Erkek İnfertilitesi Eşi Azospermi Olanlar Burada Dertleşelim

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
cnm okulun hayırlı olsun genetiğin temiz çıkmış ne güzel bir haber pıhtılaşma bende çok yoğun çıktı buna rağmen süleyman hoca önemsiz dedi çünkü tüp bebek sürecinde ilaçları ona göre veririz iğneyi ona göre veririz dedi folikasit çok yararlıymış hatta ömürboyu kullandedi aktarımızda kişniş verdi üzümçekirdeği verdi kan akışı için
sağol cnm evet bende de çıktı 3 testin 1 inde çıktı benim yani agır değilmiş ama mecbur hamilelik bıyunca doğuma kadar bende ilaç veya iğne kulalnıcakmışım olsun cnm çaresi olan dert olsun yeter ki
yaa bak bilmiyrdum aklımda bulunsun benimde
İnşallah rabbim salih saliha evlat sahibi eder cümlemizi. Canım sağlık ocağı dediğin aile hekimliği demi? Orda kan pıhtılaşması varmı onumu öğrenmek istiyorum dedin?:2:
teşekkürler cnm benim sağlık ocağı evet aile hekimimi dedim ama aile hekimimde kansızlığıma bakıldı cnm genetik testti yapmazlar onu üniversite hastaneleri yapıyo tatlım:KK34:

günaydınnnn yepyeni günler bizi mutlullukla karşılasınnnnnnnnnnnnnnn:KK24::KK76:

yeter cnm evlilik yıledönümün kutlu olsun kucağın bebişlerinle dolsunnnnnnn:KK54::KK52::KK52:

iyi akşamlar kızlar bugün bayağı yoğundum dr. sonucu gösterdim ordan okul işimi hallettim sağlık ocağında kan vermiştim kansızlığım ne alemde diye onu aldım bayağı yoruldum
genetik testtin sonucuna baktı dr. sonuç temiz herhangi bi genetik bozukluğum yok ama yanlız kan pıhtılaşması çıktı bende de:26: dr. kan pıhtılaşması var ama çokkk korkulacak gibi değil dedi sen her gebeliğinde kan sulandırıcı ilaç veya iğne kullanacaksın dedi
tüp bebek transferi zamanı dr.un karar verecek iğne mi hap mı olacağına dedi kısmetde buda varmış hiç değilse öğrenmiş oldum bari tedavi sürecimde aklımda soru işaretleri kalmazz
ve okula gittim imam hatipe kayıt oldum haftaya yüz yüze derslerine başlayacağım inşlh idealime kavuşurum
kansızlık için sonucum da ii çıktı kan değerlerim normale dönmüş benden bu kadar ne çok yazdım dimi yaa:KK9::KK9:
canımmmm testin temiz çıkmış çok sevindim darısı bana benim ki de inşallah temiz çıkar.:KK16::KK16:
kan pıhtılaşması çıkmış o konuda çok bilgim yok:44: ama doktor önemsemediyse ve ilacı da varsa çok önemsenecek bişey değildir.
okul kayıdın da hayırlı olsun inşallah yeni okul döneminde güzel geçer artık hamile de olursan sınavlara koca göbüşlü gidersin:KK49:
kan değerlerin de normalde ohhhh mis mis yorulmuşsun ama güzel haberler ile gelmişsin:KK34:

arkadaşlar ne olur üüzlmeyin ağlamayın..bende çok ağladım üzüldüm hiç kimseyle konuşmaz hiç biryere gitmez oldum insanlardan kaçar oldum hayattan soğudum resmen hayatı kendime zindan ettim..sonuçmu..eşim tese oldu sperm bulundu ilk denememde hamile kaldım..keşke diyorum hemen pes edip kendime hayatı zehir etmeseydim..4 hafta sonra bebeğime kavıuşucam..sezeryan olcam 4 haftam var arkadaşlar eminim sizlerde birgün benim yazdıklarımı bu yola yeni başlamış arkadaşlara söyliceksiniz..rabbim herkese nasip etsin bu duyguyu
bizleri de dualarında eksik etmediğin için çok sağol:KK16:
inşallah sende kolay bir şekilde doğumunu yaparsın 4 hafta nedir ki su gibi geçip gider mis kokulu yavrunla evinde mutlu ve huzurlu
bir hayata merhaba dersin inşallah:KK34:

