Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

seyren,

öncelikle forumda bu şekilde link paylaşmak ve sponsor numarası paylaşmak yasak olduğundan mesajındaki sponsor numaranı ve linki siler misin?

mikelaze canım sen de alıntıdaki link ve spnsor numarasını silersennn :26:

seyren,

öncelikle forumda bu şekilde link paylaşmak ve sponsor numarası paylaşmak yasak olduğundan mesajındaki sponsor numaranı ve linki siler misin?

mikelaze canım sen de alıntıdaki link ve spnsor numarasını silersennn :26:

nasıl dikkatimden kaçmış :KK14: düzenleme sürem de bitmiş.düzenleyemiyorum,çok üzgünüm :KK14:

bu bölümün yöneticisi Madamiks sanırım, ona mesaj atarsan belki çözebilir...

çok çok mesaj yazalım . son yazılanlar kaynasın, gitsin arada bir an evvel. zira forumun havasına hiç uymadı, havayı değiştirdi. :KK43:((

arkadaşlar dün az kalsın çamaşır aktif yerine makineye genel temizlik sıvısı döküyordum :KK9:

AAaaaa gece gece nolmus buraya? Buz gibi serinlemiş!

Bence de yönetime haber verebiliriz taydın, ben verdim sen de ver....

tüy azaltıcı losyonu almayı düşünüyorum.vücudun her bölgesinde kullanılabilir mi? siz nerelerde kullandınız?

Evet her bölgede kullanılabiliyor.eger alırsanız daha sonra mutlaka görüşelim etkili kullanım detayları icin olur mu?

arkadaşlar dün az kalsın çamaşır aktif yerine makineye genel temizlik sıvısı döküyordum :KK9:

çamaşır tozunu aktifleştirir miydi bilemem ama çamaşırlarına birşey olmazde bence:KK1:

AAaaaa gece gece nolmus buraya? Buz gibi serinlemiş!

Bence de yönetime haber verebiliriz taydın, ben verdim sen de ver....

sorma canım ya... bende sabah evden çıkmada şöyle bir bakayım dedim.. :KK53::KK53::KK53:

kötü düşünmek istemiyorum... ama gelmiş, satıcıyım ahana numaram demiş. face ini vermiş... bi de faceine topiği reklam etmiş... tarafsızız, yorumlarımız doğru, ama bir selam verseydi... esmiş geçmiş ve hepimizi de kullanmış... ne diyebilirim..:2:

çamaşır tozunu aktifleştirir miydi bilemem ama çamaşırlarına birşey olmazde bence:KK1:

sorma canım ya... bende sabah evden çıkmada şöyle bir bakayım dedim.. :KK53::KK53::KK53:

kötü düşünmek istemiyorum... ama gelmiş, satıcıyım ahana numaram demiş. face ini vermiş... bi de faceine topiği reklam etmiş... tarafsızız, yorumlarımız doğru, ama bir selam verseydi... esmiş geçmiş ve hepimizi de kullanmış... ne diyebilirim..:2:

Aynen öyle canım, yalnız yönetimden hala müdahale olmamış! Ben de buna şaşkınım...

Aynen öyle canım, yalnız yönetimden hala müdahale olmamış! Ben de buna şaşkınım...

canım ben de mesaj attım az önce... mutlaka müdahale gelecektir, sen içini ferah tut..

face.i de şikayet ettim ayrıca..

başka topiklerde de oluyor böyleleri...gördükçe şikayet ediyorum... biz kurallara uygun davranmak için bırak numara vermeyi, kelimelerimiz bile seçerek kullanalım, biri gelsin topiğin tüm objektiflik imajını süpürsün götürsün... saygısızca hepimizin yorumlarını kendine sermaye etsin...

tahmin edemeyeceğiniz kadar çok kızdım vallahi...

yanlış anlamayın burası tabii i benim tekelimde değil, haddimi bilirim.. bilmediğim olursa da ikaz edin.. ama ben bu topiği birilerine reklam malzemesi olsun diye açmadım.. ve burada sürekli paylaşımda bulunduğum yeni arkadaşlarım oldu kk da.. biriyle 2 gün denk gelmesem merak eder oldum inanın. sizlerin de böyle düşündüğünüzü hissediyorum.. boreas ın topiği hepimizi çekti, keza krizsavarın yeni topiğinde yavaş yavaş toplanıyoruz, orada da çok bilinçleneceğimiz paylaşımlar olacağına eminim..

ersağ bugün bildiğimiz, işimize yarayan, doğru saydığımız, kullanıp çoğu ürününden memnun olduğumuz bir marka ama bu yarın değişebilir... daha iyisini, daha doğrusunu bulabiliriz.. hepimiz daha güzelde daha doğruda yine buluşabilir, deneyimlerimizi paylaşabiliriz...

mikelazecim senin hata ile alıntı yaptığını biliyorum canım, geçen sefer ben de aynı hatayı yapmıştım, allahtan düzeltme süresi içinde farkedip düzelttim.. oradaki arkadaşımış yanlış hatırlamıyorsam iskefiye idi. sağolsun o da aynı duyarlılıkla mesajını düzeltmişti.

arkadaşlarımm sizden ricam, bu tarz mesajlarda alıntılarımıza dikkat edelim... birilerinin gelip topikte soğuk rüzgarlar estirmesine, canımızı sıkıp bizi üzmesine müsaade etmeyelim..

