Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

bende yaklaşık 1.5 senedir ersağ ürünlerini kullanıyorum
:KK34:
kk dan bir arkadaş tanıtmıştı ürünleri, onu kırmamak adına denedim açıkçası:KK17: ilk kullanımdan itibaren çok memnun kaldım, duş jelinden, bulaşık sıvısından, yağçözünden ve banyo wcden

tamam ilk kullandığım da şampuan köpürmedi, temizlenmediğini düşündüm ama bu ürünler organik ve organiklerde sls olmadığı için alıştığımız gibi köpürmüyor ama temizliyor şunu da söyleyeyim çok iyi durulanması gerekiyor yoksa kaşıntı yapabilir kafa derisinde, birde uzun yıllar kimyasal şampuan kullanıp bitkisele geçince saç derisinde kalan kimyasal kalıntılarla bu şampuan reaksiyona giriyor bu yüzden 2 hafta kadar bir uyum sorunu yaşayabiliirsiniz:KK1:

sonrasında yavaş yavaş elimdeki tüm kimyasalları tükendikçe yerine ersağ alarak değiştirdim
evimde gerek kozmetik gerek temizlik tüm ürünlerim ersağ
saç dökülmesi olan arkadaşlara tavsiyem bio şampuan ama saç toniği ile birlikte kullanın derim
tabi saç dökülmeniz vücudunuzda eksikliği olan vitaminden ya da kansızlık gibi bir sorundan kaynaklı değilse

mobilya temizleyicisinden cok memnunum kızlar.
eskiden toz almak işkence gibiydi.

ben şu anda tozu damlalı su ya da genel temizlikli su ile alıyorum. bunları da kullandın mı? aralarındaki farkı aralarındaki farkı anlatabilir misin?

ben şu anda tozu damlalı su ya da genel temizlikli su ile alıyorum. bunları da kullandın mı? aralarındaki farkı aralarındaki farkı anlatabilir misin?

Sen nasil ki bundan eksik kalmissin :KK30:

Soyle anlatayim tabiki; Benim mobilyalarim oldukca koyu ozellikle de salon mobilyalarim parlak cilali lake.dolayisiyla gunde 3 kez silsem banamisin demiyordu.oyle ki artik misafirlerimin yaninda bile bazan toz almak durumunda kaliyordum bin turlu aciklama yaparak(cunku bazi gelenler resmen gozunu toz a dikip kaliyordu)
Siyah parlak lake, tipki LCD Tv gibi tozu miknatisla ceker gibi cekiyor.bu kadar ayrintiyi memnuniyetim anlasilsin diye veriyoum Canim.

Sonra bu urunu kesfettim mucize gibi degil Benim icin mucize.
Ayni mobilyalarimi 1 hafta onceki silmemle 1 hafta sonra misafir Kabul ettim.
Inanilmayacak birsey yani biri dese yine de kullanmadan inanmazdim .

Artik toz almak Benim icin zevk meselesi.

Senin yontemde gayet guzel AMA Ben o sekilde denemedim ablam bazan genel temizlikli suyla sildigini soylemisti.nasilki parkeler gec tozlaniyorsa mobilyalarda da gecerlidir.ama Benim uyguladigim tarihin bulusu gibi.
Ayy ne COK ovdum duyan da urunlerin ureticisiyim sanacak :KK37:

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen nasil ki bundan eksik kalmissin :KK30:

Soyle anlatayim tabiki; Benim mobilyalarim oldukca koyu ozellikle de salon mobilyalarim parlak cilali lake.dolayisiyla gunde 3 kez silsem banamisin demiyordu.oyle ki artik misafirlerimin yaninda bile bazan toz almak durumunda kaliyordum bin turlu aciklama yaparak(cunku bazi gelenler resmen gozunu toz a dikip kaliyordu)
Siyah parlak lake, tipki LCD Tv gibi tozu miknatisla ceker gibi cekiyor.bu kadar ayrintiyi memnuniyetim anlasilsin diye veriyoum Canim.

Sonra bu urunu kesfettim mucize gibi degil Benim icin mucize.
Ayni mobilyalarimi 1 hafta onceki silmemle 1 hafta sonra misafir Kabul ettim.
Inanilmayacak birsey yani biri dese yine de kullanmadan inanmazdim .

