Eş desteği

Eşinizi en iyi siz tanırsınız. Şimdi bulantıdan yemek yapamayan komşu olsa bi tas çorba götürürüz bu adam bebeğinin annesine bu şekil vicdansız yaklaşıyor. Hem çocuk isteyecek hem gönlü hoş edilecek, insan karısını çocuğa ikna edip bide hamilelik haberi aldı mı elini sıcak sudan soğuk suya götürmez. Bence başka bir durum var
Bilemiyorum belki de öyle hayırlısı olsun artık bişey diyemiyorum duruma göre bakacam olmazsa da bitircem artık yapacak bişey yok

o sizi başkalarıyla kıyaslıyorsa siz de onu kıyaslayın. Sürekli elalemin ne kocaları var deyin.

Ben de 9 haftalık hamileyim. Öğrendiğim günden beri mutfağa adım atmadım suyu bile önüme getiriyor kocam. Bunu söyleyin ona. Öyle kıyas olmaz böyle olur hadi bakalım.
Teşekkür ederim deneyecem sürekli aglamaktan kendimi ifade edemiyorum çok zoruma gidiyor çünkü ama kendimi toplayıp söyleyecem

Bende 9 haftalık gebeyim çok bulantim var kokular rahatsız ediyor ne yemek ne temizlik hiç bir şey yapmıyorum hepsi eşimde hatta 2 haftadır da annemlere geldim kalıyorum o kendi kendine idare ediyordu hiçte bir laf bile etmedi normal olanda bu zaten hamilelik böyle kolay bir şey değil anlayışlı olması lazım sende de ona o zaman kaynanam gelsin o görsün işledi ben yapamıyorum körmüsün madem ki rahatsız çok sinirlendim bak
Aynen olması gereken bu kaynanam da kendi kabuğuna çekildi bir kez bile aramadı canin bişey istiyor mu iyi misin diye agzimla minnetli işlerini istemem zaten hiç bir zaman anne gibi olmadı bana

9 aylık hamileyim bu zamana kadar ağrılardan acılardan doğru düzgün yemek yapamadım eşini alttan alma sakın yaptığı zorbalık. Onun çocuğunu taşıyorsun üstelik anlayışlı olmak zorunda.. daha bu akşam ağrılarım arttı yemek falan yapamadım hiç zeytin ekmek yedik sehpada ne yapalım gelip geçici bir durum anlayış gerekli 🙏🏻 yaptığı çok ayıp.. Arada eve yemek söylesin yakınlarınız var mı anne kv gibi yemek yapabilecek peki

Bilemiyorum belki de öyle hayırlısı olsun artık bişey diyemiyorum duruma göre bakacam olmazsa da bitircem artık yapacak bişey yok
Sen şimdi kendi canını sıkma 12. Haftadan sonra daha bi kendine geleceksin hormonlarında etkiliyo eşine gereken cevabı veremiyosundur. Ayılık yaptı mı ver cevabını iki delirmene bakar ağlıyosan falan ondan üste çıkıyodur. Sana böyle yaptığı an tut karnını ağrım var de bi korksun hamile olduğunun farkına varsın. Bazen böyle tutuşturmadan dank etmiyo hanzolara

Başlarda ediyordu herşeye ılımlıydi şuan sanki büyü yapilms bambaşka biri gibi çevre baskısı ve eşim çok üzülüyordu bizden sonra evlenenlerin bile çocuğu oldu diye bende çocukları çok severim o yüzden zamanı olduğunu düşündüm evet dediğim gibi iki gün önce temizlik yaptık beraber her dk mesaj atar canin bişey istiyor mu vs diye günü gününü tutmaz çok farklı biri oldu
Konuşmayı denediniz mi? çocuk istiyordun bu çocuk gökten gelmiyor sonuçta. Benim nazım Sana gecmiycekse kime geçsin, bana bu süreçte sen destek vermiyceksen kim versin, daha önceden de hep yapıyordum çeşit çeşit şimdi neden yapmim ki her şekilde karnın doyar ama bu zor süreçteki hareketlerin o kadar zoruma gidiyor ki. ben tek başıma yapmadım cefasını da sefasını da birlikte çekicez. tarzında şeyler söyle ama bazı adamlara ne dersen de anlayamazsın kendini kayınvalidenle aran iyiyse ona danış anlat durumunu o da hamile oldu sonuçta seni anlar.birde siz alistirmışsınız çeşit çeşit yemekler yaparak annesi hergün yemek yapıyormuymuş acaba

9 aylık hamileyim bu zamana kadar ağrılardan acılardan doğru düzgün yemek yapamadım eşini alttan alma sakın yaptığı zorbalık. Onun çocuğunu taşıyorsun üstelik anlayışlı olmak zorunda.. daha bu akşam ağrılarım arttı yemek falan yapamadım hiç zeytin ekmek yedik sehpada ne yapalım gelip geçici bir durum anlayış gerekli 🙏🏻 yaptığı çok ayıp.. Arada eve yemek söylesin yakınlarınız var mı anne kv gibi yemek yapabilecek peki
Evet doğru söylüyorsunuz çok şükür annem var o bundan sonra yapıp getirecek kvalidem de var ama dediğim gibi hiç bir zaman anne olmadı bana biseyini istemem dün konuştuk neden böylesin diye bir yemek için bunu mu yapıyorsun bana dedim üstelik çocuk çocuk diye başımın etini yiyen sendin dedim o da mesele yemek değil vs kusura bakma fazla tepki verdim fln dedi bakalım bundan sonrasna

Bir derdim vara taşınması gereken bir konu. İnanılmaz sinirlendim bu arada. Duzelecegini de düşünmüyorum kardesim maalesef. Üzmek istemiyorum seni ama insan yolda darda bollukta hastalikta belli olur. Gebelik zor bir süreç. Simdiden böyleyse lohusaliginizda ne olacak?

Bir derdim vara taşınması gereken bir konu. İnanılmaz sinirlendim bu arada. Duzelecegini de düşünmüyorum kardesim maalesef. Üzmek istemiyorum seni ama insan yolda darda bollukta hastalikta belli olur. Gebelik zor bir süreç. Simdiden böyleyse lohusaliginizda ne olacak?
Bende dün çok üzüldüm ama artık böyle olmayacak vs dedi özür diledi bakalım inşallah geçici bir süreç olup bitmistr rabbim herkesin yuvasini mutlu huzurlu eylesin

X