Eş mi iş mi? Çıkmazdayim

Nisanliyken gectim ben buraya. Geçerken de geçici buradaki isim demiştim fakat sonradan kalıcı oldu. Başlarda da istemiyordu fakat bu derece ciddi sorun olmuyordu. Evlendikten sonra kafayı taktı resmen

Önceki yerimde çok fazla erkek vardı fakat sorun etmezdi. Yine söylüyor başka kurumda erkeklerle çalışsam sorun etmem. Meselesi amirle odasında başbaşa kalıyor olmam
Artık nasıl bozuk bir zihniyeti varsa odada neler yağtığınızı düşünüyor Allah bilir.

3 aylık evlilikte iş nasıl terapi noktasına geldi? Şu an balayında olmanız lazımdı.
Kıskançlık adı altında yapılan bu saygısızlık, haddini bilmemek ve karşısındakini malı, eşyası olarak görmek demektir. Seven insan kıskanır, dozunda kıskançlık ilişkiyi canlı tutar vb. masallara inanmıyorum ben. Koşarak uzaklaşın bu evlilikten. 3 ayda bu hâle geldiyseniz 3 yıl sonrasını düşünemiyorum bile ben😡

Sorunlarınızın kaynağı iş değil, kocanızın ruh sağlığının bozuk olması. İnatla bu adamı düzelteceğim diye uğraşmak neden? 3 ay yahu alt tarafı. Bu kafayla giderseniz yıllar sonra işi olmayan, arkadaşı olmayan, hayatında sadece sürekli kavga ettiği kocası olan bir kadına dönüşeceksiniz

Eşinizin tavrı normal değil. Bakış açısını değiştirmek istiyorsa kişisel terapi alması lazım. Iş yeri bu. Kimse birbirine bayılmıyor. Işini yapıp parasını almak dışında bir derdi yok kimsenin. Ha sizi rahatsız edecek bir durum olur, taciz olur, o ayrı. Ama gayet işinde gücünde bir amir gibi duruyor anlattığınıza göre. Kısaca eşinizin bu kadar takıntı yapması tamamen kendi mentalitesiyle alakalı. Iş mi eş mi diye sorarsanız, ben yine iş derim. Iş size bağımsız bir hayat sunar ama eş belli olmaz.

Ne soylersem soyleyeyim bosanmayip, esinin tek kusurunun kiskanclik oldugunu dusuneceksin. Ben cocuk yapma demeye geldim ve gidiyoruum.

X