Artik toz almak Benim icin zevk meselesi.

Senin yontemde gayet guzel AMA Ben o sekilde denemedim ablam bazan genel temizlikli suyla sildigini soylemisti.nasilki parkeler gec tozlaniyorsa mobilyalarda da gecerlidir.ama Benim uyguladigim tarihin bulusu gibi.
Ayy ne COK ovdum duyan da urunlerin ureticisiyim sanacak :KK37:

benim mobilyalar mat ve beyaz- açık kahve kombinasyonu.. pek tozla zorum yok, komşular istedi sipariş ettim ama kendime almamıştım.. hakkat ya nasıl eksik kalmışım :KK1: bak şimdi:KK1::KK1:

mobilya temizleyicisinden cok memnunum kızlar.
eskiden toz almak işkence gibiydi.

bende deneyeyım bakalım.benımde yatak odası koyu günde 5 defa silsen yıne aynı yıne aynı..kafayı yıyecegım.cok sık temızlık yapan bırıyım.ama temızlıkten sonra arkamı döndugumde mobılyanın uzerı kurudugunda yıne toz gorunce delırıyorum!

Merhaba kızlar benim de güneş lekesi problemim var..Kullanmadığım krem kalmadı ve Ersağ'ı bana Yader hanım önerdi..Yaptığım araştırmalarda Ersağ temizlik ürünlerini kullananların yorumları çok hoşuma gitti.Fakat güneş lekesi ile ilgili yorum bulamadım.Aranızda güneş kremini kullanan var mı?

Merhaba kızlar benim de güneş lekesi problemim var..Kullanmadığım krem kalmadı ve Ersağ'ı bana Yader hanım önerdi..Yaptığım araştırmalarda Ersağ temizlik ürünlerini kullananların yorumları çok hoşuma gitti.Fakat güneş lekesi ile ilgili yorum bulamadım.Aranızda güneş kremini kullanan var mı?

merhaba, güneş kremini ve renk açıcı kremi kullanabilirsiniz. hangi ürünü kullandıysam memnun kaldım. bu ürünleri henüz kullanmadım ama onca ürünü deneyip sonuç alamadım diyorsunuz. bu ürünlerin denemeye değer olduğunu söleyebilirim.

merhaba, güneş kremini ve renk açıcı kremi kullanabilirsiniz. hangi ürünü kullandıysam memnun kaldım. bu ürünleri henüz kullanmadım ama onca ürünü deneyip sonuç alamadım diyorsunuz. bu ürünlerin denemeye değer olduğunu söleyebilirim.
Cevabınız için çok teşekkür ederim..En yakın zamanda kullanmaya başlayacağım :KK16:

arkadşlr ersağ halı şampuanı elde nasıl acaba kullanlar var mı?

aslında ben kullanıyorum ama arkadaşım halı silmek konusunda çok başarılı olmadığım için bilemiyorum ben genel olarak damlakonsantreyi lekelerin üzerine damlatırım kovada sıcak su hazırlar içinede halı şampuanı eklerim öylece silerim ama sildiğim hiç bir halıyı beğenmem içime sinmez temizlenir ama benim huyum gereği sanırım halıdan nefret edern biriyim toz toplayıcılar olarak nitelendiririm ama mecburen ev çıplak olamayacağına göre seriyorum

Hali ya da koltuk silerken sicak suya damla konsantre,yag cozucu ve Hali sampuani ekleyerek silindiginde muhtesem oluyor.
Bariz lekeler uzerine ilik su ardindan damlayi direkt lekeyi kapatacak sekilde dokup biraz bekletip beyaz bir bezle sildiginizde de lekeler cikar.
Daha sonra hazirladigimiz su ile normal silme isine devam edilir.

Konuya ilgili bir animi paylasayim:
Arkadasima kahvaltiya gitmistim.mutfakta fritozu elinden dusurdu.olan yag halinin uzerine dokuldu.
Arkadasim resmen kalp krizi gecirecekti!
Ersag ozel yag cozucuyle sildik hicte fazlaca ugrasmadan, yagdan kurtulduk.
Arkadasim Hala soyler durur,haliyi gozden cikarmistim diye...