çok uzun oldu.. hepinizi çok seviyorum. nokta:KK54::KK54::KK54:

Bak ben de şaşırdım şimdi.. Neden böyle şeyler yazarlar, anlamıyorum. Bizim topikte paylaştıklarımızı hiç mi okumuyorlar bu şahıslar.

Öyle reklam yapılacak olsaydı, ilk önce konu sahibi taydin yazardı sponsor numarasını falan...

Bir de en sinir olduğum şey de bir markayı kötüleyip kaçanlar:KK20: Neyse ki taydin yine dikkatli davranmış:KK16:

Bak ben de şaşırdım şimdi.. Neden böyle şeyler yazarlar, anlamıyorum. Bizim topikte paylaştıklarımızı hiç mi okumuyorlar bu şahıslar.

Öyle reklam yapılacak olsaydı, ilk önce konu sahibi taydin yazardı sponsor numarasını falan...

Bir de en sinir olduğum şey de bir markayı kötüleyip kaçanlar:KK20: Neyse ki taydin yine dikkatli davranmış:KK16:

Canım sorun halloldu, kapattalım mı konuyu da...:KK54:

2005 ten beri kk da olmaktan dolayı mutluyum... kk yı ve burada edindiğim dostlarımı seviyorum:KK54:

En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Canım sorun halloldu, kapattalım mı konuyu da...:KK54:

2005 ten beri kk da olmaktan dolayı mutluyum... kk yı ve burada edindiğim dostlarımı seviyorum:KK54:

En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Sorun çözülmüş teşekkürler taydın ve duyarlı tüm arkadaslar...

Tabi en buyuk teşekkür Kazen sana...

Verilen numaralarda ilgili tepki geleceğini tahmin ettim ama Facebook'ta konu linki paylaşmak kötü mü ki? Bizim gibi arayışta,araştırmada olanları faydalı olmaz mı? Alıntı yaptığımız,önerdiğimiz siteler oluyor.Bu da bizim konuyu önermiş.Sanki bilgiyi kaçırmak gibi oldu bu tavrımız diye düşünüyorum.Böyle bir şey olsa üye olmadan kimse içerik göremezdi.Bunları üyeyi tanıdığımdan yazdığım aman anlaşılmasın.Hiçbir tanışıklığım yoktur.Tel No ve sponsor numarası reklamcı açıklamaları hoş değildi ama link paylaşmasında bir acayiplik olduğunu düşünemiyorum.

Verilen numaralarda ilgili tepki geleceğini tahmin ettim ama Facebook'ta konu linki paylaşmak kötü mü ki? Bizim gibi arayışta,araştırmada olanları faydalı olmaz mı? Alıntı yaptığımız,önerdiğimiz siteler oluyor.Bu da bizim konuyu önermiş.Sanki bilgiyi kaçırmak gibi oldu bu tavrımız diye düşünüyorum.Böyle bir şey olsa üye olmadan kimse içerik göremezdi.Bunları üyeyi tanıdığımdan yazdığım aman anlaşılmasın.Hiçbir tanışıklığım yoktur.Tel No ve sponsor numarası reklamcı açıklamaları hoş değildi ama link paylaşmasında bir acayiplik olduğunu düşünemiyorum.
Mikelaze emin ol, kimse seni yanlış anlamamıştır çünkü sen de ne zamandır bu topiği takip ediyorsun ve deneyimlerini paylaşıyorsun bizimle. Bana göre yanlış olan tel no'yu vermesi ki kazen bu konuda bizi uyarıyor, bir de sponsor no vermesi. Burada sen de dahil hiçbirimiz işin ticari boyutunu düşünmüyoruz, ticaretini yapmıyoruz ama hepimiz de biliyoruz ki, birisi sponsor numarasıyla ne kadar çok üye toplarsa, primi de o kadar artar... Neyse, konu hallolmuş, sen de sıkma canını, deneyimlerini paylaşmaya devam:KK16:

canım face te sen ben biz paylaşsak kızmazdım, ama burda selam vermeden, paylaşımda bulunmadan,burayı kendine reklam malzemesi yapması etik gelmedi bana.. zaten nette arama yapan ersağ hakkında bu topiğe de ulaşıyor.. sorun yazdıklarımız gizli, bunları aldı burdan değil yani. samimiyetsiz olmasına kızdım face le ilgili... nasıl topiği açarken yalnızdım ve aklımda sorular vardı, benim o halim gibi bir sürü insan vardır.. ve burası akıllardaki soruları gidermek için objektif bir mecra oldu.. buranın linki kimsenin tekelinde değil, herkes paylaşabilir yoksa. o konuda hemfikiriz..:KK34:

X