün seçiyorlar hediye olarak, biz de alışveriş yaparken 5 taneden 3 ün seçiyoruz, ayda 2 gün de 5 ini de hediye ediyorlar..

evet dediğiniz gibi süzgeçte beyaz yağlı bir kalıntı vardı.tabi siz bayağı karıştırmışsınız.elimde sadece banyo wc olunca sadece ondan medet umdum :KK9: 60 derecede çalıştırmıştım ben de.tam temizlenmemiş.makinenin tabanındaki metallerde de deterjan kalıntıları hala duruyor.makine temizleyicisi aldığımda umarım sorun çözülür.sizdede mi makine temizleyicisi yok?

makine temizleyicim var ama hem bi de böyle deneyeyim dedim, hem de yakında spariş vermiyceğim için idareli kullanayım dedim:KK1:

ay valla als'ymiş sls'miş sıkıldım.nedir bu ss lerden çektiğimiz.lys,öys,kpss,ales hepsi de zararlı işte.kaçabiliyor muyuz.yoookkk,debelenmicem.kokusu hoşuma gitti kullanıyorum işte :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: başıma ağrılar girdi kaç gündür.sanki öncesinde çok katkısız şeyler kullanıyordum yaa :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

pc.den girince 50. sayfadayız canım.. 100 e daha çok var... ama telde 100 ü buldu herhalde:KK1::KK1:

ee ben pc den giriyorum :KK1: 99.sayfa görünüyor :KK1:

$Adsız.jpg

Son düzenleme:
ay valla als'ymiş sls'miş sıkıldım.nedir bu ss lerden çektiğimiz.lys,öys,kpss,ales hepsi de zararlı işte.kaçabiliyor muyuz.yoookkk,debelenmicem.kokusu hoşuma gitti kullanıyorum işte :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: başıma ağrılar girdi kaç gündür.sanki öncesinde çok katkısız şeyler kullanıyordum yaa :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: neler kullanıyorduk neler.. bunlar onların yanında sütten çıkmış ak kaşık... bende memnunum halimden, kokuları güzel, kolay temizlik yapılıyor...

ee ben pc den giriyorum :KK1: 99.sayfa görünüyor :KK1:

Eki Görüntüle 617581

sayfada gösterilen mesaj sayısı ayarıyla ilgili herhalde.. bende 50 deyiz şu an :KK1::KK1:

100.sayfanın ilk mesajı ilk sayfanın ilk mesajı ve konu sahibi taydin'ın oldu,hayırlı uğurlu olsun (benim pc deki sayfa ayarlarıma göre ) :KK9:

Son düzenleme:
yader11 olmayınca tavsiyeler de yarım kaldı...dün bulaşık makinemi bir kapak banyo-wc sıvısıyla temizleme yaptım ama deterjan kalıntıları tam olarak temizlenmemiş...

banyo wc tek başına yeterli gelmiyor makinayı temizlemek için yağ sökücüde eklersen ve bulaşık sıvısı makina temizleyicisini deterjan gözüne diğelerini öylece içine doğru sıkıp 70 derecede yıkıyorum sonuç mükemmel

banyo wc tek başına yeterli gelmiyor makinayı temizlemek için yağ sökücüde eklersen ve bulaşık sıvısı makina temizleyicisini deterjan gözüne diğelerini öylece içine doğru sıkıp 70 derecede yıkıyorum sonuç mükemmel

elimdeki sadece banyo-wc olduğundan öyle yaptım.artık önerilerinizi hayata yeni ürünleri aldığımda şubatta geçireceğim inşallah :KK3:

bir de dün aklıma bir şey geldi.diğer çamaşır makinesi deterjanlarıyla yıkama yaparken deterjan gözüne biraz da damladan koysak nasıl olur acaba :) siparişi verince bu şekilde denemeyi düşünüyorum.deneyen varsa da düşüncelerini paylaşabilir mi?

