Ertesi gün hapı

melikeeeh

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2024
11
6
24
arkadaşlar merhaba ben eşimle kaza sonucu ilişki yaşadım ve yarım saat sonra ertesi gün hapı aldım adetimde 4 gün geçti erken gebelik testi yaptım negatif çıkıyor sizce korumuşmudur lütfen bilenler yazsın normal mi kan tahlili vermeye korkuyorum 😞

Ooo durum fena. Once bir rahatlatin kendinizi. Streste cok etkiliyor cunkuu. Ama kan testinde cikar kesin sonuc diye biliyorum. Yarin gidin bence. Sonucuda yazin olurmuu. İnsallah negatif cikar

Ooo durum fena. Once bir rahatlatin kendinizi. Streste cok etkiliyor cunkuu. Ama kan testinde cikar kesin sonuc diye biliyorum. Yarin gidin bence. Sonucuda yazin olurmuu. İnsallah negatif cikar
İnşallah yarın gidip kan vereyim erken gebelik testi yapayım cuma sonucu alırım yazarım inaşallah gebe değilimdir

merhaba,

yumurtlama gününüz müydü, benim tam o güne denk gelmişti 7 saat sonra ella içtim, 5 gün gecikmeli olarak gelmişti (28 günlük döngü). Koruyuculuğu iyi diye düşünüyorum zaten gebelik testiniz negatif çıkmış

ilacın yan etkisi var, gecikmiş olması olağan bence. bir de hala emziriyorsanız adet düzensizliği devam ediyor

kaza sonucu ilişki nasıl oluyor anlaması daha güç

merhaba,

yumurtlama gününüz müydü, benim tam o güne denk gelmişti 7 saat sonra ella içtim, 5 gün gecikmeli olarak gelmişti (28 günlük döngü). Koruyuculuğu iyi diye düşünüyorum zaten gebelik testiniz negatif çıkmış
Merhaba ben ocağın 30 da yumurtlama ayın 4 de oldu bu şuan 5 gün adetim geçti sabah kan verdim gece de test yaptım erken gebelik negatif çıktı umarım korumuştur

ilacın yan etkisi var, gecikmiş olması olağan bence. bir de hala emziriyorsanız adet düzensizliği devam ediyor

kaza sonucu ilişki nasıl oluyor anlaması daha güç
Adetim düzenliydi 2 aydır bu ay olmadı eşim kordon taktığını sandım takmamış şaka yapıyor sandım kalktım hemen yıkayıp ezcaneye koştum yarım saat sonra içtim hapı

arkadaşlar merhaba ben eşimle kaza sonucu ilişki yaşadım ve yarım saat sonra ertesi gün hapı aldım adetimde 4 gün geçti erken gebelik testi yaptım negatif çıkıyor sizce korumuşmudur lütfen bilenler yazsın normal mi kan tahlili vermeye korkuyorum 😞
Arkadaşlar merhaba dün gece hasta oldum ve kan sonucumda negatif çıktı çok şükür haptan dolayı geçilme oluyormuş çok şükür ☺️

X