Makyaj Ürünleri Escape marka makyaj setleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ayrıca geln makyajını makyöze yaprıracaksan kryolan ürünlerini kullanan makyözlerle de çalışabilrsin... sonuçlar cidden harika oluyor...

kesinlikle katılıyoruma.s benim kına ve gelin makyajımı kuaför kryolan ve mac malzemelerle yaptı...hem fotoğraflrda süper çıktı hemi de gün boyu dayandı:dance:

benimde her marka malzemem var ama gözüm doymuyor makyaj malzemelerine karşı şu escapeleri bende aşkito dan duymuştum makyaj topiğinde makyajlarıda çok hoş duruyor gerçekten fiyatıda çok ucuz ama insanı cezbeden bence hepsinin bir arada olması , tek tek makyj çantamın için ayıklamak çok zor oluyor onları yaa -tatlicadiarzu-

kızlar ama pek kaliteli değil bildiğim kadarıyla. tamam hepsi aynı anda ama ben de fazla alamk istemiyorum. çümkü farların kullanım zamanı en fazla 2 yıl. bir sürü far olunca da kullan kullan bitmiyo anacımkaydirigubbakcemile3

arkadaşlar bende merakımdan aldım escape makyaj setinden çok kötü .bence sakın almayın çok pişman oldum aldığıma, kesinlikle kaliteli ürün kullanın az olsun öz olsun.

Ben cameleon makyaj seti aldım strawberry den. Çok da memnun kaldım. Günlük makyaj için ideal bence. Tavsiye ederim kızlar.

X