elimdeki sadece banyo-wc olduğundan öyle yaptım.artık önerilerinizi hayata yeni ürünleri aldığımda şubatta geçireceğim inşallah :KK3:

bir de dün aklıma bir şey geldi.diğer çamaşır makinesi deterjanlarıyla yıkama yaparken deterjan gözüne biraz da damladan koysak nasıl olur acaba :) siparişi verince bu şekilde denemeyi düşünüyorum.deneyen varsa da düşüncelerini paylaşabilir mi?

inşallah bende şubatta sipariş vereceğim inşallah ayın kaçında olur acaba 5 te 5 bilen arkadaşlar cevaplarsanız çok sevinirim
normal kimyasal çamaşır makinası deterjanıyla damla tüm özelliğini yitiriyor ha koymuşsun ha koymamış o kadar yani ben deneyenlerdenim hatta bebeğimin çıkmayan lekelerinde kullanmıştım sonrada bebek deterjanıyla yıkamıştım işe yaramamıştı damlam ziyan olmuştu resmen ama artık ersağ makina deterjanına geçtim lekelerde damla kullanacağım artık

şu elimdeki deterjanlar bitse de bir an önce sipariş versem diye, nasıl kullanıyorum bir bilseniz :KK1:
hatta 2 gün önce zehirleniyordum cidden. hazır eşim evde yok diye banyo zeminini domestosla fırçalayayım dedim, karo aralarını özellikle. 2 sıra karoyu halletmiştim ki gözlerim yanmaya başladı. hemen çıktım banyodan. 1 saat sonra tekrar girdim. 4 kiloluk deterjanın hemen hemen 1 kiloya yakınını kullandım sanırım. tertemiz oldu orası ayrı ama o koku aman yarabbi :KK25: :KK25:

şu elimdeki deterjanlar bitse de bir an önce sipariş versem diye, nasıl kullanıyorum bir bilseniz :KK1:
hatta 2 gün önce zehirleniyordum cidden. hazır eşim evde yok diye banyo zeminini domestosla fırçalayayım dedim, karo aralarını özellikle. 2 sıra karoyu halletmiştim ki gözlerim yanmaya başladı. hemen çıktım banyodan. 1 saat sonra tekrar girdim. 4 kiloluk deterjanın hemen hemen 1 kiloya yakınını kullandım sanırım. tertemiz oldu orası ayrı ama o koku aman yarabbi :KK25: :KK25:

illada bitirmek için çabalama çünkü domestosunu balkona yada tuvalete klozete derken yavaş yavaş bitirirsin sonrada elveda dersin
şimdiden mutfak için kullandıkların bitsin yerine yenilerini ersağla değişirsin farkı farkedeceksin

aman dikkat,yazık değil mi ciğerlerinize.sadece gözleriniz değil boğazınız da tahriş olmuştur.çokta zorlamayın kendinizi.madem alacağım diyorsanız.bence yavaştan almaya başlayın.özellikle banyo-wc ve bulaşık için olanları alabilirsiniz.ben de kıyamıyordum deterjanlara bakıp duruyordum.dün bir tanesini lavaboya boşalttım.sonra da ambalajını attım.unutmuşum kokularını.onu dökerken bile midem bulandı.neler çekiyormuşuz meğer.iş yerinde de temizlik yapan bayanlara çok üzülüyorum.kilo işi çamaşır suyu alınıyor.o tuvalet,merdivenler nasıl çamaşır suyu kokuyor anlatamam.ben tahammül edemiyorum onlara ne oluyor kimbilir :KK43:

aslında ben bişey merak ediyorum :KK17:
mutfakta lavabonun içini bulaşıkmatik ve banyo wc ile ovuyorum ama istediğim parlaklığı sağlayamayınca elimde olan domestostan damlatıp farklı fırça ve süngerle temizliyorum o zman pırıl pırıl oluyor siz ne yapıyorsunuz lavabonun içini ersağcılar :18:

X