selam canlarımmmmmmmm :KK16::KK16::KK16:
bu hafta yoğun bi maratona başladık...
geçen hafta uyum sürecine anaokuluna yeni başlayacak öğrenciler gelmişti sadece...
bu hafta önceki öğrencilerde katıldı ve yeni dönemimize başladık hayırlısıyla :KK16:
okulda tüm enerjimi kullanıyorum yorulduğumu anlamıyorum ama eve gelince pilim bitmiş oluyor :KK37::KK1:
okadar da olur dimi ama :KK1:
benim bebişim hiç üzmedi beni inş sizlerin bebişleride benim meleğim gibi olur hep dualarımdasınız canlarımmmm :KK16::KK16::KK16:
yarım sabah eşim izmire gidiyor heyete girecek dualarınızı eksik etmeyin :26:
bahar yeni dönemin hayırlı olsun canım maşallah bebişine seni üzmüyor:nazar:
inşallah eşinin işleri de kolay geçer Allah yardım etsin kolaylıklar versin canım:KK16::KK16::KK16:

canımmmm testin temiz çıkmış çok sevindim darısı bana benim ki de inşallah temiz çıkar.:KK16::KK16:
kan pıhtılaşması çıkmış o konuda çok bilgim yok:44: ama doktor önemsemediyse ve ilacı da varsa çok önemsenecek bişey değildir.
okul kayıdın da hayırlı olsun inşallah yeni okul döneminde güzel geçer artık hamile de olursan sınavlara koca göbüşlü gidersin:KK49:
kan değerlerin de normalde ohhhh mis mis yorulmuşsun ama güzel haberler ile gelmişsin:KK34:

bizleri de dualarında eksik etmediğin için çok sağol:KK16:
inşallah sende kolay bir şekilde doğumunu yaparsın 4 hafta nedir ki su gibi geçip gider mis kokulu yavrunla evinde mutlu ve huzurlu
bir hayata merhaba dersin inşallah:KK34:

bahar yeni dönemin hayırlı olsun canım maşallah bebişine seni üzmüyor:nazar:
inşallah eşinin işleri de kolay geçer Allah yardım etsin kolaylıklar versin canım:KK16::KK16::KK16:
sağol güzelm şükür başka sorun çıkmadı testlerde olsun cnm ilaç iğne olur kullanırımm inşlhh hamiş sınavlara girdiğim günleri görürümm:KK16::KK16: cnm inşlh seninkilerde temiz çıkar hepimiz hamiş ollalım inşllh en kısa zamanda:KK49::KK49:

hoşbulduk tatlım :KK70:
saol canım allah razı olsun dua et eşim için...
amin canım saol güzel duaların için :KK16:

sağlık olsun canım inş cuma günü halaylarla dolar topiğimiz :KK64:
sonrada hayırlısıyla gelir nazlı bebişlerin inş :emir_bebek::emir_bebek:

sağol canım ahhh inşallah o günleri de görürmüyüm aynı babaannem gibi konuştum :KK1::KK1:
olması biraz zor bişey için hemen böyle derdi
şaka bi yana inşallah cuma günü benim için iyi bir gün olur:18::18:

sağol güzelm şükür başka sorun çıkmadı testlerde olsun cnm ilaç iğne olur kullanırımm inşlhh hamiş sınavlara girdiğim günleri görürümm:KK16::KK16: cnm inşlh seninkilerde temiz çıkar hepimiz hamiş ollalım inşllh en kısa zamanda:KK49::KK49:
amin canım benim amin inşallah o günleri de görürüz Rabbim ol desin yeter

Hasta olan kardesimiz icin Yasini serifleri okuyan tüm arkadaslarima sonsuz tesekkürler....
Allah sizlerden binlerce kez razi olsun ve ne muradiniz varsa versin insallahhhh....

Kardesimiz dün amelyatlarini oldu Allahin izniyle amelyati cok iyi gecmis...
Kötü hastaligin bulastigi 3 yerden o hastalik temizlendi...
Suan yogun bakimda haftaya pazartesi yogun bakimdan cikacak Allahin izniyle...
Daha sonra da radyoterapi kemoterapi tedavisine baslanacak...
Insallah Allahin izniyle de onlari da atlatacak ve yasama slkl slkl tutunacak....

Hasta olan kardesimiz icin Yasini serifleri okuyan tüm arkadaslarima sonsuz tesekkürler....
Allah sizlerden binlerce kez razi olsun ve ne muradiniz varsa versin insallahhhh....

Kardesimiz dün amelyatlarini oldu Allahin izniyle amelyati cok iyi gecmis...
Kötü hastaligin bulastigi 3 yerden o hastalik temizlendi...
Suan yogun bakimda haftaya pazartesi yogun bakimdan cikacak Allahin izniyle...
Daha sonra da radyoterapi kemoterapi tedavisine baslanacak...
Insallah Allahin izniyle de onlari da atlatacak ve yasama slkl slkl tutunacak....