Hali ya da koltuk silerken sicak suya damla konsantre,yag cozucu ve Hali sampuani ekleyerek silindiginde muhtesem oluyor.
Bariz lekeler uzerine ilik su ardindan damlayi direkt lekeyi kapatacak sekilde dokup biraz bekletip beyaz bir bezle sildiginizde de lekeler cikar.
Daha sonra hazirladigimiz su ile normal silme isine devam edilir.

Konuya ilgili bir animi paylasayim:
Arkadasima kahvaltiya gitmistim.mutfakta fritozu elinden dusurdu.olan yag halinin uzerine dokuldu.
Arkadasim resmen kalp krizi gecirecekti!
Ersag ozel yag cozucuyle sildik hicte fazlaca ugrasmadan, yagdan kurtulduk.
Arkadasim Hala soyler durur,haliyi gozden cikarmistim diye...

:KK1::KK1: Ben artık hiçbirşeyi gözden çıkarmıyorum :KK1::KK1:

eşim nar yerken üstünü batırdı, eyvaaahh dedi. eskiden olsa naaptın sen der söylenir dururdum. o eyvaah derken ben boşver deyince hem mutlu oldu hem de şaşırdı garibim tepkisizliğime. leke de damlayla uçtu gitti..:KK1::KK1:

Merhaba arkadaşlar, ben bu markayı ilk defa duydum denemek istiyorum nasıl sipariş verebilirim acaba?

merhabalar
eminimki ürünlerini kullandıktan sonra buraya gelip iyiki Ersag'ı tanımışım keşke daha önce tanısaymışım diyeceksiniz acıkcası ben böyle diyorum yani....
Ama umarım ürünleri kullanma talımatlarına uygun bir şekilde kullanırsınız cünkü yanlış kullanılınca cok farkediyor.
eger soracagınız bir şey olursa seve seve cevaplarım.
ne mutlu bize bir aileyi daha kimyasaldan kurtarıp saglıklı nesillerin devamını saglayacagız inşaallah...

Canım nerden temin edebiliriz acaba?

arkadaşlar benim sorunuma bi çare bulun lütfen .
1,5 aydır kullanıyorum ve hala temzi yıkmayor evet bulaşıkmatikk
az önce yine makinayı boşaltıcaktım ve yine hiç bir tabak kaşık temizlenmemiş
bıktım artık her bulaşığı iki defa makinada yıkamaktan
bide ürünler konsantre ama benim deterjanım 1,5 ayda yarısına geldi üstelik evde 2 kişiyiz çok sık makinayı açmıyorum
ben sürekli kirli tabaklarala mı uğraşıcam bence ilk başta böyle olur makina alışıncaya kadar filan diyosunuz ama yok öyle bişey bu üründe sorun var bence kesinlikle sorun var
şirkete bildirip ürün iadesi isticem çok sinirliyim şu an

bide ürünler konsantre ama benim deterjanım 1,5 ayda yarısına geldi üstelik evde 2 kişiyiz çok sık makinayı açmıyorum
ben sürekli kirli tabaklarala mı uğraşıcam bence ilk başta böyle olur makina alışıncaya kadar filan diyosunuz ama yok öyle bişey bu üründe sorun var bence kesinlikle sorun var

Canim seni COK iyi anliyorum. Buradan deniz adli arkadasta ayni dertten sikayetciydi.o 8-9 ay ugrasmis ve suan COK memnun, Benim daha onceki mesajimi okuduysan bende onceleri sikayetciydim AMA COK sukur duzeldi.birde bio olani kullaniyorum icinde sadece su ve ritha bitkisi var yani.ona ragmen Hersey yolunda.
Herkes ayni sabri gosteremeyebilir haklisin mecburda degil sin.

Ara sirketi COK ugrastigini soyle ve kesinlikle iade etmek istedigini soyle sorun cikmaz sanmiyorum.
Halkla iliskiler bolumunden fatma hanimla gorusmek istedigini belirt,cagridaki kizlarla bosuna vakit gecirme Canim.

bulaşık deterjanından (toz kullanıyorum) en kısa sürede memnun olan bir ben varım herhalde.

çoğu bulaşığı sudan dahi geçirmiyorum. akşam yediğimiz kurumuş tabağı sabah koyuyorum makinaya. çaydan rengi kahveye dönmüş bardaklarım da 2-3 haftada gayet beyazladı.

X