Cnm inslh ameliyattan sonra yapilan tedavilerin hepsi ise yarar ve bu hastaligindan eser kalmaz:KK34:

Canim ben ilkbahar ve esenin besmelelerini okudum,
Ben namaz kilabiliyorum artik siram gelincede bana okunabilir,birde onumuzdeki hafta sira gelirse iyi olur,
Onumuzdeki hafta nasip olursa esim kontrole gidecek ina hayirli guzel haberler aliriz
Dua edinde ciksin spermler artik:KK55::KK55:

Canim ben ilkbahar ve esenin besmelelerini okudum,
Ben namaz kilabiliyorum artik siram gelincede bana okunabilir,birde onumuzdeki hafta sira gelirse iyi olur,
Onumuzdeki hafta nasip olursa esim kontrole gidecek ina hayirli guzel haberler aliriz
Dua edinde ciksin spermler artik:KK55::KK55:

inşallah canım görürsünüz spermlerii :26:

Cnm ben ilkbahar-ilkbahar arkadaşın besmelelerini okudum allah kabul etsin
okunan besmelelerin hürmetine bütün duaları dilekleri niyetleri kabul olsun inşlh amin...:KK25::KK25::KK25:

Canım ese44 ve ilkbahar kardeşlerimizin beşmeleleri okudum.
Rabbim kaliteli spermler çıkmasını nasip etsin inşallah.

Canım ya sizin kontrolünüz yokmuydu?benmi yanlış hatırlıyorum neyaptınız yaptırmadınızmı sperm testi.

Canım ese44 ün besmelelerini okudum Hayırlısıyla tez zamanda evlat nasip etsin Rabbim.:KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canım evlilik yıldönümü olan flzasktı yinede çok saol :KK16:
olsun canım sen iyi ol bize güzel haberlerini ver yeter bize :KK16:
inş yarın güzel haberler alırsın bebişlerinizden :KK52:
evet canım allah çok büyük geçen sene onca mücadeleden sonra tüp bebek aşamasına geldik diye havalardaydık...
ben, flzask, aruna ve sen temmuzda başlamıştık tedavimize ama neyazıkki dördümüzünde negatif olmuştu...
çok şükür aradan zaman geçsede mucizelerimize kavuştuk üçümüz darısı aruna ve bekleyen tüm arkadaşlarımızın başına :KK16:16::KK16:

canım sağlıcakla kavuşursun oğluna inş :KK16:
negüzel demek kibar bi hamiş oldun sen :KK49:
bizde öyle oluruz inş...
allah tüm arkadaşlarımıza nasip etsin bu günleri görmeyi :KK16::KK16::KK16:

canım negüzel 4 hafta kalmış prensesine kavuşmana :KK9:
nasıl heyecanlısındır şimdi kimbilir allah sağlıcakla kavuştursun sizi :KK16:
canım sizin tedavinizde gerçekten bi mucize tek yumurtayla şuan bebişin seninle :nazar:
evet canım az kaldı inşallah kavuşurum kucağıma alırım..evet canım mucize tek yumurtamla geldi kızımız bize..mucizemiz herşeyimiz..daha dün gibi bu sayfalarda ağlamaklı yazılar yazıyordum umutsuzca okuyordum sayfaları şimdi ise kızımla okuyoruz ..rabbim herkese nasip etsin bu evlat duygusunu

kızlar merhaba , bizim de bugün evlilik yıldönümümüz:) 9 seneyi devirdik, inşallah 10. senemizin içinde hayırlısı ve sağlıkla biz de evladımıza kavuşuruz ve buradaki herkes. Yazmasam da okuyorum hergün düzenli olarak . Rabbime çektiğimiz sıkıntılardan sonra hayırlı evlatla yüzümüzün gülmesi için her an dua ediyorum. Sevgilerimle :)

kızlar merhaba , bizim de bugün evlilik yıldönümümüz:) 9 seneyi devirdik, inşallah 10. senemizin içinde hayırlısı ve sağlıkla biz de evladımıza kavuşuruz ve buradaki herkes. Yazmasam da okuyorum hergün düzenli olarak . Rabbime çektiğimiz sıkıntılardan sonra hayırlı evlatla yüzümüzün gülmesi için her an dua ediyorum. Sevgilerimle :)

canım tebrik ederim.bu sene yetişmedi ama dilerim seneye bebeklerle girersiniz 10.yılınıza.:KK4:

durudenizderya.canımcım geçmiş olsun.sana özelden gönderim dedim ama sanırım posta kutun dolu ve gönderemedim.hiç bir şeyi kafaya takma canım.allahın dediği olur.en büyük emanetçimiz allah.en iyi doktorda.dualrım sizinle genç annecik.:KK55::nazar:

X